Burun Estetiği

Estetik burun ameliyatı (rinoplasti) ülkemizde kadınların da erkeklerin de en çok yaptırdığı estetik ameliyat.

BURUN ESTETİĞİ AMELİYATI

Burun estetiğinde (rinoplasti) yapılan işlem kıkırdak ve kemiklerin yapısını değiştirerek buruna yeniden şekil vermek. Daha estetik burun şekli oluşturmak için bazen kemikleri ve kıkırdakları kesmek, bazen de tam tersine eksik yerlerini tamamlamak ve şekillerini değiştirmek gerekiyor. Bu ameliyatın estetik cerrahinin en zor ve bilinmezleri en fazla olan ameliyatı olduğunu kabul etmek çok doğru olur.

ESTETİK BURUN AMELİYATI NEDEN ZORDUR

Bu ameliyat zordur çünkü burun kapalı bir kutu gibidir ve siz bu kutunun sadece bir tarafından bu ameliyatı yapmak zorunda kalırsınız. Bu ameliyatta bilinmezlikler çoktur çünkü burnun yapısını oluşturan kemik ve kıkırdaklar birbirisinden bağımsız olarak ama bir bütün olarak bulunurlar ve iyileşme döneminde farklı davranabilirler. Bu yüzden sonrasında en sık revizyon, yani ikinci bir düzeltme ameliyatı yapılan estetik ameliyat budur. Dünya standartlarında bir cerrahın her 10 vakasından birine revizyon yapmak zorunda kalması normal kabul edilir. Diğer yandan bu ameliyat iyi yapıldığında çok iyi sonuçlar verir

AMELİYAT

 

Rinoplasti ameliyatı açık ve kapalı teknik olarak iki şekilde yapılabilir.

Kapalı teknikte bütün kesiler burun içerisinde yapılır. Cerrah içeriden çalışarak ameliyatı tamamlar. Açık teknikte ise burun ucunda 3-4mmlik bir kesi yapılarak burun ucu açılır.

İki teknik arasındaki fark cerrahın ameliyata hâkimiyeti ile ilgili. Burun ucundan yapılan kapalı teknik daha çok bir şişenin içerisinde ameliyat yapmaya benziyor. Eğer sadece şişenin içerisinden bir şeyler çıkarmayı planlıyorsanız sorun çıkmayacaktır ama eğer içeride bir gemi maketi yapmak istiyorsanız işiniz zor. Açık teknikte ise cerrah burnun ön 2/3 kısmında kalan yapılarını önünde görebilir.

Hangi tekniğin daha iyi olduğu bu ameliyatı yapan doktorlar arasında hep tartışma konusudur ve bu konuda bir karar verilmiş değil.

Yukarıdaki tariflerimden anlayabileceğiniz gibi benim tercihim büyük oranda açık teknik yönünde. Bunun en önemli sebebi görmeden, körleme yapılan ve bu kadar da hata affetmeyen ince bir işin sonucunun iyi olabileceğine inancım olmaması. Zaten birçok cerrahi manevranın sadece açık teknik ile mümkün olabileceği, kapalı teknik ile hayal bile edilemeyecek düzeltmelerin açık teknik ile mümkün olduğu kapalı teknik savunucularının bile itiraz edemediği bir şey. Ben açık yapılan ameliyatlardan sonra revizyon ihtimalinin de düştüğüne inanıyorum.

Açık tekniğin en büyük handikabı burun ucunda iz bırakması. Ama bu iz, iyi yapılan bir ameliyattan sonra neredeyse belirsiz oluyor ve burnun altında kalıyor. Birçok hasta bu izi ameliyat sonrasında unutuyor.

Bu konuda yine de doktorunuza danışın ve ona güvenin. Her cerrah en iyi bildiği ve inandığı yöntemler ile en iyi sonucu alacaktır. Yukarıda anlattıklarım sadece benim kişisel görüşlerim.

ÇOK KÖTÜ AMELİYATLAR GÖRÜYORUM, BEN DE Mİ ÖYLE OLACAĞIM ?

Doğal olmayan, çok küçük, karşıdan bakınca burun delikleri gözüken “ameliyatlı burunlar” ben de görüyorum. Kötü yapılmış bir burun ameliyatını nasıl anlayabileceğinizi ayrı bir sayfada anlattım. Ameliyat sonucunun tamamen ameliyatı yapan doktorun kullandığı tekniklere, becerisine ve yapmak istediklerine bağlı olduğunu unutmayın.

Sadece burnu küçülterek kalkık bir burun şekli vermek doğal olmayan bir sonuç ortaya çıkarır. Modern tekniklerde artık neredeyse hiç bir şey çıkarılmadan sadece dokuların yerleri, konumları ve şekilleri değiştiriliyor.

Eskiden burnu kalkık göstermek amacıyla burnu iyice küçültüp başlama noktası olabildiğince aşağı alınırdı. Böylece sanki burun kalkıkmış gibi bir illüzyon yaratılır ancak elde edilen sonuç doğal olmazdı. Olması gereken burnu başlaması gereken yerden, yani hemen hemen göz bebekleri seviyesinden başlatmak ve bütün şeklini ona göre vermek.

AMELİYATTAN SONRA NASIL BİR BURNUM OLACAĞINI GÖREBİLİRMİYİM?

Bu amaçla hazırlanmış bilgisayar programları var. Muayene sırasında bir resminiz çekiliyor ve bu resim bilgisayara yüklenerek resim üzerinde değişiklik yapılıyor.

Bu planlama aşamasının çok önemli olduğunu düşünüyorum. Hem sizin aklınızda nasıl bir değişiklik olduğunu ben anlayabiliyorum hem de siz benim ne planladığımı, ameliyatta ne yapacağımı görebiliyorsunuz. Estetik öyle bir şeyki sadece anlatarak açıklamak çok zor ve basit bir resim üzerinde görebilmek ve gösterebilmek çok daha açıklayıcı oluyor.

Bu aşamayla ilgili bilmeniz gereken bir kaç nokta var. Kullandığımız programlar hala bir seviyeyi geçemedi. Resimler iki boyutlu ve sadece tam yandan çekilen profil resimleri üzerinde değişiklik yapmak gerçekçi bir sonuç veriyor. Önden çekilen resimlerde ancak bir yere kadar size bir şeyler gösterebiliyorum. Bilgisayar örneğin burnunuzun ucu bir kaç mm. havaya kalkarsa alttan ne çıkacağını bilemediği için bunu gösteremiyor. Çok yakında üç boyutlu programlar ve resim çekme teknikleri kullanmaya başlayacağız ama şu an için bunlar deneme aşamasında ve muhtemelen bir kaç sene daha geçmesi gerekiyor.

Bilmeniz gereken bir diğer noktada bu çizimlerin sonuçta bir planlama olduğu. Bazen hastalarım bana gördükleri çizimin tamamen gerçekleşme ihtimalinin ne kadar olduğunu soruyorlar. Ben de sıfıra yakın olduğunu söylüyorum. Bu çok bilinmeyenli bir denklem çözmeye benziyor ve ameliyat ne kadar doğru ve iyi yapılırsa yapılsın her şeyi önceden yüzdeyüz bilebilmek mümkün değil. Ameliyat sonucunun yapılan planlamanın tamamen aynısı olması ancak bir tesadüf olabilir. Çok yakın olacaktır, benzeyecektir ama asla birebir olmayacaktır.

Bilmeniz gereken bir diğer şeyde resimde gördüğünüz şekil sizin birinci senedeki halinizi gösteriyor. Erken dönemlerde aynada çok daha şiş bir burun göreceksiniz.

Ben bazen ameliyat öncesi ölçüm yaparak altın oranları ve ideal yüz profilini de hesaplıyorum. Yaptığım hesaplar sonucunda da profil resmini elimle çiziyorum.

KOMPLİKASYONLAR VE ÇIKABİLECEK SORUNLAR

Her ameliyatta olan kanama riski rinoplastide daha ciddi olabilir. Özellikle burun tıkanıklığını gidermek için burun içerisinde estetik dışı işlemler de yapılacaksa ki gerekli ise mutlaka yapılması gerekir, istenmeyen bir kanama olması ihtimali artar. Burun içerisinde orta büyüklükte damarları barındıran bir organdır. Ama bu tür kanamalar genellikle tehlikeli boyutlara varmazlar ve basit tamponlar ile durdurulabilir.

Ameliyattan sonra nefes yollarınızda sineşi denilen yapışıklıklar gelişebilir ve bunlar nefes almanızı ameliyat öncesine göre daha zor hale getirebilir. Bunun tedavisi genellikle kolaydır ancak ikinci bir cerrahi müdahale gerekebilir.

Çok nadir olarak burnun ortasını oluşturan “septum” denilen yapıda delik oluşabilir. Bu genellikle bir sorun oluşturmaz ama nadiren nefes alırken ses çıkmasına sebep olabilir. Tedavisi zordur ve yeniden ameliyat olmak gerekebilir.

Enfeksiyon burunda neredeyse olmaz denilebilir. Kanlanması çok güçlü olan bu organ iltihaba karşı çok dirençlidir. Bu ameliyattan sonra enfeksiyon gelişirse tıp literatürüne girebilirsiniz.

Ama bu ameliyat sonrası estetik sorunlar, deformiteler yaşarsanız ya da burun şeklinizi beğenmezseniz kimse şaşırmayacaktır. Dolayısı ile bu ameliyatın en sık komplikasyonu estetiktir. Bu ameliyattan sonra yüzde 10 – 15 gibi tekrar ameliyat olma riskiniz var, dünya ortalaması böyle ve bu son derece normal kabul ediliyor. Önemli olan hangi sorunlar ile tekrar ameliyata ihtiyacınız olduğu. Benim tekrar ameliyat oranım %6-7 arasında, yapma sebebim de çok büyük oranda burun sırtında ele gelen bir çıkıntıyı törpülemek oluyor. Bu tür bir işlem 5 dakika kadar sürüyor, aynı gün normal hayatınıza dönebiliyorsunuz ama yinede ameliyathaneye tekrar girmeniz, bayılmanız gibi tatsız ayrıntılar içerdiği kesin.

SIK SORULAN SORULAR

Bu ameliyatı bir plastik cerrah mı yoksa bir kulak burun boğaz (KBB) uzmanı mı yapmalı?

Doktorunuz bir plastik cerrah ya da bir kulak burun boğaz uzmanı olabilir. Ben yine de bir plastik cerraha ameliyat olmanızı öneririm ama bu ameliyatı çok iyi yapan KBB uzmanları olduğunu biliyorum. Ancak bunun “içini yapmışken şu kemiği de alalım” denecek bir ameliyat olmadığını sakın unutmayın. Bazen iyi niyetle yapılan bu tür rötuşları düzeltmek çok zor olabiliyor. Doktorunuzla her şeyi ayrıntılı konuşun.

Kemikleri kırıyor musunuz?

Kemikleri kırmıyoruz. Eğer şekil vermek ya da bir kısımlarını almak istersek “kesiyoruz”. Bunun için ince keskiler kullanılıyor. Bazen de kemikler törpüleniyor.

Bu ameliyat lokal anestezi ile yapılabilir mi?

Eğer kemikler ile ilgili bir şey yapılacaksa, ki büyük oranda bu gerekir, lokal anestezi uygun olmaz. Bu genel anestezinin şart olduğu bir ameliyat.

Tampon koymak şart mı? Tamponlar çıkarken çok mu acıyacak?

Tampon koymak şart değil. Hatta birçok ameliyattan sonra tampon koymaya gerek yok. Tampon sadece burun içerisinde ciddi bir iş yapılmışsa gerekir. Artık modern tamponlar da eskiden anlatıldığı gibi metrelerce, çek çek bitmeyen uzunlukta değiller. Tampon çıkarılması biraz iç gıcıklayıcı olabilir ama ağrılı bir işlem artık değil. Eğer tampon mutlaka gerekecekse ben ameliyattan önce bunu söylüyorum. Ama her zaman önceden bu kararı vermek mümün olmuyor ve bazen ameliyat sırasında tampon koymak gerekebiliyor.

Rinoplastide amaç burnu küçültmek ve “kemik almak” mıdır?

Bu sorunun cevabı kesin olarak hayır. Bu ameliyatta amaç burna istenilen şeklin verilmesidir. Bu sanılanın aksine genellikle küçültmekle değil burnu büyültmek ile olur. Burnun sırtında “hump” denilen bir kemik (aslında büyük oranda kıkırdaktır bu) fazlalık varsa bu elbette alınacaktır ama bu tür burunların birçoğunda aslında burun ucunda da düşüklük vardır ve yükseltilmesi gerekir. Aynı şekilde birçok burun ucu şişman gözükse de asıl sorun şekildedir ve genellikle küçültülmesi ya da inceltilmesi sadece sorunu büyültür.

İPUÇLARI:

• Rinoplasti en zor estetik ameliyattır demek abartılı olmaz. İyi yapılırsa çok memnun kalacağınız ama kötü yapılırsa düzeltmenin de zor olduğu bir ameliyat.

• Bizlerin özendiği hafif kalkık Avrupalı burunları sanılanın aksine küçücük değil son derece yüksek burunlar. Dolayısı ile sadece küçültülerek kalkıklaştırılan burunların doğal durması imkansızdır.

AMELİYAT ÖNCESİ VE SONRASI SİZİ NELER BEKLER

Bu küçük – orta derece arası bir estetik ameliyat. Ameliyatta mutlaka bayılmanız gerekli, lokal anestezi ile ameliyat olmanızı hiç tavsiye etmem. Ameliyat mutlaka ve mutlaka bir hastanede yapılmalı. Mutlaka tam teşekküllü olması, yoğun bakımı bulunması gerekmiyor ama bu bir “ameliyat” ve muayenehane şartlarında olmanızı hiç tavsiye etmem.

Ameliyattan sonra burnunuzun üzerinde bir alçı olacak. Burun içerisinde de tamponlarınız olabilir. Yeni nesil tamponların çekilmesi artık çok daha problemsiz oluyor. Arkadaşlarınızın anlattığı metrelerce çekilen tamponlar tarihe karıştı diyebilirim.

İlk geceniz nispeten zor geçecektir. Burnunuzdan nefes almanız, tampon olmasa da zor olur, başınız ağrır, devamlı buz uygulaması gerekir ve uyumanız zor olur. Ancak ertesi sabah kendinizi çok daha iyi hissedersiniz.

Ne kadar şişlik olacağı ameliyatta yapılan işlemlere, sizin bünyenize ve tabii doktorunuza bağlıdır. Burnunuzun ucundan ilk 24 saat hafif bir sızıntı olur. Bu da son derece normaldir.

Eğer bir öbek kan kusarsanız korkmayın. Nadirde olsa bazı hastalar ameliyatta kan yutabilirler ve ameliyattan sonra bu kusmaya neden olabilir. Midede biriken bu bir kaç damla kan asitlerle devasa bir pıhtı haline döner ve kusma sahnesi görenleri dehşete düşüren bir hal alabilir. Kanama taze değilse ve davam etmiyorsa korkmayın, ama doktorunuzu haberdar edin.

Ben ameliyattan hemen bir kaç saat sonra hastalarımın duş yapmalarına iziz veriyorum. Artık kullandığımız plastik alçılar suya dayanıklı, ameliyat bögesi ve dikişler de zaten suya dayanıklı, dolayısı ile duş serbest. Saçlarınıza ameliyat sırasında boca ettiğimiz baticon gibi solüsyonlardan ancak yıkanarak kurtulabilirsiniz ve yıkanmak en az tampondan kurtulmak kadar sizi rahatlatacaktır.

İkinci günden sonra normal hayatınıza dönebilir, örneğin sinemaya gidebilirsiniz. Makyaj yapmak, kapatıcılar sürmek te serbest.

Alçılar alındıktan sonra burun üzerine ince bir bant yapıştırılması şişliklerin erken geçmesine yardım eder.

Ben hastalarımın ameliyattan 2 hafta sonra gözlük takmasına izin veriyorum. Gözlüğün sanılanın aksine kötü bir etkisi olduğunu düşünmüyorum. Güneşe çıkmak için morluklaınızın geçmesini beklemeniz yeterli. Morluklar da genellikle ilk hafta sonunda bitmiş oluyor. Dolayısı ile ameliyattan bir hafta sonra tatile çıkabilir, denize girebilirsiniz.

AMELİYATIN KARNESİ

 

Anestezi şekli: Genel.

 

Ameliyat nerede yapılmalı: Bir hastane ameliyathanesinde.

 

Ameliyat süresi: 1.5 ile 2.5 saat.

 

Hastanede yatış süresi: Aynı gün taburcu olunabilir.

Ameliyat sonrası ağrı – sıkıntı: Bir kaç gün hafif bir sızlama olabilir. Genellikle ağızdan alınan basit ağrı kesiciler yeterli olur.

Şişme, morarma: Şişlikler 2 gün, morluk olursa 3–7 gün arasında.

Pansuman: Varsa tamponlar ertesi gün alınıyor. Alçı beşinci gün çıkarılıyor.

Dikişler: Açık rinoplasty yapılmışsa burun ucunda dikişler olacaktır ama bunlar kendiliğinden eriyorlar. Yani alınacak dikiş yok. Alçı 5-7 gün arasında alınıyor.

Ne zaman işe dönülebilir: 3–7 gün.

Spor: 2 hafta sonra uzun yürüyüşler, 3 hafta sonra normal sporlar. Basket, box gibi vücut vücuda yapılan kompetitif sporlara en erken 5 hafta sonra başlamak doğru olur.

Son şekil: Genellikle ikinci haftada şişliklerin önemli bir kısmı gider. Ama son şekil en erken altıncı ayda ortaya çıkar. Özellikle kaşlar arasında alına doğru şişlik varsa bu bir seneye kadar devam eder.

 

#

“Burun Estetiği” için 602 cevap

 1. Ayşen Dila Tatlı diyor ki:

  Yaşasın ben Dr. Teoman Doğana Burun estetiği olacağım. Burun estetiği olacağım. Burun estetiği olacağım. Hahaha mutluluktan uyuyayamadın yine çok ama çok heyecanlıyım

 2. Selma diyor ki:

  İyi günler acaba estetik fiyatlarınız nedir ?

 3. ali sen diyor ki:

  Hocam merhaba . Size sorum su burnumdaki kemer torpuleme ile düzelir mi

 4. Gamze diyor ki:

  Hocam Merhabalar . Uzun zamandır takip ediyorum sizi. Yaptığınız işleri hayranlıkla izliyorum. Burnumu yüzüme göre fazla uzun buluyorum . Burun estetiği yaptırmak istiyorum . fiyat hakkında bilgi verebilir misiniz? Simdiden Teşekkürler :)

 5. Kerem diyor ki:

  Benim nefes alma ve burnumda hafiften ehrilik var daha once bir ameliyat gecirdim nefes sorunu hala devam ediyor hem burnu duzeltip hemde nefes sorunu cozmek istiyorum

 6. Zeynep diyor ki:

  Burun estetiginde ortalama fiyatınız nedir acaba

 7. Elif diyor ki:

  Ne ne kadar olur fiyati

 8. Yigit Cakir diyor ki:

  Hocam benim burnum hafif çok hafif assa dogru amliyatsiz sadece biraz duzeltbilr miyiz ?

 9. Melis Kavas diyor ki:

  Ben de burun estetiği olmak istiyorum bunun için sizden bilgi almak istiyorum

 10. Esra Ünal diyor ki:

  İyi akşamlar hocam ben bi süredir sizi takip ediyorum ve bilgi almak için yazdım

 11. Ecrin diyor ki:

  Hocam benim burnum hafif çok hafif assa dogru amliyatsiz sadece biraz duzeltbilr miyiz ?

 12. Yağmur diyor ki:

  Ben de burun estetiği olmak istiyorum bunun için sizden bilgi almak istiyorum

 13. Zehra diyor ki:

  İyi akşamlar hocam ben bi süredir sizi takip ediyorum ve bilgi almak için yazdım

 14. Azra diyor ki:

  Hocam gurur duyduğum bir doktorsunuz işinizi çok iyi yapıyorsunuz öncelikle tebrik ediyorum. Önden böyle isterseniz yandanda çekip atayım nasıl bir işlem yapılabilir tedavi ne kadar sürer ücretim ne olur yardımcı olabilir misiniz ?

 15. Miray diyor ki:

  Hocam meraba. Size hem kendi burnumun hemde kuzenimin burnunun fotoğrafını atıyorum. Küçük burunda nefes alma sıkıntısı var. Ortalama bir fiyat verebilirmisiniz?

 16. Nehir diyor ki:

  Doktor bey benim kucukken gecirdigim kaza sonuci.burnum.yamuk kaynadi ve kemerli bi görüntü aldi. Istanbulda oturmuyorm ancak fiyat bilgilendirmwsi yaparsanz gelmeyi dusunuyorm

  Ayni zamanda tip1 diyabetim var herhangi bi sorun yasar miyiz ameliyattan sonra

 17. Eylül diyor ki:

  Doktor bey benim kucukken gecirdigim kaza sonuci.burnum.yamuk kaynadi ve kemerli bi görüntü aldi. Istanbulda oturmuyorm ancak fiyat bilgilendirmwsi yaparsanz gelmeyi dusunuyorm

 18. Meryem diyor ki:

  Iyi gunler,
  Ben birsey ogrenmek istiordum..
  Burun estetigin fiyati nekadar? Yani siz kaca yapiorsunuz?
  Selamlar..

 19. Nisanur diyor ki:

  İyi günler ben bu 15 tatilde burun estetiği yaptırmak istiyorum burnum yamuk ve nefes alırken de zorluyor beni acaba fiyatlarınızi öğrenebilir miyim birde özel hastane sigortası geçerli oluyor mu bu estetikte

 20. Hira diyor ki:

  Merhaba iyi günler fiyati ogrenebilir miyim acaba

 21. Ali Rıza diyor ki:

  hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama ben pertevniyal lisesinde okuyorum ve ben de sizin gibi bir plastik cerrah olmak istiyorum. müsaitseniz mesleğiniz hakkında biraz bilgi verebilir misiniz ne kadar eğitim aldıktan sonra kendi ameliyatlarınızı yapmaya başlıyosunuz veya çalışma şartları gibi bilgileri verebilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler hocam ☺️☺️☺️☺️

 22. Sedef diyor ki:

  Teoman bey merhabalar,
  Burnum kemersiz. Mimik yapmadan bakıldığında muntazam bir burnum var. Fakat gülünce uzun olduğu için düşüyor ve çirkin geliyor bana. Ayrıca göğüslerimde çok küçük. 22 yaşındayım ve göğüsleri yeni çıkmaya başlayan çocuklar gibi göğüslerim. 70 beden. Dolgulu 75 giydiğimde bile dolu dolu durmuyor. Sizce bu kadar küçük bir göğüse en fazla kaç beden göğüs büyütülmesi uygun olur? Birde buradan bu iki işlem için tahmini bir fiyat verebilirmisiniz? Ödeme şekilleriniz nasıl?

 23. Aydan diyor ki:

  Meraba hocam ben de burun estetiği olmak istiyorum fiyat hakkında bilgi alabilir miyim acaba ?

 24. Beyza diyor ki:

  Hocam beni de ameliyat edermisiniz ama maddi imkan yada hicbir sosyal guvencem yok

 25. Çağla diyor ki:

  Öncelikle cevap verdiğiniz icin teşekkürler

  Bi onceki mesajimda belirttigim gibi sgk uzerinden devlette ameliyat olamiyorum üniversite öğrencisiyim fakat hicbir sosyal guvencem yok yinede tesekkur ederim bi umut mesaj atmistim cevap vermeniz bile memnun etti

 26. Ece diyor ki:

  Hayirli aksamlar doktor abi bende ameliyat olucam Burnum eğri olduğu için kulak doktorum önce burun sonra kulak ameliyati olucagimi söyledi yaptiginiz ameliyatlar çok basarili fiyat bilgisi alabilirmiyim şimdiden tesekkur ederim

 27. Ece diyor ki:

  Gunaydin doktor abi tekrar rahatsiz ettim kusura bakma ameliyat ücreti fazla geldi bana ailemin bütçesini zorlar bende kalp hastasi olduğum için doğuştan biraz sikintimiz var ben sana ameliyat olmak isterim tabiki de ama hayat sartlari zor sen daha iyi bilirsin tanidigin bildiğin daha az miktarda ameliyat yapan hastane varmi kusura bakmayin

 28. Figen diyor ki:

  Hocam merhaba ben işten dolayı bir türlü gelemedim kliniğinize. Burnumla ilgili köprü vs yok ama ucu tombik😄 napabiliriz :) fiyatı nedir öğrenebilir miyim

 29. Gülhan diyor ki:

  Merhaba Teoman bey daha önce konuşmuştum kendim için sizinle. Nişanlım burnunu yaptırıcak

  Salıya aslında randevu alındı ama ben sizin yapmanızı çok istiyorum. Yarın için sizinle görüşmeye gelse

 30. Handan diyor ki:

  Merhabalar sizi rahatsız etmemim sebebi kendimle alakalı ben meme estetiği olmak istiyorum küçükken bir rahatsızlık sonucu mememin biri birinden farklı nasıl yaparız ne ederiz bilemedim eğer zamanınız varsa iki satır yazarsanız sevinirim kolay gelsin iyiki varsınız size bu soruyu soraniliyorum iyi akşamlar

 31. Hülya diyor ki:

  Merabalar Teoman bey ben estetik olmayı düşünüyorum burnum kemerli ve nefes alma sorunum var ama yaşım 17 ameliyat olabilirmiyim

 32. Irmak diyor ki:

  Hocam merhaba. Ben size ameliyat olmak istiyorum ama fiyat bilgisi verilmedigi icin gelemiyorum. Sehir disindayim. Yani 5 binmi 15 binmi ortalama bisey soyleyebilseniz keske de ona gore durum ayarlayp gelsek. Lutfen. Gercekten cok mutsuzum

 33. esra diyor ki:

  Merhabalar ben burun ameliyatı fiyatı hakkında bilgi almak istiyorum.. şimdiden teşekkürler

 34. Burak diyor ki:

  Tesekkur ederim. Burun ameliyatı fiyatı burnun yapısına göre değişiyor mu ben fotoğraf gönderdim ama böyle bi buruna nasıl bir operasyon gerekiyor acaba ?

 35. Aşkın diyor ki:

  Merhaba hocam bn burun ameliyatı olacağım doktor ameliyat açık olcam ve dikiş izi geçer mi

 36. Birgül diyor ki:

  Hocam Merhabalar bi sorum olacak benim yüzümde sağ kaşımın yan tarafında saç ile Kaş arası olan bölümde Şark çibanı tıptaki adı leishmaniasis olan bir yara izi var bunu estetik operasyon ile tedavi etmek mümkünmüdür şimdiden teşekkürler

 37. Duru diyor ki:

  15 yasindayim ve egri bir burnum var cok rahatsizlik duyuyorum 18 yas altina da ameliyat yapiyor musunuz

 38. Ece diyor ki:

  Burun amelyati olcaktim ama burnumda sorun yok ben sekli icin olmak istiyorum 18 tasinda once olamiyomuyum

 39. Gökmen diyor ki:

  Ben 21 yaşındayım burun estetik ameliyatı olmak istiyorum ortalama olarak ne kadar bütçe ayırmam gerek rahatsız ettiysem özür dilerim

 40. Nazlı diyor ki:

  Burnum büyük ve yamuk gibi açıkçası hiç beğenmiyorum neler yapılabilir ve fiyat öğrenebilirsem şimdiden çok teşekkür ederim 😊

 41. Özgü diyor ki:

  Burnum büyük ve yamuk gibi açıkçası hiç beğenmiyorum neler yapılabilir ve fiyat öğrenebilirsem şimdiden çok teşekkür ederim 😊

 42. Seçil diyor ki:

  Merhaba birşey sorucaktım burun estetik ameliyatına ortalama nekadar fiyat veriyorsunuz. Benim burnumda törpüleme ve burun ucunu çok az kaldırmak istiyorum

 43. Sonay diyor ki:

  Merhabalar burnuma estetik yaptırmayı düşünüyorum. Doğal bir görünüm elde etmek için sadece üst kemiğine törpü yaptırmam yeterli olur mu çünkü ucunu kaldırdıktan sonra yıl içerisinde düşmesinden çekiniyorum. İlginiz için çok teşekkür ederim. İyi akşamlar diliyorum

 44. Toprak diyor ki:

  Merhaba benim sizden bir ricam olucaktı ben izmirde yaşıyorum ama plastik cerrahi alanında güvenebildiğim kimseyi bulamadım ve siz hastalarınızın burun resmini ayarlayarak ona nası bir burun yapabiliceğinizi gösteriyormuşsunuz acaba bende bir resim göndersem banada estetikten sonraki burnumu gösterebilir misiniz acaba ?
  Şimdiden çok teşekkürler.

 45. Yudum diyor ki:

  Merhabalar Teoman bey ufak bi sorum olcaktı. Uzun zamandır düşünüyorum burun ameliyatı olmayı aklıma takılan sorular var. Ameliyat sonrası burun içindeki yanlış bilmiyorsam silikonları çıkarma sürecinde çok acı veriyormuş. Rica etsem ameliyat süreci ve sonrası için ne kadarlık bi sürede eski durumumuza dönebiliriz ve bu acı ağrı kısmı benim gözümü korkutuyorda zaman ayırıp bilgilendirirseniz sevinirim. İyi günler…

 46. Zübeyde diyor ki:

  Hocam merhaba, ben 17subat 2015te rinoplasti oldum. Fakat burnumu hic begenmiyorum. Ben kucuk ve dik bir burun isterken ortaya eski burnumdan daha yaygın ve ucu dusuk bir burun cikti. Ve sol yaninda kocaman bir sislik olmasina ragmen doktorum burnumun normal oldugunu benim takindi yaptigimi dusunuyor. Fakat cevremdeki herkesin dikkatini cekecek kadar bir sislik var ve burnum o sislikten dolayi sag tarafa kayma yapiyor. Tekrar ameliyat olmayi dusunuyorum. 2.ameliyat icin ne kadar bir sure gecmesi gerekiyor bilgi alabilirmiyim

 47. Aysun diyor ki:

  Iyi gunler doktor bey acaba cene ameliyati yapıyor musunuz

 48. Binnaz diyor ki:

  Merhaba, burun amaliyatın fiyatlarını öğrenmek istiyorum. Yardımçı olursanız sevinirim.

 49. Candan diyor ki:

  Merhabalar Teoman bey öncelikle gerçekten çok başarılı işler çıkarıyorsunuz diğer meslektaslarınızdan çok üst bır sevıyedesınız bana gore. Benim tam olarak sorunum yan profılımın çok kötü bı görüntüsü olması on profilden çok problem yokmus gıbı dursa da benı epey rahatsız etmekte ama açıkçası da bır nebze ameliyat korkusu var ve fıyatlarınız konusunda da bılgı alabılırsem çok sevınırım sımdıden teşekkürler

 50. Doğa diyor ki:

  Hocam merhabalar burun ameliyatinjn fiyati nedir ve göz kapagi düsüklügü hastaligim mevcut 2 cm felan bu ameliyatida yapiyormusunuz

 51. Evrim diyor ki:

  Merhaba Teoman bey ben ve kuzenlerim burun estetiği olmak istiyoruz burunlarımız işe ilgili hiçbir sağlık broblemimiz yoktur ortalama olarak bi fiyat bilgisi alabilir miyiz ? Daha sonra da ofisinizde görüşmek isteriz.

 52. Gizem diyor ki:

  Merhaba doktor bey Ben Mardin de yaşıyorum. Burnum hafif yamuk ve nefes alma güçlüğü çekiyorum. Ben de estetik yaptırmak istiyorum. Ortalama bir fiyat bilgisi alabilir miyim. Bir de ameliyattan sonra kontrollere ne sıklıkla gelmem gerekiyor? Şimdiden teşekkürler iyi günler..

 53. Işık diyor ki:

  Merhaba Teoman bey biliyorum ki burundaki şekil bozukluğu muhakkak etkili oluyordur ama ben burun estetiği için tahmini bir fiyat öğrenmek istiyorum,ilginize..İyi çalışmalar

 54. İnce diyor ki:

  Hocam merhaba .Ankarada ikamet etmekteyim. Methinizi duydum yakın takipçi bir arkadaşımdan. Acaba burada operasyon yapiyor musunuz maliyet nedir bilgilendirirseniz memnun olurum. Saygılar.

 55. Jale diyor ki:

  @drteomandogan merhaba doktor bey. Sizce bu burun düzelir mi :)) ve ücret hakkında bilgi alabilir miyim? Öğretmenim. Yazın bu ameliyatı yaptırmak istiyorum. Para biriktirmem lazım. Cevap yazarsanız çok sevinirim. Çünkü doğallığı ön planda tutmanıza hayranım. :)

 56. Maral diyor ki:

  Hocam burun ameliyatının fiyatları ne kadardan başlar.

  Mesajla ilgilenirseniz çok çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

 57. Oya diyor ki:

  Merhabalar.. bende burnumdan cok sikayetciyim bir an önce yaptirmak istiyorum.. bunun ilgili bilgi almak istiyorum fiyatlar nasil bir burun olabilir cevaplarsaniz çok sevinirim.. iyi çalışmalar

 58. Özperi diyor ki:

  Merhabalar, daha önce bir kere estetik bir kere de kulak burun Boğaz doktoru tarafından operasyon geçirdim. Ancak hala burnumda eğrilik var ve sol taraftan nefes almamı engelliyor. Ayrıca burunucu düşmesi var, tekrar operasyon olursa yapay olmasından çok korkuyorum. Bu konuda öneriniz nedir acaba teşekkürler.

 59. Pelin diyor ki:

  Ben Denizli’de yaşıyorum o yüzden şuan için ertelemek durumundayım uygun bir Zaman’da gelebilirim ancak.. mükemmel olmazdan kastınız eğrilik sebebiyle nefes alamamam düzelemez mi yani? Yoksa yapay mı görünür? Estetik 2008, kbb 2012 yılında oldu bu arada. İlgilenip cevap verdiğiniz için de çok teşekkür ederim.

 60. Sevim diyor ki:

  Vücut çatlakları için tedaviniz varmı peki hocam BN kortizon tedavisi gördüm vücudumda fazlasıyla derin çatlaklar var iki sene geçti üstünden ama hala belirgin

 61. Tutkun diyor ki:

  Hocam merhaba benim burnumda egrilik var ve ben ameliyattan cok korkuyorum nefes problemim yok su an resimlerimi cekip yollasam siz yönlendirme yapar misiniz bana

 62. Yaprak diyor ki:

  Hocam merhabalar kolay gelsin ben de estetik ameliyat ı olmak istiyorum. Yalnız fiyatlarınız nedir. Normal fiyatların çok üstüne çıkar zaten benim burnum 😀😀 sizinle görüşe bilme ihtimalim var mı kolay gelsin

 63. melis diyor ki:

  Teoman bey merhaba. Burnumda herhangi bir problemim yok fakat bazen nefes almakta zorlanmaktayim. Ve burnumun yayık durduğunu dusunuyorum. Ne onerirsiniz ?

 64. simay diyor ki:

  Siz cok güzel yaparsınız ama hem öncelikle maddi olarak sıkıntı hemde siz muayeneniz istanbulda .ben adanada yapmak için görüştüğüm doktorda hem kişilik olarak hemde kariyer olarak cok iyiydi ama yapacağı ameliyatin maliyeti cok pahali geldi ..tabii ben yeni bir burnum görünümüne kavuşup eve gidecehim ondan sonra okulda gittiğimde arkadaşlarımın tepkiler oo bende benim kafamda neler kurulmadi.bizde ertledik artık meslege geçince yaparım umarım sıkılmadan okumussunuzdur doktorlar insanlardan uzak olurlar siz öyle değilsiniz size başarılarızin devamını dilerim alcak gönüllü kalmak dileğiyle iyi geceler

 65. nisa diyor ki:

  Hocam Merhabalar bi sorum olacak benim yüzümde sağ kaşımın yan tarafında saç ile Kaş arası olan bölümde Şark çibanı tıptaki adı leishmaniasis olan bir yara izi var bunu estetik operasyon ile tedavi etmek mümkünmüdür şimdiden teşekkürler

 66. azra diyor ki:

  Merhaba Teoman Bey; Eserlerinizi beğeni ile takip eden bir genç kızım. Burunlarından muzdarip olan çoğu kişinin aksine kendi burnumu beğeniyorum. Lakin malum ergenlik döneminde siyah noktalar gibi şikayetlerimiz var.. e kendimizcede çözümler buluyoruz ; sıkma bol bol yıkama gibi. Benim merak ettiğim bu sıkma işlemleri sırasında sert etkiler burun derisinde kırışıklık veya çatlağa neden olur mu ? (Özellikle yan birleşim bölgelerinde hafif kılcal damarlanmalar) ( Eğer olursa bu cildin başka bölgeleri içinde geçerli mi ) Şimdiden teşekkürler
  Not1-Yaşam tarzınız ve düşünceleriniz yönünde şahsi fikrimce örnek alınası bir insansınız en içten dileklerim ile umarım aileniz ve sevdikleriniz ile uzun ömürler geçirirsiniz..
  Iyi akşamlar

 67. sude diyor ki:

  Merhaba. Kendimi bildim bileli ben burnumu yaptırıcam deyip dururum. Ama artık sorunum estetik olmaktan çıktı. Burnumda sinüzitten bir türlü yakamı kurtaramamama yol açan ağır bir septum deviasyonum var. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 5. sınıfım. Bir hocam olarak sizi takip etmeye bayılıyorum diyebilirim. Cesaret edip dm attım. Genel itibariyle fiyat belirtebileceğinizi düşünmüştüm. Umarım cevap verirsiniz 😊

 68. Mina diyor ki:

  İyi aksamlar ben de burun estetigi yaptirmak istiyorm da fiyat ne kadar olur ki burnumun ustu biraz kemerli ve burun ucumda dusuk biraz

 69. selin diyor ki:

  Burun estetik fiyatları nedir acaba

 70. sena diyor ki:

  Teoman bey bu benim ameliyattan sonraki 1.haftam kbb uzmanı yaptı ama şekil olarak sonuc beni tatmin etmedi burun ucum resimde kalkık gorunsede birkac gun snra düştü sarkık olmadıysada dümdüz br görüntü oldu suan 3. Haftamdaym ikinci bir ameliyat dusunuyorum aylar sonra burnum degisirmi beklemelimiyim smdiden tesekkurler

 71. can diyor ki:

  Burun estetiği yaptırmak istiyorum ama korkumdan yaptıramıyorum kemik eğriliği ve et de var burnumda artık nefes almakta zorlanıyorum

  Cesaretimi topladığımda kapınızı çalacağım 😊 sakaryadan geleceğim ortalama olarak ameliyat fiyatlarınızı öğrenebilir miyim? Teşekkürler 😊

 72. emine diyor ki:

  İyi akşamlar,ben burun ameliyatı olmak istiyorum fakat devlet hastanelerinde olmak beni biraz korkutuyor. Fotoğraflarınıza baktım çok başarılı ameliyatlar yapmışsınız,ortalama bir fiyat alma imkanım var mı acaba?

 73. BERRA diyor ki:

  Meraba hocam ben 20 yaşındayım burnumun kemiginden çok rahatsizım benim burun ameliyatı ücretim nekadara çıkar tahminen şimdiden teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim

 74. utku diyor ki:

  Hocam estetik ne kadar fiyat burun estetiği

 75. alya diyor ki:

  Teoman Bey, tampon koymuyor musunuz? Ne kadar hastanede kalınıyor? Ne kadar süre sonra işe başlayabilirim? Son olarak fiyat aralığı verebilir misiniz? Teşekkürler

 76. Fatma diyor ki:

  Merhabalar Teoman bey.. Burnumdan nefes şikayetim yok, en azindan beni rahatsiz etmiyor yada gercekten nefes almak nedir bilmiyorum. Ancak bariz kemik eğriliği var, eğer profilime girerseniz yandan çekilmiş1 tane fotoğrafım var ve bu durumu düzeltmek ve tam manasiyla sizin hünerlerinizden ben de yararlanmak istiyorum.. Bana ne gibi bir rakam çıkar, nakit ödeme yapmayı düşünüyorum.. Muayene olmak da isterim müsait bir zamanda.. Şimdiden çok teşekkürler..

 77. Dilâ diyor ki:

  Teoman bey ben mert benim sikintim erkekteki gogus buyumesi 2 yil once 40 kilo verdim goguslerim ve basenlerimi eritmekte zorlaniyorum ameliyat olmaya karar verdim oyle asiri derecede cok yok fakat rahatsiz oluyorum fiyat konusunuda merak ediyorum geri donerseniz sevinirim iyi gunler

 78. feriha diyor ki:

  Merhaba hocam benim burnumla ilgili sorunlarim var fiyatti ne kadar maddi durumum iyi degil ama yine ben sormak istedim.. inşallh cevp verirsiniz.. belki ilerliyen senelerdee guzel bir burnum olurr.. şimdiden teşekkür ederim

 79. zehra diyor ki:

  İyi akşamlar doktor bey 2013 yılında nazal septum deviasyonu ameliyatı oldum ameliyattan sonra burnunda çöküntü oldu bukez rinoplasti ameliyatı oldum çöküntü giderildi ama bu seferde burun kemiğim sola doğru kaydı sonrada septorinoplasti ameliyatı oldum ama burun kemiğim tekrar sola doğru hafif kaydı ve çok az bi çöküntü oldu bunu problemi düzelttirmek istedim fakat tekrar ameliyat olursam sağlıklı olmayacağını ve ameliyatı yapmayacaklarını söylediler acaba bu doğrumu tekrar ameliyat olmam mı?

 80. DILAN diyor ki:

  Merhaba teoman bey bende kemerli bir buruna sahibim ve sizden ortalama bir fiyat almak istiyorum sadece kemer ve çok hafif burun ucu ortalama okarak ne kadar

 81. hazal diyor ki:

  Merhaba, hocam bi sorum olucaktı bu ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflarındaki sonrası resmi ameliyattan ne kadar süre sonra cekiliyor ? Ameliyat bitimindemi daha sonramı yani

 82. EFE diyor ki:

  Merhaba teoman bey , ben daha once devivasyon ameluyati gecirdim 1 sene once nefes alamiyordum burnumdan buna bagli bircok saglik problemi bildiniz gibi… Suan gayet saglikliyim fakat burnumun gorunusunden cokta memnun degilim..

 83. nur diyor ki:

  Hocam merhaba ben işten dolayı bir türlü gelemedim kliniğinize. Burnumla ilgili köprü vs yok ama ucu tombik😄 napabiliriz :) fiyatı nedir öğrenebilir miyim

 84. beyza diyor ki:

  Ben sizden randevu almak istiyodumda estetik ameliyatla ile ilgili bilgi edinmek istiyorum

 85. bihter diyor ki:

  İyi akşamlar teoman bey muayene ücretinizi öğrenebilir miyim ?

 86. aysima diyor ki:

  Merhabalar Teoman Bey size biraz sorularım olacak bunaltmış gibi olucam belki ama ben artık böyle bir burunla yaşamak istemiyorumm :((

 87. ceyda diyor ki:

  18 yaşıma yeni girdim ve burun iç kemigimde yamukluk var ayrıca migren hastasıyım bazen burnumada ağrı veriyor. Sizce ameliyat olmam uygun mu

 88. miran diyor ki:

  Teoman Bey merhaba. Ben burun estetiği olmayı düşünüyorum, ancak emin de değilim ve sizin fikrinizi almak istiyorum. Süreç nasıl işliyor? Önce muayene içşn randevu mu almamız gerekiyor? Şimdiden teşekkürler

 89. İLAYDA diyor ki:

  Merhaba 🙋🏻 burnumda kemik eğriliği, geniz eti ve kemer var ameliyat olmak istiyorum. Bu işlemler için kapalı ameliyat olur değil mi? Ameliyat fiyatlarınız nedir acaba? Ayrıca görüşmeye geldiğimizdede ücret alıyor musunuz? Ne cok soru sordum 🙈 cevap verirseniz sevinirim iyi calısmalar

 90. sibel diyor ki:

  Merhaba ben burun ameliyati olmak istiyorum kemerli bir burnum var ve nefes almaktada gucluk cekiyorum eskisehirde oturuyorum ameliyattan sonra ne zaman taburcu olurum ortalama ne zamanda iyilesir ve fiyati yaklasik ne kadar olur bilgi verirseniz cok sevinirim

 91. banu diyor ki:

  meraba teoman bey tek ameliyatta deviasyon artı rinoplasti yaptığınız en genç hastanızın yaşı nedir ve 17sini doldurmak üzere olan bir kıza ocak şubat gibi bu ameliyatın yapılması uygun mudur? yaz aylarıyla ocak şubat zamanlarında yapılması arasında ne gibi farklar olur? ameliyatlarınıza sizle birlikte kbb doktoru da giriyor mu? cevaplarsanız çok sevinirim

 92. naz diyor ki:

  Merhaba Teoman bey. Size daha önce de mail atmıştım fakat ne yazık ki hala fırsat bulup kliniğinize gelemedim. Merak ettiğim bir şeyi sormak istiyorum, muayene ettikten sonra ameliyat kesinleştiği takdirde sanal burun tasarımı yapıyor musunuz?

 93. nihal diyor ki:

  Fiyat ogrenebilir miyim cok acil lutfenn

 94. didem diyor ki:

  Merhaba daha önce sizden fiyat almıstım burnumu yaptırmaya karar verdim riskleri nelerdir acaba bir de yarı yıl tatilinde yaptırsam 15 gün icinde morluk gider mi

 95. duru diyor ki:

  Eminim yuzlerce mesaj geliyordur, ben burun ameliyati icin seceneklerimi arastiriyorum ve size de bir danisayim istedim. Umarim geri donus yapabilirsiniz. Iyi calismalar.

 96. ayda diyor ki:

  Merhabalar hocam benim burnumla ilgili sikayetim kemeri.paylastiginiz tum fotograflardaki yorumlarin nerdeyse hepsini okudum:) anladigim kadariyla burnumda kalin derili tabiki sizin gorup karar vermeniz onemli.sorularim sunlar kalin derili olmak dezavantajmi kapali mi olur yoksa acik mi olur benim burnum birde guldugumde burun kanatlarim cok yayiliyor yuzume buda beni rahatsiz ediyor.son olarak ortalama bi fiyat araligi verebilir misiniz? Cevaplayabilirseniz cok mutlu olurum.simdiden tesekkurler iyi aksamlar.

 97. berat diyor ki:

  Hayırlı aksamlar ben gözde ılayda burnum da egrilik var ve voleybol oynuyorum ameliyat olmak istiyorum ama voleybol u kötü etkiler mi ne kadara yapıyorsunuz öğrenmek istiyorum

 98. Zahide diyor ki:

  Merhaba, iyi günler size bişey danışmak istiyorum ben 16 yaşındayım ve burnumdan çok şikayetçiyim daha önce 1 doktora gittim ve şuan senin yaşında yaparsam daha kötü olur diyo siz ne diyosunuz bu konuda

 99. bennu diyor ki:

  Estetik ameliyatlarınızın fiyatı ne kadar ?

 100. elif diyor ki:

  Merhaba fiyat hakkında bilgi almak istiyorum

 101. sefa diyor ki:

  Iyi günler kolay gelsin kusura bakmayın rahatsız ediyorum sizden bilgi almak istiyorum burun kemigim yamuk düzeltme olayı nasıl oluyor bana zararı olurmu düzeltmek istesem ve fiyat araliklariniz nedir

 102. esra diyor ki:

  Merhaba ben burnumdan hiç hoşlanmıyorum burnumdaki kemik su genişleyen kısma kadar genişleyen kanat kısımları fazla etli ve geniş umarım anlatabiildim size sorunumu bir kac resim daha atacağım benim burnuma napilabilir ve ne kadar ameliyat ücreti öğrenebilir mıyım?

 103. ibrahim diyor ki:

  Hocam benim burun kemigim kirik ben ameliyat olmak istiyorum ama hem agri ve morluklar beni korkutuyor hemde fiyat biraz pahali oluyor sizi takip ettim yazilarinizi okudum guven duydum bana burun kemiginin duzeltilmesi ne kadar mal olur ssk var cvp verirseniz sevinirim iyi gumler dilerim

 104. sevda diyor ki:

  Merhaba Teoman bey çalışmalarınızı çok beğendim bende burnumu yaptırmayı düşüyorum sizden bir fiyat almak istiyorum

 105. Selda diyor ki:

  Merhbalar!!! Resimlerden gordugum kadar cok basarilisiniz… Benimde burnumda eyrilik var yillardir istiyorum duzeltmeyi.. Operasyonla ilgili biraz bilgi rica etsem.. Tabiki fiyatinida belirtirseniz cok memnun olurum.. Simdiden teskkurker.. Burdan yazdim umarim bir sakincasi yoktur.. Selda

 106. Gamze diyor ki:

  Benim burnum yamuk estetik olmak için doktora gittim doktor dedi ki senin burnunda kıkırdak yok önceden alınmış ve bu yüzden beni estetik yapmadı . Acaba hiç yapılma şansım yok mu

 107. Duygu diyor ki:

  Calismalariniz cok basarili teoman bey beim.de goz cevresi ve burun da sorun var burunda et ve kemik nefes almami guclestiriyor horlama yapiyor burun estetigi ve goz cevresi ile ilgili fiyatlariniza nasil ulasabilirim tesekkurler

 108. Narin diyor ki:

  Hocam öncelikle hayırlı günler ben 14 yaşımda bir ameliyat geçirdim sağ burun deliğinden nefes alma sorunu nedeniyle ancak ben ameliyat olduğum k.b.b doktoruna estetikte olur mu diye rica ettim kemerin üst tarafına bir destek(platin) koydu ve burnum hafif düzeldi şimdi 16 yaşındayım o burnumun üstündeki platin kayma yapti ve bu yaz yani 2016 Temmuz ayında ameliyat olmayı düşünüyorum Temmuz ayında 17 yaşımda oluyorum 18 yaşıma 4-5 ay gibi bir süre kalıyor ameliyat olmamda hi sakınca varmıdır size ameliyat olmayı düşünüyorum Kastamonu’dan geleceğim inşallah ygs ve bazı sınavlardan dolayı erken olmam gerekiyor ameliyatımı yaparmısınız ve fiyat nedir Kastamonu’dan geleceğim fiyat konusunda yardımcı olurmusunuz sizi 4 aydır takip ediyorum hocam tekardan hayırlı günler nice ameliyatlar dilerim.

 109. Mehtap diyor ki:

  Hocam merhaba benim sahane bir burnum var ama daha sahane olsun istiyorm 😅 sizi uzun zamandir takip ediyirm o sihirli ellerinizle benim burnuma da siz dokunun ıstiyorm burdan fiyat bilgisi almam mumkun mu acaba

 110. Gökhan diyor ki:

  Hocam merhaba, ben Adanadan yazıyorum size, web sitenizi okudum, sizden Aralık ayında 15 inden sonra bir randevu istesem, bunun için aramam mı gerekiyor, bir de randevudan sonra ameliyat tarihini hemen belirlemek mümkün mü?

 111. Seda diyor ki:

  Hocam merhabalar sizin yaptığınz burunlari çok beğeniyorum çok iyi bi doktorsunuz.. ben Ankarada yaşıyorum bihafta önce burnumdan ameliyat oldum ama burnumun içindeki dikislerde ödem oluşmuş tekrardan ameliyat dedi doktor ama korkuyorum..ve alçı dan mi bilmiyorum ama sağ taraf hafif çökmüş gibi içine o masajla düzelir mi napmam gerekiyor piskolojim bianda alt üst oldu bana yardımcı olabilir misiniz çok teşekkür ederim..

 112. Damla diyor ki:

  Hocam benim burnum 1. Sınıfta kırıldı .ve şekil olarak egri .hem kırık burnu düzeltip hemde esnetik amleiyat yapılabilirmi.yapılırsa fiyatı ne kadar ?

 113. Ferdi diyor ki:

  Hocam hayirli aksamlar.ben şubat ayinda septoplasti ameliyati oldum İzmirde bir devlet hastanesinde.kemik eğriliği var dediler nefes almakta güçlük cekiyodum özellikle sol taraf.ameliyati oldum ama bu sefer tamamen kapandi ve ben geceleri nefes alamiyorum.illiadin ve diğer burun acici spreyleri sikmadan burnuma rahat uyuyamiyorum geceleri.ikinci bir ameliyat olmam şart midir yahut bir çözümü varmidir.yardimci olursaniz sevinirim.şimdiden teşekkürler iyi calismalar.

 114. eda diyor ki:

  merhaba Teoman bey,
  benim sorum tipplasty ile ilgili. Malesef yüzüme göre çok büyük sayılmasada iri bir burnum var ; işim ile alakalı olarak büyük cerrahi operasyon geçiremeyeceğim. Eğrilik ve ya çok düşüklük yok. Burun sırtımın hafif törpülenip burun ucumda top gibi olduğu için revize edilmesini istiyorum. Bu ne kadar mümkün ? Yoksa tam bir operasyon mu gerekir? Eğer tippplasty mümkünse ne kadar zamanda işe dönebilirim?(Aktif seyahat ettiğim bir işimin olduğunu vurgulamak isterim.)

 115. nurbanu diyor ki:

  Merhabalar benim burnum güzel fakat yandan kemik var biraz. Onu törpületmem lazım galiba ne kadara yapıyorsunuz?

 116. ege diyor ki:

  Ok istanbulda işte benim gelmem imkansız gibi birsey ya uff 😕😟

 117. serpil diyor ki:

  Mrb bende yaptırmak istiyorum burnumu ama korkuyorum. Burnumda kemik var çok kemerli Size nasıl ulaşabilirim

 118. canan diyor ki:

  Ameliyatları istanbul da mı yapıyorsunuz?kardeşimin burun kemiği eğri görüntü olarak çok rahatsız 18 yaşında onun için bilgi almak istedim fiyat olarak da bilgilendirirseniz memnun olurum

 119. nesibe diyor ki:

  Merhabalar teoman bey. Benim alt çenem öne çıkık seyrediyor. Dişlerimin pozisyonu tetatetti. Ortodonti tedavimden sonra normal kapanışa geldi. Çene pozisyonumun verdiği rahatsızlıktan

 120. hamide diyor ki:

  Teoman Bey, Botox yaptırmayı düşünüyorum ama ciddi kaygılarım da var. İfade bozulacak diye korkuyorum. İsteğim sadece fazla mimikten derinleşmeye başlayan alın, kaş arası ve ağzımın iki yanındaki çizgilerin daha az belirgin görünmesi. 39 yaşındayım. Fiyat konusunda da bilgi verebilir misiniz? Randevu ile görüşmeye gelmek istiyorum. Ama bir kere yaptırınca geri dönüşü olmayan kötü bir sürece gireceğim diye çok kaygılanıyorum.

 121. belgin diyor ki:

  Yanıtınız için çok teşekkürler Teoman Bey. Botox-Dolgu videolarınızı izledim. Uzun zamandır bu konuyu düşünüyorum ancak cesaret edemiyorum kaygılarım yüzünden. Bir kere botox yaptırınca geri dönüşü olmayan aksi bir yılagireceğim duygusu rahatsız ediyor. Ancak günümüzde 20 li yaşlardaki mankenlerin bile neredeyse hepsinin botox yaptırmış olduğu duyumlarını da alıyorum. Botox gibi Dolgu işlemi de ortalama 4 ayda bir tekrarlanan bir işlem mi? Ayrıca her ikisinin uygulanma süresi aynı mı bahsettiğiniz gibi 2-3 dakika mı? Son olarak rica etsem ortalama bir rakam verebilir misiniz fiyat konusunda çünkü etrafımda bu konuda da bilgi alabileceğim kimse yok. Çok çok teşekkür ederim değerli vaktinizden ayırdığınız için. İyi çalışmalar dilerim.

 122. serap diyor ki:

  Orjinalim böyle. Yakışıp yakışmaması konusunda uzmana danışmalıyım. Ben yoğun çalışıyorum ve ataşehirde oturuyorum. Haliyle gelemiyorum yanınıza

 123. kübra diyor ki:

  Eğer bana olurunu söyler iseniz uygun bi zamana randevu talep edeceğim. Çok doktorla görüştüm. Kimse bana yardımcı olamadı. Olmak istemedi ameliyat yapmak istemediler

 124. Zeynep diyor ki:

  Burun eğriliğim icin ameliyat olmak istiyorum. Herhangi bir estetik istemiyorum görünüş olarak eski haline gelmesi yeterli. Fiyat bilgilendirmesi yapabilir misiniz?

 125. Handan diyor ki:

  Merhaba hocam burnumda sağ tarafta nefes alma problemi yaşıyorum ayrıca gözlük kullanımından dolayı hafif bir kemer meydana geldi,,böyle bir operasyonun maliyeti ne kadar olur bilgi vermeniz mümkünmüdür,,saygılar

 126. büşra diyor ki:

  fiyat nedir ?

 127. Gülçin diyor ki:

  Merhabalar!
  28 yaşındayım,
  ucu düşük, kemerli ve bi hayli büyük bir burnum var..
  Burun ameliyatı fiyat aralığı nedir?
  Bilgilendirirseniz memnun olurum.
  Teşekkürler..

 128. Zilfi diyor ki:

  Slm sizi ilgiyle takip ediyorum mesleğinizde cok başarılısınız adeta mücizeler yaratıyorsunuz benimde bi problemim var burunla ilgili insAllah yardım ede bilirsiniz

 129. Esen diyor ki:

  Merhaba Teoman bey benim burnumda büyük ve begenmiyorum size nasıl ulaşabilirim biraz bilgi edinmek istiyorum .

 130. Çağdaş diyor ki:

  Teoman bey hayırlı hafta jinokomasti ameliyatı için çok araştırma yaptım ve sizin bu konuda uzman olduğunuzu öğrendim burdan bu soruyu sormam çok saçma olacak ama özür dileyerek bu ameliyat için ne kadar bir bütçe ayırmam lazım ilğiniz için tşkler

 131. Hasan diyor ki:

  burun estetigi ne kadar ogreneblrmym

 132. Serap diyor ki:

  Merhaba Teoman bey, 2 yıl önce yüzüme yağ enjeksiyonu yaptırmıştım.Zamanla konulan yağlar yüzümün belli bölgelerine tutundu ve orantısız duruyor.Yüzüm şuan asimetrik.Güldüğüm zaman,sağ yanağımda gamze gibi yeni çukurlar oluştu.yani şuan üç tane gamzem var.Bunun tedavisi mümkünmü acaba? Tekrar bi yağ enjeksiyonu veya dolgudan korkuyorum.O çizgileri belirginsizleştiren bi yönteminiz varmı ?

  Birde orta yanak yüz gerçe işlemi yapılırsa sizce onlar kaybolurmu ?

  Cevap için teşekkürler.

 133. Serap diyor ki:

  Merhaba Teoman bey; iple yanak asma veya kaş kaldırma yapıyormusunuz..?Bu şekilde ameliyatsız uygulamalarınız varmı, hafif sarkıklıklar için.

 134. Nuri diyor ki:

  Merhabalar Teoman hocam,

 135. Habibe diyor ki:

  hocam günaydın ruyamda sizi gördüm size burun amelıyatı için gelıyordum hocam tepede bir apartmanda idi ofisiniz :) ifade simgesi hayır olsun.. hocam benım burnumda sanırım septum deviasyon var. Septum deviasyon ile burun estetiği aynı anda olabiliyor mu hocam? burun deliğimde sağa doğru eğrilik var hocam

 136. Shazar diyor ki:

  selam dictor bey lutfen yardiminiza ihtiyacm var

 137. Elvin diyor ki:

  Merhaba, planların içersinde Baküye gelmek varmı?

 138. Berna diyor ki:

  fiyat öğrenebilirmiyim

 139. Ruken diyor ki:

  şikayetlerim var size sora bilirmiyim lütfen yardımcı olun isterseniz istanbula da gelirim

 140. Hasret diyor ki:

  Teoman bey resim gondersem mail ile fiyat bilgisi verebilir misiniz

 141. Umutkemal diyor ki:

  Instagramdanda yazdim. Fiyat ogrenmek istiyorum. Burnum uzun ve ucu kalin. Surekli akiyor ve sag tarafim tikanik cunku sag orta kulakta bi sivilasma var ve az duyuyorum bu sebepten. Simdiden tskr ederim

 142. Müge diyor ki:

  Merhaba doktor bey. oncelikle yaptiginiz burunlar harikaaa olmus.
  Bende 2006yilinda rinoplasti oldum ama burnumun ucu duatu gibi ve istwdigim kadar kuculmedi.doktorum nefes alamazsin diye burun deliklerini kucultmedim demisti.simdi tekrar olmak istesem sikinti olur mu acaba? birde tekrar müdahale edilirse kapali yapılır acik mi? cok tesekkurler simdiden

 143. Erkan diyor ki:

  Teoman bey merhaba
  Size antalyadan yazıyorum benim burnumda üst kısımı düz gelmiyor bunun için sizinle ayrı gelicem fakat benim asıl rahatsız oldugum konu göz çevremdeki doguştan beri olan yag bezeleri antalyada çok faZla güvenemedim kimseye istanbulada gelmedim bunun için sizi gördüm facebok instagram gibi sosyal medyadan ben size fotograf gondersem göz çevremle ilğili en azından beni yönlendirseniz beni bu görüntüden kurtarın teoman bey ilk tanışmalarımda herkes göz altıma bakıyor ve bir şişlik var gibi gözüküyor resımleri atıyorum dönüşlerinizi bekliyorum teşekkürler.

 144. Nuray diyor ki:

  Teoman bey merhaba ben 3 yıl önce bir burun ameliyatı geçirdim sonra 1.senem bitince üst tarafta küçük bir kemık büyümesı oldu revızyon oldum yalnız burnumun ucu benı mutlu etmıyor daha şirin bir burun ucu olablirdi sol üst kanat sağ kanata göredaha şiş duruyor yana hafif açılı fotoğraflarımda burun ucum düşük duruyor yani velhasıl bı orantısızlık var benım merak ettıgım sadece burun ucuna yönelik bir başka doktorun müdahelesi ile bır işlem sağlıklımıdır yoksa burun üçüncü bir ameliyatı kaldıracak yapıya sahip değil midir….cevaplar için teşekkürler eğer mümkünse size olmak isterim bu ameliyatı iyi çalısmalar

 145. Aliarda diyor ki:

  Merhaba iyi günler burun estetiği fiyatlarınız öğrenebilirmiyim acaba

 146. Yasemin diyor ki:

  Merhabalar burun estetigi fiyatlarinizi ogrenebilirmiyim

 147. Zeynep diyor ki:

  Hocam iyi akşamlar ben burn ameliyatı oldum ve alcim acildigindan beri ağlıyorumm o kadar kötü olmuski ameliyat im size gelip görünmek istiyorum cok kotu durumdayim hocam 3 ay oldu ben hala bandajlarla geziyorum hocam muane icin her doktora gittigimde bekle diyo hocam ne olur bana bi yardım edin hocam frown ifade simgesi

 148. özlem diyor ki:

  Burnumdan cok rahatsiz oluyorum gercekten cok fazla psiklojim bozuldu artik onden biraz guzel duruyo ama yandan kemerli ve buyuk duruyo 32 yasindayim ve bugune kadar hic yan profilden cekilmis bi resmim yok ama cok istiyorum boyle guzel bi burnum olsun kafama cok takiyorum hocam ben ucretini ogretmek istiyorum birde sigortasi olmayan hastalariniza da yardimci oluyomusunuz ucret konusunda msjima cvp verirseniz inanin cok mutlu edersiniz beni simdiden tesekkur ederim

 149. Zuhal diyor ki:

  Mrb iyi aksamlar teoman bey sizden ufak bi bilqi alabirmiyim

 150. Lalehan diyor ki:

  Iyi aksamlar. Burun ameliyatinin fiyatini ögrenebilirmiyim?

 151. Ceren diyor ki:

  Teoman bey selamlar

  34 yaşındayım burun ameliyatı olmak istiyorum. Nefes almamda sorun yok sadece fotoğraflarda net görülmese de özllikle güldüğümde eğrilme oluyor. Burnumun boyundan şikayetçi değilim aslında sadece eğrilikten ve üstteki kemikten rahatsız oluyorum
  Fiyat konusunda aydınlatırsanız sevinirim.

  Teşekkürler..

 152. Randy diyor ki:

  Merhaba Dr bey. Benim burnumu kucultmenize cok ihtiyacim var 😅 bazi sorularim var nasil irtibata gecebilirim sormak icin?

 153. Fadime diyor ki:

  İyi akşamlar Teoman bey bende çok merak ediyorum sizi yaptığınız bu doğal burun ameliyatları harika fiyat ne kadar çok merak ettim çünkü bende çok düşündüm ama hep korktum hem fiyattan hem de yüzdeki morluk ve şişlik olmasından ben doğal bir görünüş istiyorum çok estetik olsun istemiyorum sadece daha düzgün olsun yeter ama sadece size danışmak için mesaj attım bilgi edinmek için çok pahalı değilsede yaptırırım belki ama kararsızım

 154. Yonca diyor ki:

  Teoman bey merhabalar nasilsiniz. ofisinize gelip burun ameliyati icin bilgi almistim. Sizde notlarim var sanirim.
  Aralik 14 de randevum var ofisinize gelecegim. Sizden benim icin 29 Mart ameliyat gunu icin uygun mudur bana bildirmenizi rica edebilir miyim. Cocugumun okul tatiline ayarlamak istiyorum 28 Mart ta Ingiltere den Istanbul a ucuyorum.
  Simdiden cok tesekkurler.
  Selamlar

 155. Hatice diyor ki:

  Mrb teoman bey. Öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum. 23 yaşındayım Kıbrıs’ta yaşıyorum. Meme küçültme ameliyatı olmak istiyorum. Yarın istanbulda olacağım randevu ayarlayabilir miyiz

 156. Hülya diyor ki:

  Hangi ildesiniz hocam… size ulasmak isdiyorum…

 157. Kismet diyor ki:

  Merhaba Hocam, ben sizi bir kac aydir takip ediyorum ve bir kac sorularim var. Ben seneye haziran veya temmuz da burun estetigi olmak istiyorum, bu surecten once gorusme olmasi lazim mi, aportmen nasil alinir cunku ben Londra da yasiyorum ve ona gore ayarlamam lazim, ve son olarak burun estetigi icin fiyat ne kadar ogrene bilir miyim. Tesekurler

 158. Özlem diyor ki:

  Hocam merhaba, resmini paylaştığınız burun ucu dikişle operasyonun ve diğer burun operasyonlarınızla ilgili fiyat bilgisi alabilir miyim? Ayrıca cilt için kök hücre uygulaması var mı?

 159. Murat diyor ki:

  Teoman bey iyi akşamlar

  Öncelikle bir çok cerrahlar konuştum birde sizi dinlemek isterim

 160. Nisa diyor ki:

  Merhaba Teoman Bey, gerçi yarın aramayı düşünüodum. Uzun zamandır burun estetıgı ıcın arastırma yapıodum. Tesadüf belçim bilgin in ameliyatını sızın yaptıgınızı gördüm.. Ben de burun şeklini çok beğenirdim. Tabiki her yüze mutlaka farklı uygulama yapılıyordur. Ancak yüz uzunluğumu ve kendimi değil şeklini biraz benzetiyordum. Belki gülünç oldu bilmiyorum.. Ameliyat bakımından ıse korkum oldugundan erteledım. Şubat tatili veya kasım ayı gıbı istiyorum aslında..Öteledikçe öteliyorum nitekim.. Acaba facebook mesajlarına cevap veriyor musunuz? Tabiki iletişime geçmeye çalışacağım internetteki sitenizden..

 161. Mehmet diyor ki:

  Merhaba hocam… Rahim ameliyatı yapıyor musunuz

 162. Sezer diyor ki:

  Merhaba
  5 yıl önce burun estetiği oldum ama ameliyattan itibaren ödem im geçmedi son 1 yıldır çözüm arıyorum.Burunum ödemli ve ağır bir şey kaldırma ile ve burun sırtına hafif dokunma ile sızlayarak şişiyor.Yardımcı olabilirmisiniz burun radix e kıkırdak greft yapılmış ameliyatta türk lokumu yöntemi ile.

 163. Ismail diyor ki:

  Merhaba benim burnumda eğrilik var ve kemerli yani büyük ama burun ucum düşün olduğu için kötü gözüküyor, kapalı teknikle burun ucu ameliyatı olabilir miyim ? Cevap verirseniz sevinirim

 164. Ismail diyor ki:

  Merhaba teoman bey
  Burun yapım hem kemerli
  Hem ucu düşük
  Hemde yamuk
  İçeride kıkırdaktan
  Ameliyat olduğum yeni tanıştığım kişiler tarafından belli olmayacak kadar doğal ve yüzüme uygun beni yakışıklı gösterecek şekilde yapılabilir mi?
  Ve bu ortalama ne kadara malolur bana yanlız yasayan biriyim giderlerim bana ait hesaplama yapmalıyım ona göre

 165. Didem diyor ki:

  Merhaba Teoman bey Nasılsıniz ben burnumu yaptırmak istiyorum kemik eğriliği var yurtdışında yaşıyorum gelip yaptırmak istiyorum fiyati nedir kaç gün kalmam gerek teşekkür ederim. ..

 166. Dilek diyor ki:

  Slm ben rinoplasti yaptırmak istiyorum fakat konyadayim

 167. Gülsüm diyor ki:

  İyi gnler hocam musait oldugunuzda vana dönebilir misiniz rica etsem acil durumdayim sizden cok rica ediyorum lutfen bana dönüş yaparmisiniz

 168. Alihan diyor ki:

  slm göz estetiği yapıyomusnz

 169. Seyda diyor ki:

  Merhaba Teoman bey,
  Ben estetik ameliyat olmak istiyorum ve baya bir araştırma yaptım sonrasında size kadar ulaştım enerjiniz çok pozitif bu beni cesaretlendirdi.Ve artık kararımı verdim,yalnız zaman problemim var o yüzden bu şekilde mail ile size birkaç soru sormak istedim.
  Benim burnumda kemer var bu şekilde bir burna kapalımı açık mı operasyon uyguluyorsunuz ? birde narkoz alıp uyanamama gibi bir durum oluyormu çünkü benim acı eşiğim çok düşük hastaneye girdigimde bile bayılıyorum bu durum sorun yaratırmı ameliyat olursam ?
  Ve operasyon ücretleri ne kadar? Bana bu konuda bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
  İyi Çalışmalar

 170. Ümit diyor ki:

  Hocam Bende estetik olmak istiyorum ameliyat fiyati soylermisiniz

 171. Tayfun diyor ki:

  Merhaba hocam. Ben bundan 3 sene önce rhinoplasty oldum. Fakat burnumun şekli hala bozuk. Yaptığınız burunlar hoşuma gitti. Bu yaz revizyon olacağım. Fakat öğrenciyim çok uçuk fiyat veremeyebilirim. Nakit ödemeye fiyat aralığınızı öprenebilir miyim?

  İlginize şimdiden teşekkürler.

 172. Tayfun diyor ki:

  Ya o kadar doktorla konuştum bu kadar samimi bir cevap ilk defa alıyorum. Bu sözünüz dursa ramazandan sonra ilk iş size gelsem olur mu?

 173. Ezgi diyor ki:

  Teoman bey merhaba. Ben burun ameliyatı oldum.. Sağlık sebebi yüzünden. Fakat ben 3 yıl geçmesine rağmen alışamadım şekline.. Sizin de fikrinizi almak profilimdeki foroğrafların bir kaç tanesine bakabilir misiniz?

 174. Ezgi diyor ki:

  Ve hala tıkanıklık yaşıyorum.. Sanırım problem var yine ve şarkı söylediğim için bazen zorlanıyorum.. Bununla ilgili tavsiyeniz nedir?

 175. Deqra diyor ki:

  Salam doctor siz Bakude amelyat yapiyormusunuz?

 176. Barış diyor ki:

  merhaba hocam jinekomasti ameliyatından sonra tekrar ne zaman göğüs antremanlarına başlayabiliriz

 177. Barış diyor ki:

  hocam vücudum yağ oranım %8 atletik bir vücuta sahibim fakat göğüs ucunda nokta şeklinde bir yağ tabakası var aslında göze batmıyor ama göğüs kaslarını sıkıncı orada nokta gibi duruyor rahatsız edici bir görüntüsü olduğu için ufak bir operasyon ile aldırmayı düşünüyorum

 178. facebook diyor ki:

  hocam bende estetik olucam sıra bekliyom smile ifade simgesi

 179. Hasancan diyor ki:

  Merhaba 1 Ay öncesinde Sinüzit için gittiğim doktardan burun kemiği eğriliğimin olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini öğrendim aynı zamanda kemerli bir burna sahibim 2 ameliyatı aynı anda gerçekleştirebiliyormusunuz ?Ayrıca bu tarz ameliyatların maliyeti ne kadar ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim . İyi çalışmalar ..

 180. Mustafa diyor ki:

  hocam iyi günler ben yaklasık 4 yıl önce estetik burun ameliyatı oldum kırık burun ve nefes darlıgı şikayeti sebebi ile aradan 4 yıl geçmesine ragmen burnum halen şiş ve cok sert durumda sabahları uyandığım zaman ise exstra şiş olmus sekılde göruyorum bu benim geçirdiğim 2. ameliyat tı ilk ameliyattan sonra simdiki şikayetlerimden dolayı olmustum ve aynı değişen hiçbirsey olmadı sizde bir başka ameliyat ile bu sorunu çözmek mümkünmüdür yada risk teşkil edermi geri dönüş yaparsanız çok çok mutlu olurum şimdiden ilginiz için teşekkürler..

 181. Seval diyor ki:

  Merhaba Teoman Bey. Bir sorum olacaktı. Ben alıyor musunuz?

 182. Nermin diyor ki:

  Teoman Bey, beni hatirlamissinizdir umarım 6 nisan 2012 yılında burun ameliyatı olmuştum gayet te güzel olmuştu burnum. Fakat size gönderdiğim emailde de belirttigim gibi burnumun büyüdüğünü düşünüyorum ve burun deliklerim daha küçük olsa daha iyi görünür diye düşünüyorum. Bu konuda ne yapılabilir bana bilgi verir misiniz? Teşekkürler neriman

 183. Kazım diyor ki:

  hocam hayırlı akşamlar şekil ortada, hem doktor hem de fiyat araştırması yapıyorum internet şartlarında bakıyorum, kesin ameliyat olucam, ama hem iyi bi dr hemde ne az nede çok abartılmayacak fiyatlarada bakıyorum tabi

 184. Kazım diyor ki:

  çanakkaleden yazıyorum size bu arada niyet olursa burdan kalkıp ameliyat olucam.

 185. Selim diyor ki:

  İyi günler rahatsız ediyorum kusura bakmayın sorum olacakti

 186. Ikbal diyor ki:

  Slm fiyat nedir Ben164/75kiloyum üst bölge. Sorunlu Yağ aldırmak istyorum Cewap yazarsanız iyi olur

 187. Ayşe diyor ki:

  Teoman bey resim gönderim de belli oldugu gibi dudak çevresi ve alın çizgileri bende problem … bilgi verirseniz ona göre irtibata geçeceğim sizinle şimdiden teşekkür ederim saygilar

 188. Emine diyor ki:

  Hocam merhaba size bir soru sormak istiyorum. Bundan 15 gün önce kapalı rinoplasti ameliyatı oldum. Başka bir doktora. Şimdilik herşey normal ama sağ burun deliğimde uç kısma doğru septum da çukurluk gibi bişey var. Ben bunu farkedince doktorumu aradım. Normal süreç kapalı ameliyatın yapıldığı nokta orası zamanla geçer dedi. Buna inanmak istiyorum. Ama halen kapanma givi bişey yok orda.Bu sizce normal mi kimse böyle bişeyi kendilerinde görmediklerini söyledi ve ben açıkcası delik olmasından korkuyorum. Sizce bu çukurluk gibi şey geçer mi? Bana cevap verirseniz çoook sevinicem Hocam. Şimdiden teşekkür ediyorum iti çalışmalar diliyorum

 189. Eda diyor ki:

  Burun estetiği fiyatınız nedir?

 190. Fadime diyor ki:

  Mrb. Teoman bey sadece yüz estetiğimi yapıyorsunuz yoksa genel estetik uzmanimisiniz…

 191. Özge diyor ki:

  hocam burun estetiği fiyatları hakkında bilgi verirmisiniz.

 192. Hatice diyor ki:

  Merhaba hocam ben kastamonu dan yaziyorum uzun zamandır ameliyat olmayı dusunuyorum ama kafam cok karısti kendim icin nasıl olur diye endiseye kapılirken size takildi gozum yapmis oldugunuz isler cok guzell elleriniz dert gormesin:)hocam ben cok arastirdim butce konusunda sikintilarim var ama cokta istiyorum kucuk bi sikinti yasadigim icin nefes konusunda estetik degil ama kemik alma operasyonu gecirdim bu yuzden fiyatlarda sanirim artıs oluyor bu yuzden cok üzuldum keske gecirmeseydim diyee bikac yerle irtibat kurdum ama cok fazla fiyat verdiler biliyorum ortada bi emek var affıniza siginarak nekadara mâl olucagini ògrenmek istiyorum hatam olduysa tekrar kusura bakmayin ii aksamlar…

 193. Derya diyor ki:

  Iyi aksamlar. Meme diklestirme ameliyatini meme ucundan yapiyorsunuzdur sanirim,eger protezde kulanirsaniz buna,protezide meme ucundan’mi yelestiriyorsunuz Dr. Bey ?

 194. Derya diyor ki:

  Hatta böyle hafif asimetri varsa,hepsini meme ucundan yapilabilirmi?

 195. Belgin diyor ki:

  Ameliyat fiyatlariniz hakkında bilgi alabilir miyim?

 196. Sevda diyor ki:

  Merhaba hocam göğüs protezinin ücreti ne kadar ve silikon takıldıktan 3 ay sonra göğüste kıllar için lazer epilosyan yaptırsak patlar mı wink ifade simgesi

 197. Nihal diyor ki:

  Slm Hocam Ameliyat ücretlerinizi Öğrenebilir miyim

 198. Selma diyor ki:

  Oncelikle bnmde burnumla sorunum var her bayan gibi lakin bunu yani sira bi okadar da korkum sizinle iletisim kura bilecegim bi numara varmi

 199. Selma diyor ki:

  Sormak istedigim bikac sey var

 200. Ayşe diyor ki:

  Merhaba doktor bey fiyat bilgisi almak istiyorum

 201. kemal diyor ki:

  İyi akşamlar hocam ben bir trafik kazası geçirdim Yüzümde baya kırık vardı Sağ tarafı felç kaldı resimlerde gözüküyor zaten benim yüzüme yapabileceğiniz bir operasyon varsa bana bilgi verseniz geleyim sizinle yüz yüze görüşelim

 202. Merin diyor ki:

  doktor bey burnumdan darbe aldım ve yana kaydı kkb doktoru yerine oturtayım dedi ama korktum , öncedende bir çıkıntı vardı ve burun ucu düşüktü , amaliyat olmak istiyorum , zor bir ameliyatmı ? Sonucunda nefes alma problemi çekermişim ve ücreti nekadardır , Bursa’da yaşadığım için bunları bilerek gelmek istiyorum .

 203. Zehra diyor ki:

  Burnum dan hic hoşlanmiyorum amaliyat düşünuyorum fiyat uygunsa tabi

 204. Sevinç diyor ki:

  Hocam merhabalar…durum budur..nasıl olur birde fiyat alabilirmiyim…

 205. Cigdem diyor ki:

  Teoman bey Ben sizde ameliyat olmak istiyorum lütfen bana yazin.burnumu yaptirmak istiyorum sadece size güveniyorum

 206. İlknur diyor ki:

  doktor bey kolay gelsin iyi çalışmalar uzun süredir sizi takip ediyorum.ve eğer böyle bir girişimde bulunacaksam sizden başkasını da düşünmek bile istemiyorum açıkcası fakat bu girişimde bulunmak için korkularımı yenmem gerek diye düşünüyorum.sebebi ise 2012 yıllarında kalbimde pauseler vardı bu 2015 yani bu yıla kadar seyrelerek geçti artık rahatsızlanmıyorum.teofilin ile tedavi ediliyordum nabız hızlandırıyor bi nevi diye siyami ersek hastanesinde 2012 yılında tedavi gördüm.ve bunun kan görmeyle bayılmak ile eşdeğer olduğunu ciddi bir sorun oluşturmayacağını pil takılmasının hem kozmetik hem de yaş açısından gerekli olmadığını söylediler.ve teofilin hap tedavisiyle hastaneden ayrıldım.ayrıca adrenalinin de iyi geleceğini nabzımın yavaşlamaması gerektiğini öyle daha iyi hissedeceğimi söyledi doktorum.bunun yanında narkoz almanın kalbime oluşturacağı bir yan etkisi var mıdır? ben bunları anlattım diye yan etkisi olmasa bile beni tedavi etmekten vaz geçer misiniz? tedavi görmek istemem burun kemiği eğriliğim var sol kanattan daha az nefes alıyorum. bunun ileride hayatımda oluşturacağı dezavantajları da bilmiyorum doğrusu.ama görünüş itibariyle hoşlanmıyorum.eğer bu yoğunlukta cevap verebilirseniz çok mutlu olurum.ama veremezsiniz de anlayışla karşılarım merak ettijklerim bunlar fotoğrafı da atıyorum gelinlikli oldu azcık kusura bakmayın çünkü yandan normalde fotoğraf bile çektirmiyorumyoktu bulamadım iyi çalışmalar başarılarınızın devamını dilerim

 207. İlknur diyor ki:

  Fiyat konusunda ise tamamen size bırakıyorum yorumu söleyip söylememeyi siz bilirsiniz doktor bey sevgiyle kalın

 208. Lütfen diyor ki:

  Teoman bey size mail attim ulaşmaması ihtimalini düşünerek buradan yazıyorum Musait misiniz ah bır de benım mesajımı cevaplasanız cok memnun olacagım smile ifade simgesi

 209. Seda diyor ki:

  Merhaba Teoman bey Ben burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum bilgi almak istemiştim

 210. Belgin diyor ki:

  Selam iyi aksamlar hocam

 211. Aylin diyor ki:

  İyi günler doktor bey. Ben 2012 de burnumda.kırık nedeniyle ameliyat oldum fakat burnumdan tekrar eğrilik ve nefes almada zorluğu tekrar yaşamaya başladım suan 22 yaşındayım kıbrıs da yaşıyorum tekrar ameliyat olmak istesem sizce olur mu bunun hakkinda bilgi verir misiniz.

 212. Şahin diyor ki:

  Hocam iyi pazarlar , yag alma ameliyati olmak istiyorum Liposuction Ogretmen oldugum icin muayene olmaya gelmeye firsatim pek mumkun gorunmuyo Attigim fotolari inceleyip bu ameliyatin bende basarili olup olmayacagini ve ne kadar bi butce ayarlamam gerektigini bana soyleyebilirmisiniz acaba ? Bel bolgesinden tamamen kurtulmak istiyorum , artik normal yasamimi olumsuz etkiler oldu , ayakkabimi bile baglayamiyorum Cevabinizi dort gozle bekliyorum Sayin hocam umarim uygun bir butce ve uygun bir gunde ayarlayabiliriz kirsehirden gelip ameliyati olup hemen ertesi gun tekrar kirsehire donucem

 213. Bab-ı diyor ki:

  Kolay gelsin doktor bey koldaki falcata izini gecirmek icin ne yapabilirim evde dogal yontemle gecirme ihtimali var mi cok derin bir yara degil kabarma var biraz operasyon yapilmadn gecmesi mumkun mu yardimci olursaniz cok sevinirim. Iyi aksamlar.

 214. Elif diyor ki:

  Merhaba hocam Ben 2defa burun ameliyatı oldum ama istediğim gibi olmadı 2inciyide mayis 23une oldum 2incisi çok ağır gecti cünkü kulaklarimdan kıkırdak bile alindi Ama hala burnum uzun büyük bi burnum var bana yardımcı olun

 215. Mehmet diyor ki:

  Merheba teoman bey benim burnum bundan 4 yada 5 sene önce filan kırıldı Düzeltilebirmi acaba

 216. Handan diyor ki:

  Hocam saygılar, ankarada muayenehaneniz varmı..

 217. Eyüp diyor ki:

  Merhabaa Teoman hocam burun estetik ameliyat ücret aralığı nedir ilginiz için teşekkürler…

 218. Meral diyor ki:

  Göz altı torbalarımı aldırmak istiyorum bu konuda iyimisiniz ben korkuyorum iyi olmaz diye

 219. Barış diyor ki:

  Mrb Teoman nasılsınız. Burun estetiği icin muhayene ucretlimidir ?

 220. GüLcan diyor ki:

  Selam benim.koluma kücukken kaynar su dökülüyo 5 sene önce gerginlik oldugu icin amiliyat oluyorum ama izinin gitmesini istiyorum artık yaşım.20 fiyat yazarsanız cok sevinirim

 221. Hasret diyor ki:

  Mrb yeriniz nerde

 222. Yasemin diyor ki:

  İyi günler ben burnumdaki egrilikten dolayı sıkıntı çekiyorum hem nefes alma konusunda hemde şekil bozukluğu beni rahatsız ediyor. Muayene olmak istiyorum yani yaklaşık fiyatida öğrenmek istiyorum acikcasi

 223. Zeynep diyor ki:

  Hocam kolay gelsin birsey sorabilirmiyim?

 224. Ziynet diyor ki:

  merhaba teoman bey müsait olduğunuzda dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

 225. Hüseyin diyor ki:

  Merhaba D.r Teoman bey . Ben bilgi almak için sizi rahatsız ediyorum . Öncelikle ben İzmirliyim. Fakat yurtdışında eğitim gören bir öğrenciyim. Yılın son ayı ve yaz ayları olmak üzere izmirde bulunuyorum . 6 yıl içerisinde 2 kez burun etleri ve kıkırdak aldırma operasyonu geçirdim. Nefes alma problemim tekrarlaması üzerine. Şu an iyi bir durumdayım. Ama estetik herzaman ailemle fikir birliği içerisinde istediğim bir şey idi. Sizi araştırarark buldum ve danışmak istedim. İzmirli biri , İstanbula hiç gelmemiş birisi olarak bu tür ameliyatın orada olması, önüme engel çıkarır mı onu öğrenmek istiyorum(Doktor kontrolü gibi) ? ve tabi ki fiyatı sormak istiyorum çekinerek te olsa ?

 226. serpil diyor ki:

  İyi akşamlar teoman bey Size musait birsey sormak istiyorum Bu gerçekten zaman ilerledikçe benim hayatımı çok olumsuz etkiliyor Artık care aramaya başladım lütfen soruma cevap verirseniz çok mutlu olucam Ben gözleri açık uyuyorum ve artık bu çok etkiliyor bu aileden gelen genetik bir durum ama en çok gözleri açık olan benim küçükken bu şaka alay konusu olurdu ama şimdi sorun haline geldi

 227. Feyza diyor ki:

  Ben burun estetiği için size mesaj atmak istemiştim.yıllardır istediğim bi ameliyat bu.ailemi hala ikna edemiyorum ama gerçekten çok istiyorum.bu beni hep rahatsız eden bi durum oldu.sizin ameliyatlarınızı görünce de aradığım doktorun siz olduğunuz kanaatine vardım.hiç bir doktorla görüşmedim bu güne kadar ama sosyal medyada araştırma halindeydim.ailemi ikna etmek istiyorum.ve bu ameliyatı sizin yapmanızı istiyorum.durumu çok iyi olan bi ailede değiliz ben burslu bi öğrenciyim zaten.onun için fiyat çok önemli ne yazık ki.beni bu konuda bilgilendirebilir misiniz.şimdiden çok teşekkür ederim.iyi günler

 228. Murat diyor ki:

  S.a hocam benim de burnum da sekil bozuklugu var operasyonla duzeltilebilirmi fiyati felan ne kadar simdiden tesekkurler Peki estetik sonrasi burun tam seklini ne kadar surede alir

 229. Tutku diyor ki:

  Burun estetiğini ne fiyata yapiyosunuz . Ve hangi hastanedesiniz

 230. Nuray diyor ki:

  Teşekkür ederim hocam bilgilendirdiğiniz için instagramdan da takip ederim iyi akşamlar 😇

 231. Sümeyra diyor ki:

  Slm Kilo var göbek sorunum var Göbek gerdirme ve yağ alma fiatları ne kadar onu öğrencektim

 232. Gizem diyor ki:

  Hocam. Meraba ben sadece burun ucu estetiği gi olmak istiyorum. 2 defa amilyat oldum istedim gibi olmadi burun cu Ucu Resim de atsam.bana olur veya olmaz fiyat verirmisiniz Tessekur ederim

 233. Gulay diyor ki:

  Iyi gunler Teoman bey. Bakuden yaziyorum. Rica etsem , burun ameliyyatinin ucretini yaza bilirmisiniz ? Onceden tewekkur ederim

 234. Ysm diyor ki:

  Selaminaleykum doktor amca burundan kemik almanin fiyatini soyleyebilirmisin bide Ameliyti nasl yapiyonz tampon faln varmi tesekkur edrm

 235. Burcu diyor ki:

  Merhaba Size birşey danışabilirmiyim

 236. Merve diyor ki:

  mrb teoman bey size danışmak istedigim bir sorum olucaktı.Benim bacak iç bölgemde bikini alanına yakın yerde bir karıştan daha az ancak oldukça tahriş olmuş bir alan var sizce bacak gerdirme amaliyatıyla bu korkunç bölgeden kurtulmam mümkün mü ? geri dönerseniz mutlu olrum

 237. Mıraz diyor ki:

  slm hocam benim burun lisedeyken kavgada darbe almıştım sanki kırık gibi.Yatınca ağzı açık yatıom kızım çer çöp ne varsa koyuyo nefes alamadığımdan açıom şimdide korkudan açamıyorum boğulup gidecem diye korkuyorum sizde ücretler nasıl ?

 238. Hulya diyor ki:

  Hacam sizi çok özledim yaaaa

 239. Fatma diyor ki:

  Merhaba teoman bey lütfen bana yardimci olurmusunuz insaAllah bana geri dönersiniz cok sevinirim ben burun ve gögüs estetigi yaptirmak istiyorum ücretlerinide meeak ediyorum bana yardimci olabilirmisiniz daha önce burundan hic ameliyat gecirmedim aslinda zor bir burnumda yok görsel amacli düzeltilmesini istiyorum
  Ama gögüsten bir ameliyat gecirdim ama hic memnun degilim ve sizi takip ettim istedigimide yapacaginiza cok eminim bana yardimci olurmusunuz lütfen saygilarimla

 240. Fatma diyor ki:

  Ilk burunu yaotirayim ikisinede büccem yetmeyecek yurt disindanim bilet hozel derken kalkamam altindan frown ifade simgesi sadece burun icin bir fiyat cikartabilirmisin insaAllah uygun olur

 241. Fatma diyor ki:

  peki tmm tsk ederim ve basarilariniz daim olsun mükemmel sonuclar insaAllah size yaptirmak nasip olur bos vaktiniz bana denk gelirse kisa zamanda yaptirmak istiyorum ama dolusunuz frown ifade simgesi nefes sorunu ve agrida yapior catlak nedeniyle inanilmaz bas agrisi cekmekteyim insaAllah sansim olur size yaptirmaya..

 242. Fatma diyor ki:

  5 gün yeterli dimi hocam orda kalmam ve gelince kontrol ve hemen ertesi gun ameliyat olurmuyum ki toplam kac gun kalmam gerekli

 243. Fatma diyor ki:

  Merhaba hocam meme diklestirme fiyatin nedir arkadasim soruyor benimle beraber oda gelecek eger uygun gelirse ona fiyatiniz sizi tavsiye ettim burnumu yaptiracagima oda fiyatini sorabilirmisin dedi bana haber edebilirmisin diklestirme ne kadara yaptiginizi tskler hocam

 244. Fatma diyor ki:

  Hocam duy sesimi yazismistik sizinle burun ameliyati icin hatirladinizmi sekreterinizle konustum 8 aralikta randevu verdi 9 araliktada burun ameliyati olabilirsiniz dedi ama ven söyle bir sorun var 4 gun orda kalmam gerekiyormus benimde pazar gunu dönmem lazim oda ameliyattan 3gun gecmis oluyor acaba böyle birsey de yapabilirmisiniz 8 aralikta kontrol olup hemen ameliyat etme sansiniz varmi yoksa cokmu aceleye gelmis olur insaAllah bu burundan kurtulacagim inanilmaz heycanliyim hocam lütfen bana kisa zamanda cvb verebilirmisiniz ve sizle özel birsey konusmak istiyorum cvb bekliorum kolay gelsin

 245. Nuriye diyor ki:

  Merhabalar…
  Hatay’dan yazıyorum ben kepçe kulak ameliyatlari ile ilgili bilgi almak istiyorum sizden. Ben ve kız kardeşim bu operasyonu yapmak istiyoruz ama çelişki içindeyiz ya bi hata olurda daha kötü olursa diye. Bu çeliskiler yüzünden 2senedir erteletiyorum bi kac doktorla görüştüm doğru söylemek gerekirse tatmin olmadim

 246. Nergiz diyor ki:

  Merhaba teoman bey ben manisadan yaziyorum burun ameliyati olmak istiyorum ama ailem karsi cikiyor sonucunda rahatsizlik duymamdan pisman olmamdan agrilarimin dewam etmesinden v.s olan kisiler sorunlar yasadi cewremde bana fiyat ve ameliyat hakkinda bilgi verirmisiniz kac gun orda kalmam lazim kontrollerim nasil olur ve burun fotomu atsam olcak halini ameliyat sonrasini gonderirmisiniz ?

 247. Hande diyor ki:

  Iyi günler Doktor bey! Ben burun estetigi yaptirmak istiyorum, ve fiyatini ögrenebilirmiyim acaba?

 248. Canan diyor ki:

  Günaydinlar. Onca arastirma ve doktorlarla görüsme sonrasi tam da tüm düsüncelerimi ve planlarimi askiya aldigim bir anda tüm sempatikliginizle karsima cikmaniz … Tebessümle inceledim sayfalarinizi. ” hayir kendimi seviyorum ve böyle de kalacagim ” demistim halbuki . AKLIMI CELDINIZ smile ifade simgesi En kisa zamanda fotograflarimi size gönderip üst göz kapagi ve burun estetigine sizce uygun olup olmadigim konusunda fikrinizi almayi cok isterim . simdilik saglikla kalin.

 249. Resmiyye diyor ki:

  İyi günler doktor.Siz gözaltı torbatarı kendi yağlarla emeliyyatsız yapırsınız’mı?

 250. Nursing diyor ki:

  Merhaba Size daha once instagramdan ulastim ama sormak istedigim bit kac sey daha var Resim yollatinca ameliyat sonrasi butnun halini hosteten bi simulasyon var mi Gorebilirmiyiz Ve ne kadar sure once randevu yapmamiz getekior

 251. Zeynep diyor ki:

  merhaba hocam ben de tıp fakültesi 2.snf öğrencisiyim kendimi çirkin bulmuyorum aksine güzelim ama bir sorun var :Dtabiki burnum .hep birşeyler eksik sanki bana bunu hissettiryo burnum küçükken çook gereksiz bir kaza geçirdim burun kemiğinin o kadar hassa olduğunu bilmiyodum tabi bilseydim hiç kırarmydm burnumu:(neyse benim maddi durumum o kadar iyi değil erzurumda yaşıyorum ve ya şimdi burnumu erzurumdaki bi doktora ameliyat ettiricem ya da sizin gibi bu işt usta doğal görünüm vadeden başarl bi doktora ancak 5 yıl sonra gelebiicem:(yani sizden samimi bi cevap bekliyorum ne olur yardımc olun bana psikolojim açısından yani size gelmeyi çok istiyorum beklerim de okulumun bitmesini ama sabırsızım da burnumun yapay görünmesini de istemiyorum kafam o kadar karışıkki ha bir de hovcam sanki 25 yaş geç olur gibi beş yı fazladan güzel burunla yaşamak var bi de yani anlıyacağınız takıntı haline geldi size gelmeyi çoook istiyorum fotoğraflarıma bakarak ne yapabieceğinizi söylermisiniz çok acil değilse beş yıl sonra geliyim ben grin ifade simgesi

 252. Ömer diyor ki:

  Hocam merhaba burun revizyon amelyat ücretini soracaktım.Bilgilendirirseniz sevinirim…

 253. Nazmi diyor ki:

  Abi mrb hayrlı akşmlar Madem burun burun diyrsunuz O zaman fiyatı azıcık düşürseniz Estetik fiyatları genelde pahallı oluyor da Estetik fiyatları genelde pahallı oluyor da

 254. Suna diyor ki:

  Slm merhabalar Göz kapağı ameliyatı yapıyormusunuz ? Nerde ve fiyatı öğrenebilir miym

 255. Leyla diyor ki:

  mrb teoman bey . sizi hep takip ediyorum . acaba fiyatlar hakkında bılgı verebilir mısınız ? burun estetiği ?

 256. Yusra diyor ki:

  Iyi günler.bisey sormak istiyorum burun ameliyat fiyati nekadar aceba

 257. Serman diyor ki:

  Burun ameliyat fiyatı ne olur acaba Öğrenebilirmiyim

 258. Elif diyor ki:

  Hocam Merhabalar öncelikle benim burnum 2 yıl önce operasyon geçirdim kemer vardı burun ucum düşüktü. Ameliyat sonrası burun şeklim istediğim gibi olmadı aksine kemikler çok farklı kaynağı sol tarafım burun şekli olarak daha şiş revizyon yaptırmak istiyorum

 259. Elif diyor ki:

  Sizi uzun süredir takipliyorm. Güzel ve olumlu sonuçlar cikartiyorsunuz gerek var mı rezerve yok mu bilmiyorum ama ameliyat sonrası oldukça mutsuzm

 260. Meryem diyor ki:

  Merhaba
  Ben altı ay önce burun ameliyatı oldum burnumda kemik eğriliği vardı sağ taraf nerdeyse kapalıydı aynı zamanda şeklindende şikayçiydim hastanede ameliyat oldum estetiğe Girdiği için 2300 tl aldılar ama burnum ne istediğim gibi oldu nede nefes almam düzeldi aynı zamanda kaşlarımın ortasının düştüğünüde düşünüyorum acaba Botox ile düzeltile bilir mi ?
  Keşke sizi daha önce tanısaydım ameliyat olduğuma çok pişmanım.

 261. Anıl diyor ki:

  Burun estetik fiyatları ne kadar öğrenebilir miyim

 262. Anıl diyor ki:

  Merhaba Nasılsınız Ben iki çocuk annesiyim ve haliyle dogum sonrası çatlakların oluştu Ben karın germe ameliyat-ı olmak istiyorum ve Göğüs büyültme ama ücretlerini merak ediyorum Burun estetiği fiyatını Öğrenmeek istiyorumBurun estetiği fiyatını Öğrenmeek istiyorum Yardımcı olursanız sevinirim

 263. Ozlem diyor ki:

  Merhaba Teoman bey. 3 sene önce burun ameliyatı oldum fakat ameliyat sonrası çok geç iyileşme ve hasar bıraktı.bu durum ciddi anlamda psikolojimi bozdu ve tekrar ameliyat olma cesaretimde kalmadı.birsuredir sizi medyadan takip ediyorum başarılarınızı hayranlıkla inceliyorum.sizden ricam ortalama burun estetiği ücretini soylemeniz ona göre randevu sizinle görüşmek isterim.sevgiler

 264. Ozlem diyor ki:

  Merhaba hocam Elime yıl önce çivi girdi ve parçalandı deri cok inceldi kemik görünüyor dikis attılar kotu görünüm yapıyor Elime yıl önce çivi girdi ve parçalandı deri cok inceldi kemik görünüyor dikis attılar kotu görünüm yapıyor Ameliyat olamıyorum duzeltnek için Contractubex jel ise işe yarar mı

 265. Aylin diyor ki:

  Hocam Merhaba burun estetiği yaptırmak istiyorum sağlık ile sıkıntım yok Hocam siirtte yaşıyorum bugün sekreterinizle görüşmüş tüm fiyat konusunda kaç gün kalmam gerekiyor diye bilgi aldım. Eşimde hekim burdada bi kaç Dr ye göründüm.tatmin olmadım.

 266. Azra diyor ki:

  Merhaba teoman bey ben daha once defalarca burun estetigi ameliyati oldum ama istedigim sonucu alamadigimdan dolayi burnumdan memnun degilim sizin revizyon yaptiginizi biliyorum bana yardimci olursaniz sevinirim cunku burnum beni mutsuz ediyor buda beni gercekten kötü etkiliyor lutfen yardim edin

 267. Mikayil diyor ki:

  Merheba doktor ben Azerbaycanliyim… Azerbaycana ne zaman geleceksiniz? Ve hangi hastaneye?

 268. Gamze diyor ki:

  Dr bey selamlar biz avrupada türkiyeden avrupaya acılmak isteyen cesitli dallardaki drlarla beraber calısıyoruz. Mayıs ayında saglık fuari düzenliyoruz. Alman kanallarında reklamlarınızı yayınlıyoruz. Bizimle clişmak istermisiniz?

 269. Derya diyor ki:

  hocam merabaiyi günler ben daha önceden kepçe kulak operasyonu geçirdim ankarada ve üstlerden biraz açılma nedeniyle 2.bi operasyona karar verdik doktorumla ama şansızlık doktorumuzn trafik kazası sonucu vefat etmesiyle 2. operasyon iptal oldu ve bende muğlada oturduğum için bidaha ankaraya gitmeme kararı aldım yakınlarda bi doktor araştırayım dedim ve bi kaç arkadaşımın da sizi tavsiye etmesi üzerine size yazmak istedim 2. bi operasyon yapabilirmiyiz yapabilrsek fiyat ne kadar ?

 270. Fatma diyor ki:

  Merhaba birsey sorabilirmiyim Mumkunse Oglumun kolu yandi kucukken cayla ve doktor sardigi icin iz cook kaldi kalin tabaka siz yanikla ilgileniyomusunuz cok ůzülüyorum duzelirmi acaba yasi suan 9 Ameliyat felan duzelirmi neolur

 271. Canan diyor ki:

  Merhabalar. Gözaltı torbaları ve göz kapağı için operasyon olmayı düşünüyorum. Bu işlem için aşağı yukarı ne kadarlık bir bütçe ayırmam gerektiği konusunda yardımcı olur musunuz?

 272. Keca diyor ki:

  size ulaşabileceğimiz bir numara verebilirmisiniz

 273. Hale diyor ki:

  Hocam sekretinizle görüştüm fakat sizin pazartesi günü müsait olduğunuzu söyledi ve sadece yağ dolgusu yaptınız soyledi bu kalıcı bir işlem olduğu için biraz tedirgin oldum ve ama sizi takip ediyorum çok güven duydum videolarınızı izledim çok güzel hazırlanmış onuda belirtmek isterim fakat bir küçük sorun sizinle görüşmek ücretli

 274. Tuba diyor ki:

  Gunaydin oncelikle teoman hocam sayfanizi yeni begendim ve hemen bir soru sormak istedim goguslerede yag enjeksiyonu yapilabilirmi ve silikonsuz yada ameliyatsiz baska hangi metotlarla gogusler daha dolgun hale gelebilir? Simdiden tksler…

 275. Münüre diyor ki:

  hocam selamlar nasılsınız.?….tedavileriniz sırasında doğal iyileşdirici kremler vs kullanıyormusunuz..?

 276. Gülsüm diyor ki:

  Merhabalar Teoman bey :)) Burun estetigi fiyatiniz asagi yukari ne kadar acaba? Bir olasilikla yurtdisindan Turkiye’ye gelmeyi dusunuyorum bu yilin sonuna dogru…. Sevgiler

 277. Rüya diyor ki:

  Meraba nasilsiniz sizinle gorusme sansim varmi ve hastane yeriniz nerde bilgi verirseniz sewinirim smile ifade simgesi

 278. CaNan diyor ki:

  Merhabalar, Ben Yaklasik 14 sene once agactan dusme sonucu goz ucunda bi bozulma oldu ve goz yasi kanalinda da bi kesiklik vat, ameliyatla bunun duzelmesi gozumun eski donmesi mumkun mudur?

 279. Selin diyor ki:

  Merhaba burun estetiği icin fiyatiniz ne kadar ? smile ifade simgesi

 280. Mertcan diyor ki:

  Hocam merhabalar birkaç sorum olacaktı müsadenizle.

  1-)Tampon kullanıyormusunuz burun estetiğinde yoksa atel denilen bantmı kullanıyorsunuz ?

  2-)Birkaç cerraha muayene oldum astronomik ücretler talep ettiler sizin ücretleriniz nasıl burun estetiğinde ?

 281. Esra diyor ki:

  İyi günler Teoman bey görünüşünden dolayı burun estetiği olmak istiyorum ortalama bi fiyat bilgisi alabilir miyim

 282. JR diyor ki:

  Merhabalar hocam bir şey sorabilir miyim? Erkeklerde gogus büyümesi her daim jinekomasti midir ve bunun sizde çözümü var mi?

 283. Sevgi diyor ki:

  Hocam Merhaba benim burnuMDA kemik çıkıntisi var hafif ve ucu da hafif düşük ama maddi yönden korkuyorum fiyat ne kadar yada ucunu hafif kaldirsam ne kadar a mal olur

 284. Selina diyor ki:

  Burun kemiğimde yamukluk var kaç yaşında ameliyat yapılıyor ?

 285. Çiğdem diyor ki:

  Selamlar doktor bey sitenizi ekledim beğeniyle inceliyorum ben botox ve burun estetiği fiyatlarını öğrenmek istiyorum mümkünmü özelliklede botox fiyatını burun estetiğide çok hoşuma gitti çok doğal duruyor sadece ucunun kaldırılması fotoları saygılar..

 286. Anıl diyor ki:

  Merhaba,
  Benim burnum bildim bileli çok sık tıkanır ve çoğu zaman tek burunla nefes alırım. Sizce sorun genetiksel mi? Yani cerrahi müdahale mi gerekir?

 287. Akkan diyor ki:

  botox fiyatlarınızı öğrenebilirmiyim…

 288. Nehir diyor ki:

  selamlar hocam…
  sitenizdeki videoaları izledim..tabi sorucaklarım görmeden verebilicek cevaplar olmayabiliri ama azda olsa maliyet ve kalıcılı hakkında bilgi almak istiyorum…ben 42 yaşındayım 1.5 yıl önce kızımı kaybettim büyük bir tamva yaşadım ki hala iyi sayılmam moral olarak.. dolayısıyla üzüntüden çöküntüler oldu yüzümde …bir süredir kendimle uğraşır oldum belkide kendimce terpi gibi hissdiyorum ve bu bana iyi geliyor..biraz kafanızı şişirir gibi oldu mesajım ama bana tavsiyeniz ne olur maliyet nekadar gibi kalıcılığı nedir..bilgi verirseniz çok sevinirim.. teşşekür edrm

 289. Ömer diyor ki:

  Sayin doktorum bende estetik yaptiricam burnum 2 3 kez kirildi fiyat ogrenebilirmiyim

 290. Serdar diyor ki:

  merhaba. kaşlara yonelik birsey yapabiliyo musunuz ? benmkiler biraz birbirinden orantisiz ve gür cikiyor neler yapabilirsiniz seyretme olur mu bi de dogal bir gorunum istiyorum olabilir mi bu

 291. Selma diyor ki:

  Merhaba,
  Burun ameliyatina hic cesaretim yok ancak neştersiz asma yöntemleri ile hem düşmüş kaşlar hem burnun ucu kaldırılabilir mi merak ediyorum. 36 yaşında bir öğretmenim size mesleğinizdeki başarılarınızdan dolayı takdir ve hayranlığımı sunar, iple asma konusunda bilgi paylaşımı yapmanızı beklerim. Sevgilerimle…

 292. Selma diyor ki:

  İlginize teşekkür ederim…iple asma yöntemini olduğundan daha etkili ve çözüm olacak zannediyordum. Sizin görüşünüze tecrübenize güveniyorum, birgün maddi manevi hazır olduğumda görüşmek üzere tekrardan teşekkür eder başarılarınızın devam etmesini dilerim…sevgilerimle saygılar…

 293. Erdi diyor ki:

  Amaliyat olcamda. Burnumdan kaca malolur

 294. Həmid diyor ki:

  Dr Teoman bey az önce paylaşımlaırnıza bakıyodum kilo vermek için sağlam besin yememimizi ve kiloyu böyle vericeğimizi söyleşmişsiniz sizden rica etsem bana o listeyi göndere bilirmisiniz lütfen yani sabah ne yemem lazım günorta ne yemem lazım ve akşam ne yemem lazım lütfen bana yardımcı olun Azerbaycandan saygılar sevgiler hocam yardımcı olursanız çox sevinirim kilodan dolayı sıkıntı çekiyorumda bir türlü kilo veremiyorum unsure ifade simgesi

  • Op. Dr. Teoman Doğan diyor ki:

   azerbeycenda kilo vermek çok daha kolay. bütün yemekler sağlıklı ve doğal. size çok basit bir kaç önerim var:
   1. asla paket açmayın. yani marketten gofret yok. ev yemeği vs.. yiyin.
   2. sabah tam kahvaltı, akşam az yemek. votka şat yok, alkol yok.
   3. az da olsa 30 dakka, haftada 4 gün spor.
   4. sofradan tam doymadan kalkın, doyun ama aşırı değil.

 295. Mustafa diyor ki:

  burun est ortalama ne kadar ücret alıyorsunuz hocam klinik nerde ? Hocam aslında migren için sizde tedavi olan bir arkadaşım tavsiye etmişti migren için kesin sonuç veriyormu

 296. Merve diyor ki:

  Benim nefes alma problemim yok ama burnumun ucuda dusuk değil sadece kemikli ve yaş buyudukce kemikde buyudu belirginlesti onu aldırmak istiyorum kaldirmak filan değil doğal olsun istiyorum zorluklarini merak ettim ve yaklasik fiyatini sorucaktım

 297. Aykut diyor ki:

  selamun aleyküm doktor bey ben estetik burun ameliyatı olmuştum 1 yıl önce burnumun ucundaki kıkırdagın bir tarafında şişlik var vede inmiyor burnumun uç tarafıda dogal oalrak çok geniş duruyo neler yapmam lazım bide burnumun sol tarafının iç kesmindede şişlik var doktor bey neler yapmam lazım bi yardımcı olurmusunuz rica etsem

 298. Murat diyor ki:

  Hocam merhabalar, burnum derisi kalın ve etli sanırım biraz da yamuk, zaten benim sevmediğimde yamuk gözükmesi tedaviye başlansa ne kadar bir süre lazım bana etraflıca anlatabilirmisiniz

 299. Ahmet diyor ki:

  benim tekvando macı sırasında burnuma bi darbe aldım ve biraz yamukluk var tepede burnumun ön ucundanda cekme yapıyor deri fazla belli olmuyor ama aynaya baktıgımda rahatsız oluyorum

 300. Sabri diyor ki:

  hocam öncelikle merhabalar böyle bi ameliyat ne kadar ? ve alın kemiği şişliğim var hepsi dahil https://www.facebook.com/drteomandogan/photos/a.1567744333473438.1073741828.1565439210370617/1586371034944101/?type=3

 301. İsmail diyor ki:

  Öncelikle merhabalar hocam. Hocam ben lise öğrencisi olan birisiyim. ilk okul çağlarımda bi kavga sonucu burnumun sol üst tarafında kırıklık oluştu ve bu olay zamanla bu yaşıma yani 19 yaşıma kadar sürdü, ardından burnumun görüntüsün çok kötü olduğunu anladım hocam. sarkmalar felan derken psikolojim bozuldu. hocam şimdi sizden bi ricam olucak ben ameliyat olup burnumu düzelttirmek istiyorum, ve size şunuda demek istiyorum hocam benim gibi olan bi kaç arkadaşım daha var onlarında bu tarz sorunları var sizden. konu hakkında bazı sorularım olcak hocam.

 302. fac diyor ki:

  Salam.size Azerbaycandan yazıram.emeliyyat olmuş burun sol yanına uzanınca tutulursa tıkanıyosa sorun nedır?onceden teşekkürler

 303. Uğur diyor ki:

  Burun estetik ameliyatı ücreti ne kadar ?

 304. Derin diyor ki:

  teoman bey benım burnumun ıkıncı deliğinin içinde ayrılmıs bısey var tutabılıyorum yanı kırılmıs olabılırmı?_

 305. Alper diyor ki:

  iyi akşamlar. Bİr kaç sorum olacaktı. sizin alnınızdakinden daha yüksek bir yapı var benim burun üstümde . Burnum oldukça büyük 2 kez ameliyat oldum ama estetik değil. Kemik kıkırdak et falan alındı. Alnımdaki o şişkinlik bende çok bariz belli olmakta ,yandan bakıldığında aşırı kötü görünmekte.Ama bu şekilde gelmesindeki ana sebep geçirdiğim kazalar.Anladığım kadarıyla o bölgeden aldığım darbeler sonucu kemikte büyüme oldu. bunu yine yağ dolgusuylamı yapacaksınız. yada size yan prfilden fotograf atsam bana bilgilendirme yaparmısınız. Trabzonda oturuyorum öğrenciyim. pek hoşnut değilim burnumdan ve alnımdan. Böyle bir operasyoın bana ne kadar malolur.teşekkürler

 306. Mustafa diyor ki:

  İyi geceler teoman bey estetik ücretleri hakkında bilgi alabilirmiyim geniz eti ameliyatı oldum fakat kemik eğriği yüzünden yandan bakınca kemiğin çok şişkin olduğu görülüyor sayfanızı incelediğimde törpüleme diye birşey gördüm bunu uygulayabilirmiyiz burnuma ?

 307. Gökhan diyor ki:

  travma sonucu burun deviasyonu oluştu ameliyat gerekliymiş bunun hakkında bilgi alacaktım

 308. Hayal diyor ki:

  Mrb fiyatları ogrene bilir miyim

 309. Muhammed diyor ki:

  mrb hocamm burun estetiği ameliyatı ortalama ne kadar acaba bilgi werebılırmısınız?

 310. Serdar diyor ki:

  Teoman bey merhaba Heidelberg mezunu firindan yeni cikmis bi doktorum.. Almanyada onerebileceginiz iyi bir plastik cerahi var midir acaba? Turklerin estetik becerisine almanlardan daha cok guveniyorum.. konu rinoplastik.. tesekkurler

 311. Öznur diyor ki:

  Merhaba burun estetiği düşünüyorum fiyat verebiliyormusun birde ameliyat sonrası süreç hakkında yorumunuz teşekkür ederim

 312. Hazal diyor ki:

  Merhabalar size birsey danışmak istiyorum. Ben burnum dan tam 3 kez ameliyat oldum nefes alamadigim icin. Her seferinde içten kikirdagim yamuldu ve sola kaydi tamamen nefes alabilmemi durdurdu. En sonuncu ameliyatimi 4nisan da oldum. Ve suan yine burnum hafiften sola kayık duruyor. Ne yapmami onerirsiniz frown ifade simgesi artik aci çekmekten de yoruldum

 313. Hazal diyor ki:

  Yeriniz nerede acaba. Ben antalyada yaşıyorum eger baska sehirdryse benim icin biraz zor olur is güç yüzünden frown ifade simgesi ya doktorda bir sorun var ya bende. Ama bende bir sorun oldugunu dusunmuyorum cunku arkadaslarimin en kotu burnu bile dupduzgun oldu estetik yaptirdiklarinda. Benim burnum duzgundu ameliyat olunca cirkin oldu.

 314. Halil diyor ki:

  hocam nasıl desem bu burun bolgesı büyük dıyelım onu estetık yaparak küçülte bılırmıyızz küçülte bılırsek kaç tl mal olur

 315. Hülya diyor ki:

  Merhaba hocam burun.estetiginin ucretini ogrenebilr miyim.birde goz kapaklarimin ustunde yag bitikintisi var

 316. Nehir diyor ki:

  Merhaba Teoman bey benım ufak bır şıkayetım var ıkı kaşımın ordasında yüz ifademden dolayı iz oluştu Botoks yaptırdım daha önce ama daha etkılı bir çözüm istıyorum Botoks dolgu dışında ne yapabılırız

 317. Muhammet diyor ki:

  Merhaba Teoman bey

  Kendi sayfanızda kendi fotoğrafınız üzerinden değerlendirdiğiniz bir fotoğrafınız var burun ve çene üzerine yorumladığınız olan. O örnekten yola çıkarak benimde çenem geride sizinkine benzer şekilde.Sanırım yağ enjeksiyonu yapıyorsunuz.Fiyat olarak karşılığı nedir acaba ?

 318. Burak diyor ki:

  Hocam Daha Önce Bir Burun Ameliyatı Oldum Ama Sonuç İstedigin Gibi Geçmedi Uc Kısmında Simetri Bozuklugu Kaldı.Ortalama 1 Sene Oluyor Tekrar Ameliyat Olsam Bir Sorun Olur Mu Acaba.Bİde Fiyatlarınız Ne Kadar Acaba Hataydan Gleecemde Olursam

 319. Muhammed diyor ki:

  İyi günler burun estetiği fiyatları ne kadar Trakya Üniversitesinde öğrenciyim ?

 320. Adem diyor ki:

  Yara izlerine plastik cerrahi uygulanırmı örenğin koldaki kesik izleri ?

 321. Durmus diyor ki:

  meraba hocam hocam burun üzerindeki kistler için işleminiz varmı

 322. Erkan diyor ki:

  Hocam ben 19 yaşındayım ve kaşımın üstünde alın kemiğinde kimsenin farkedemiceği bir çıkıntılık var bu sorun değil belki ama daha iyi bir görünüm için düzeltilebilir mi ?

 323. Merve diyor ki:

  merhaba burun estetiği ile ilgli bilgi alabilir miyim

 324. Ayten diyor ki:

  Salam Men azerbaycandan yaziram size) Men uwaqken duwmuwum! Ve uzumde capiqlar var !! Onlarin cozumu varmi ? Onceden tewekkur

 325. Eda diyor ki:

  Peki burun estetigi fiyatini ogrenebilmem mumkunmu Muayene etmem gerek diyeceksiniz eminim ama yaklasik biseyler soyleyebilirmisiniz

 326. Jaws diyor ki:

  Merhaba yaşım 17 burnum çok genişburun deligım buyuk bunu estetik yoldan gıdermek istiyorum fiyat ne kadar ? veya doğal yollardan onereceğiniz bir yontem varmı?

 327. Müca diyor ki:

  Hayırlı akşamlar.benim yüzümde plastikcerrahilik bir durum var devlet hastanesine gittim birşey yapamayız dediler burdan yardımcı olabiliyormusunuz .şimdiden teşekkürler .

 328. Ayşegül diyor ki:

  Beni daha guzel nasil yapabiliriz? Migrenini gecirecek yazdiginizi okudum, cok ilgimi cekti.

 329. Ulvi diyor ki:

  Merhaba burun ameliyyatinin fiyati ne kadardir? tesekkurler

 330. Mustafa diyor ki:

  Hocam sizinle görüşmem mümkün mü acaba ?

 331. Burak diyor ki:

  Estetik fiyatları alabilirmiyim

 332. Furkan diyor ki:

  merhaba ben furkan benim1 yaşından beri burnum kırık 03,12,1998 doğumluyum bu yaz ameliyat olabilirmiyim önceki doktorlar 18 yaşını doldurman gerekiyor demiştide .

 333. Furkan diyor ki:

  17 yaşımda olabilirmiyim yoksa tek çare 18 i beklemek mi çünkü bademciklerim de yok burnumdan zor nefes alıyorum ağzımdan alınca da boğazların çabucak şişiyor soğuk algınlıklarim çok ağır geciyor

 334. Sami diyor ki:

  hocam merhabalar nasılsınız burun estetiği yapacaktık masraf olarak tahmınınzce ne kdr gider ?

 335. Recep diyor ki:

  meraba kulak estetiği varmı yani kepçe kulak düzeltme fiyat aralığı kaç lira varsada

 336. Muhammet diyor ki:

  burun ameliyatlarını siz ne kadara yapıyorsunuz hocam grin ifade simgesi

 337. Emre diyor ki:

  merhaba benim burnumda egrilik varda estetik olmak istiyorum fiyat ne kadara patlar acaba bana

 338. Barış diyor ki:

  burnumdaki kemeri düzelttirmek istiyorum da iyileşme süresi ve ameliyat masrafları hakkında bilgilendirir misiniz

 339. Gokhan diyor ki:

  usta burun estetiği kaça yapılır kaç yaşında yapılır burnum kırık ve az bişe yamuk onu yaptırcamda

 340. Cengiz diyor ki:

  hocam bi ameleyatı kaca yapıyorsunuz

 341. Yaren diyor ki:

  Merb Kaş kaldırma yapıyor msnz sadece burun mu

 342. Cihan diyor ki:

  doktor bey bn burun estetği amelyatı oldum lakin aldığım kemer tekrar çıkmaya başladı. eskisi kadar olmasada burnum eski haline döndü bnun törpüleme yöntemiyle kırmadan yapmak mümkün mü cvplarsanz sevinirim

 343. Cihan diyor ki:

  doktor bey tekrar amelyta şartmı lokla anestezi uygulanabilirmi şayet olursa operasyon kaç dakika sürer bilgilndrsnz sevinrm

 344. Davutcan diyor ki:

  Günaydın hocam vaktiniz varsa bir kaç sorum olucaktı da benim Hocam ben 16 yaşındayım vede sizin sayfanızda paylaştığınız vede sitenizde paylaştıklarınıza bakılırsa o sorunlardan bende de var fakat aileme danıştığımda 18 yaşını doldurmadan ameliyat olamazsın gibi şeyler söyledir hocam nasıl olucak bigilendire bilirmisiniz

 345. Mehmet diyor ki:

  Selam hocam , ben lisede burnuma darbe aldm degısık bı sekıl aldı :)) , hocam burun estetıgı yaptırmak ıstıorum ama emın degılım duzelıp duzelmeyecegınden lise son ogrencısıyım 18 yasındayım ne kadar dogru olur yaptırıp yaptırmamam ama ben sevmıorum ya burnumu burnumda kemer var ustelı on tarafı kalın gibi kıkırdak yok rahat harekat ediyor orası smile ifade simgesi , bıde gulnce yayılıo yüze hıc sevmıorum psikoljım bozuldu be grin ifade simgesi bi yardımcı olurmusnuz kısaca anlatsanız destek amaclı fikrinizi almak ısterım sımdıden saolun ve aramızda kalırsa iyi olur :=)

 346. Gamze diyor ki:

  Hocam psikoji. Bozuldu begenilmemekten skldm cildim çok kotu ve sert bi ifade var yüzünde ne yapmalıyım burnunu küçültmek ve yüzümü gergin yumuşak görünümlü olmasını istiyorum ne yapmalıyım.ne kadara mal olur.ben bitlisten bi genç kız…sırf güzel değilim diye son svdgm çocuğun annesi beni istemedi yardimmm lutfennn Ne yapılabilinir bana ücreti nedir..cevap yok mu

 347. Songül diyor ki:

  Merhaba Teoman bey iyigunler diliyorum burun ameliyatı hakkında bilgi almak istiyorum güvenilir bir doktor olduğunuz tartışılamaz. Fiyat bilgisi de kaba taslak alabilir miyim?

 348. Songül diyor ki:

  Çok teşekkür ederim cevabınıza en kısa zamanda ziyaret etmek istiyorum zaten sizi fakat okulum nedeniyle vakit ayiramiyorum.Randevu vs. Alınması gerekiyor mu en kısa zamanda gelmek istiyorum.

 349. Hülya diyor ki:

  Estetik olduktan sonra buruna tekrar estetik gerekiyormu 1 kerede tam tutmuyor diye duydum Ben bursada oturuyorum en belirgin olan bi fotoğraf yollayım diğerlerinde hep gizlemeye çalıştım oyuzden burnum fazla belli olmuyor Abimle kavga ederken sağ tarafa vurmuştu i kanama falan olmadı ama yamuldu biraz ve burnumun ucu palyaço burnu gibi smile ifade simgesi

 350. Berat diyor ki:

  merhabalar.benim çğrenmek istediğim ben karadenizliyim ve burnumun ücü düşük üstü kemikli ve iç kemikte eğrilik var bu burun tipi daha mı zordur küçük burunlara göre eğer çok riskli ise estetik yaptırmadan sadece kemik eğriliği için ameliyat olacağım bilgilerinizi bekliyorum..

 351. Nuray diyor ki:

  Teoman Bey Merhaba tesadüf eseri gördüm sayfanızı estetikten çok dikkatimi çeken bir foto oldu migren den söz etmişsniz ama ben anlayamadım pek. ben migren hastasıyım ve oldukça ağır geçiriyorum botolinium toxin migreni mi geçiriyor cehaletime verin biraz açar mısınız çok sevinirim . şimdi den çok teşekkür ederim.

 352. Yavuz diyor ki:

  kolay gelsın bundan yaklasın 1 yıl once burnumun sırt kemıgı cok buyuktu ondan dolayı antakya hatay da dr.ali gokkaya ya torpulemesı ıcın amelıyat olmustum adam oyle bır torpulemıskı burunun neredese sırt kemıgının tamamını almıs

 353. yavuz diyor ki:

  neyse lafı uzatmak ıstemıyorum benım suan burnumun ucunun kuculme ve asagıya bakma ve sırt kısmına da kemık mı greft mı dıyorlar ondan yerlestırme sansımız var mı ?

 354. Özlem diyor ki:

  Teoman bey ben burnumu yaptırmak istiyorum. ne kadara mal olur acaba? tüm maliyetiyle. burnundan sonra bir kac operasyon daha düşünüyorum ama öncelik burun…

 355. sema diyor ki:

  Merhaba teoman bey
  Alt çenem önde diş teli taktıracağım aynı zamanda burun estetiği düşünüyorum diş telinden sınra mı yoksa diş teli tedavisi sürerken mi estetik yaptırmak mantıklı, birde burnum kalın derili ve etki burun ucun düşük güzel bir burun olur mu

 356. Figen diyor ki:

  merhaba teoman bey benim burnumda 10yıldır kemik var nefeste zorlanıyorum ameliyat olmam gerek ama korkudan olamadım. nefes almam biraz daha zorlaştı ameliyat gerecek sanırım ayrıca burnumda kemerde var sızlatıyor rahatsız ediyor … etrafımdaki ameliyat olan arkadaşlar memnun olmuyorlar ikince kez ameliyat oluyorlar baya sıkıntı cekenler ve ameliyatı tavsiye etmiyorlar cesaretim kırıldı….sizden fiyat ögrenebilirmiyim smile ifade simgesi

 357. Yusuf diyor ki:

  Hocam bende burun estetik yaptırmak istiyorum ama daha kötü olur diye korkuyorum

 358. Cansu diyor ki:

  Merhaba
  Burun estetik fiyatiniz nedir acaba ?

 359. Özgür diyor ki:

  Kolay gelsin Teoman bey dudağımin sağ tarafında bi şişlik var sıkıntım o tam belirgin fotoğrafım suanlik yok ama isterseniz çeker atarm şuan askerim kendim ankarada oturuyorm bu konu hakkında yardımcı olursanız istanbula gelirim tedavi olurm şimdiden teşekkürler

 360. Ramazan diyor ki:

  Merhaba, ben burun estetiği oldum ama burnumda halaa çok az belli eden bir eğrilik var neyapabilirim siz buna çare bulabilirmisiniz ?

 361. Beyza diyor ki:

  Selam Bişey soracaktm Ben dogal bi burun istiyorum kocamn bi burnum var En yakınlarımın bile farketmekte güclük cekmesni istiorm Mümkünmü

 362. Burcu diyor ki:

  İyi akşamlar Teoman bey.Bir arkadaşımla İsminizi duyduk..Yapmıs oldugunuz ameliyatalrın fotograflarınıda gördük.Emeğinize sağlık cok başarılı ameliyatlar olmus.Bu yüzden ilgimizi çekti.
  benim burun ucu genişliği problemim var.Arkadaşımın da kemik ve hafif kaldırtma. seneye ameliyat düşünüyoruz ikimiz.Acaba ne kadara yapıyorsunuz burun ameliyatlarını.?

 363. Ali diyor ki:

  Hocam hocam hocammm bakarmisiniz iyi insan

 364. Ayşin diyor ki:

  Hocam fiyatini ogrene bilirmiyim Teşekkürler

 365. Ebru diyor ki:

  Merhaba Teoman Hocam, ben deviasyon ameliyatı için araştırma yaparken size rastladım. Facebook sayfanıza bakınca da dayanamadım. Meslek deformasyonundan olsa gerek;ameliyatı unuttum, sayfanızda kayboldum smile ifade simgesi bir iletişimci gözüyle , son derece samimi, bilgilendirici ve keyifli bir sayfa olmuş elinize, yüreğinize sağlık. Sizin iletişim çalışmasında çok başarılı sonuçlar vereceğinize inanıyorum. bu konuyla ilgili görüşmek isterim.

 366. Funda diyor ki:

  merhaba teoman bey rahazsız ediyorum ama bişi soracaktım 2. kez karın gerdirme ameliyatı olmak mümkünmü? 1,5 sene önce oldum ama çok kötü bi operasyon geçirmişim dikiş yeri hem geniş hem hala kırmızı

 367. Yasemin diyor ki:

  Hocam mrb fiyat bilgisi alabilir miyim birde anestezi nasil oluyor lokal mi

 368. Ay diyor ki:

  Merhaba Teoman bey nasilsiniz? Teoman bey siz Bakude Avrasiya klinikasinda benim burnumu emeliyyat etmisiniz şişi çekildikden sonra burnumun ustunde çokmuş və bən kəndimi rahatsiz hiss ediyorum. Siz nə zaman bakuya geleceksiniz. bən burnuma gel botoks etdire bilerem ne yapa bilirim bunun uçun.bir daha emeliyat olmakdan korkuyorum.

 369. Dolunay diyor ki:

  Meraba ben burun estetiği olmak istiorum ama cok korkurum yani korkum ya daha kotu olursa Fiyat nedir

 370. Esra diyor ki:

  hocam mrb.ben 24 yaşındayım ve gögüs problemi yaşıorum.hiç yok denecek kadar az gögüslerim.ameliyatımı ben sizin gibi güvenilir iyi bir hekime yaptırmak istiyorum.ama yozgatta yaşadığım için ailem istanbul uzak die istemiolar.ankara diolar.hocam ankarada bana önerebiliceğiniz güvenilebilir bir cerrah varmı.bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok çok mutlu olucam.heyecanla bekliorum cevabınızı.şimdiden teşekkürler

 371. Sara diyor ki:

  Salam Dr. Teoman Doğan! men 1,5 il önce burnumdan emeliyyat olundum. Burnumun resmini size yollasam doğal olub olmadığını söyleye bilersinizmi?

 372. Evin diyor ki:

  Merhaba,burun estetiği için yaş sınırlaması 18 üzerinde mi olmalıdır?

 373. Yalçın diyor ki:

  Kepcekulak amilyati yapiyormsunuz Nekadar fiyati hangi sehirdesinz

 374. hast-ret diyor ki:

  Burun emelyati kac lira .bilmek istiyorum param yeterse yaptiricam.bi de istanbulmu?adres tam neresi geleyim bi bakin nasil olur yaparsak

 375. ceylan diyor ki:

  Fiyat öğrenebilir miyim

 376. Aydan diyor ki:

  Teoman Bey Merhaba,
  Nasılsınız? Ben size Bakü’den yazıyorum. Burada ameliyetlarınız oluyor mu? Yoksa sadece İstanbul’da mı?

  İyi günler.

 377. Sezer diyor ki:

  benim burnumda yamukluk var. yas 16. ameliyat icin 18imi bekliycem hocam

 378. Maysel diyor ki:

  Benimde burun dediklerimi daralma var sonbahar kış sürekli burun tıkanıklığı yaşıyorum hep grip bide yandan baya uzun, ama korkuyorum sonuçlar süper görünüyo resimlerde elinize saglik

 379. Senem diyor ki:

  Hocam ıyı günler. Bir sorum olacak. Düşük burun yapısında olan hastalarınız ıcın gecenlerde bır fotograf paylasıp onun uzerınden anlatmıstınız. Sol elinizle burnun uzerıne bastırıp sag elınızle ıkı burun delıgını yukarı kaldırın seklınde.. Bunu bır arkadasıma uyguladık. Gercekten de nefes alması daha da kolaylastı. Kendısı burun amelıyatlarından bıraz cekınıyor. Etrafta kulaktan duyma bilgılerle tabı:)bunu ne sekılde asabılırız. Bırsey daha.. Ortalama fıyat ne kadar olur.

 380. Hilal diyor ki:

  Kemerli burun ameliyatın fiyatı nedir? Ve kaç yaşında yapılıyor?

 381. nuray diyor ki:

  Teoman hocam Merhaba, sayfanızı tesadüfen gördüm, 39 yaşındayım doktorum botoks önerdi mimik kırışıklarıma ama korkuyorum şimdiden botoksa başlarsam nereye kadar yılda iki kez devam ettircem diye, yardımcı olursanız çok sevinirim, sevgiler, saygılar:)

 382. Raso diyor ki:

  Merhaba Ben kulak kuchultme ameliyati sorucaktim. Ben yapmak istiyorum.

 383. Elll diyor ki:

  Merhaba Dr. Teoman bey çok tesadüfen sizin sayfanıza ulaştım çok fazla fotoğraflar yok ama güven veren bir ifadeniz var mesaj atmak istedim. Ben 8-9 yıl önce burun estetiği yaptırdım fakat son 1 yıldır aynaya baktığımda değilde selfie çılgınlığından sonra farkettim ki burnum yana kaymış. Kendi doktoruma hiç bir güvenim kalmadı çünkü implant operasyonunu maalesef 3 kere yaptırmak zorunda kaldım aynı doktoruma ve artık aşırı korkuyorum yine yaptırıp yine ameliyat gerektireceğinden. Artık Bodrumda yaşıyorum çok sık İstanbul’a gitmiyorum ama fırsat bulabilirsem sizi görmek istiyorum. Başka bir doktor tarafından bozulan bir şeyi sizin düzeltmeniz bilmiyorum güç olur mu? Burada bir doktor gördüğünde dokularımın çok ince olduğunu hatta derimin bile açılıp implantlerin sızabileceğini söyledi böyle bir şey mümkün mü? düşüncesi bile çok korkutucu. Cevaplayabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 384. Şefa diyor ki:

  Merhaba öncelikle nasılsınız. Ben ve arkadaşım burun estetiği düşünüyoruz malum karafrmizliyiz ve epey burun kemiğinden rahats8z8z ancak benim bir kaç korkum var çünkü çok fazla morarıklk oluyor ve gözü kanlanan var ayrıca doğal durmuyor bir çoğunun ki ve en önemlisi bir kesik izi kalıyor mu?

 385. Yasemin diyor ki:

  Mrb Ben burun estetiği olmayı düşünüyorum ama çok pahali Arastirdim Sizde bi fiyat soylermisiniz Lütfen resimlerim var

 386. sevda diyor ki:

  Yaşım 17 ve 4 senedir burnum kırık ameliyat olmak istiyorum ama doktorlar bunu hos karşılamıyor sizce bu yaşta olmam bi sorun oluşturur mu

 387. sevda diyor ki:

  Annemle ayni boydım ki bir senedir hic uzamadim zaten gerçekten cok sorun yaşıyorum ve gerçekten bu sene olmak istiyorum de Malatyada yaşıyorum size görünmem pek uygum değil heralde yani burda değilsiniz sanırım

 388. sevda diyor ki:

  Doktorlar olumlu bakmadıgi icin artık ailemde olmamam taraftarilar fakat cidden artık olmak istiyorumve zayıfladigim icin orta nokto olduğundan dolayı daha cok goze çarpıyor burnum ve buda beni rahatsız ediyor Bana yardımcı olursaniz gerçekten cok mutlu olurum

 389. Ebru diyor ki:

  Merhaba hocam ben yakalsik iki Hafta olyuuor bürün estetiki ameliyat oldum istanbulda. Bir Haftasi sorna alci Cikti alci cikinca biraz sok gecirdim arnimdan burnum düz düsüyor. Acaba bu sislikten Icin mi öyle Yoksa Yanlis mi yapildi ? Cok teratüde kaldim. Eger yardimci olursaniz cok sevinirim kimsede.

 390. gamze diyor ki:

  Merhabalar teoman bey. Öncelikle yaptığız ameliyatlar sonuçları , takdire şayan . İşinizin ehli olduğunuz tartışmasız aşikar. Benimde sorunum bu, burnumu yaptırmak istiyorum, iyileşme süreci ve maliyeti hakkinda çok kisa bir bilgi alabilir miyim rica etsem

 391. Güner diyor ki:

  iyi aksamlar hocam burun ameliyatı olmayı düsünüyorum acaba fiyat aralığınız nedir ve hangi hastaneye bağlı çalışıyorsunuz ?

 392. Burcu diyor ki:

  Merhabalar, dudak dolgusu da yapıyorsunuz değil mi?Fiyatlar ortalama nasıl oluyor?

 393. Face diyor ki:

  Merhaba Teoman bey.

  Iyi Akşamlar.

  Ben estetik burun ameliyat-ı olmak istiyorum.

  Muayene ücretinizi öğrenebilir miyim.

 394. Nejla diyor ki:

  Merhaba benimde burnum 2 kere operasyon geçirdi 3 daha tedirginim sizin operasyon sonuçlarınız çok güzel olmuş bi mesaj atıp bilgi almak istiyorum

 395. Ahmet diyor ki:

  merhaba hocam ben 15 yaşındayım ve burnum çok büyük olduğuınu düşünüyorum gülünce dahada büyüyor bunun için bir çare yokmudur veya ameliyat nasıl olur

 396. hazal732137 diyor ki:

  Mrb iyi aksamlar ben almanyada yasiyorum sizden bilgi almak istedim.simdi bi paylasiminiui gördüm.arkadasimdan.ben 3 yasindayken.yuksek.bi yerden dusmusum ve kikirdaklar kirilmis.ailem.öle dio yani daha dogrusu.fakat.nefes alip vermekte zorlaniorum tabi 27 yasindaIm.bu zamana.kadar.korkudan yaptiramadim.tam.cesaretlendim yaptircalktim ev doktorumuz kalbini.yorcagini yaptirsan.senin.icin daha iyi olcagini.söledi.cunku basagrilarim.galanda.oluo. Bizde.karlshurede.iyi bi prof.bulduk ve gittik .sigortamin.karsilicagini sölediler.aslinda.turkiyede yaptirmayi.dusunuodum iyi bir.doktorda tabi Gittik.kaburgadan yada kulaktan.kikirdak alincagini söledii Tarih aldik.kasim 23ne.eve hesap geldii.ve sigortanin.karsiladigi fiyat 6 bin eurooo Sasirdik acikcasiii. Ben.sizden.bilginalmak.istiorum.böle.bi.ameliyati yaklasik.ne kadara yapiosunuz acabaa.estetige girdigini söledi.bu yuzden bu kadar yuksek olduguni söledi. Ama.ev doktorum.ve kbb doktorum.saglik.acisindan.oldugu icin sigortamin.karsilicagini söledi. Bana.bu.para cokkk fazlaa geldiii daha önce tr de görunmustum.tabi o senede 4milyar.civarlsrinda sölediker Ne.yaptirmak istiorum.ve sizden fikir alamk.istiorum

 397. Sevda diyor ki:

  Selam burun estetigini kaca yapiyorsunuz?

 398. kerim diyor ki:

  merhaba Teoman Bey ben gaziantepte 2.sınıf tıp okuyorum.Düşündüğüm bölümlerden bir tanesi fakat diğer iktisatlardan daha zahmetli olduğunu duydum tabii bu da beni biraz caydırıyor ama isteğim hala var.Acaba sizin düşünceleriniz nelerdir yön gösterir misiniz genel olarak ?

 399. Esra diyor ki:

  Merhaba burun estetiğinin fiyatını öğrenebilirmiyim ?

 400. gukkk diyor ki:

  meraba azerbeycana geliyomusunuz ameliyyat icin yoksa yalniz turkiyedemi ?

 401. Simge diyor ki:

  burun estetigi ne kadar fiyat alabiliyo muyuz ?

 402. drberfu diyor ki:

  Merhaba Teomam bey?
  Ben sizin sayfayi izleyenlerden biriyim)
  Sizin nerde çalisdiginizi bilmek isterdim Yaptiginiz ameliyyat sonuclarini cok begeniyorum.
  Bende yaptirmak istedigim icin sizi rahatsiz etdim

 403. Sema diyor ki:

  BEN Bakude yasiyorum)
  Burda oldugunuzu dusunmusdum Be hic bir doctora guveniyorum burda.sizin yaptigiz burunlar ayni brn istedigim gibi.ikinci kez yaptirmak icin mesela ne kadar olur fiyat olarak?

 404. Gonca diyor ki:

  Teoman bey ameliyatların çok başarılı çok beyendim. Bende düşünüyorum ankaradayım yani ön görüşmeye gelmeden önce burun ameliyatı fiyatını öğrenebilirmiyim. Teşekkürler

 405. Кхаримли diyor ki:

  Selam doktor

 406. Seyhan diyor ki:

  Merhaba;
  Burun estetiği fiyatınızı ve operasyon öncesi-sonrası aşamalar hakkında bilgi rica ediyorum.

 407. Batuhan diyor ki:

  Merhabalar Teoman bey burun kemiğimde aşırı gözle görülür şekilde bir yamukluk var ve burnumun bir deliğini kapatıyor ve nefes alımım bir deliginden tamamen yok.Aktif spor yapan hatta sürekli çarpışmalı (kontak) Amerikan Futbolu oyuncusuyum.Size sorum başarılı bir ameliyat sonrası aktif spor hayatına dönmem ne kadar süre alır şimdiden teşekkürler.

 408. Bahar diyor ki:

  Doctor bey Selamun Aleykum
  Azerbaycandan yaziyorum size.
  Burun ameliyyatina ne kadar lazim?
  estetik nefes almak problemi var
  kazada kirilmis .kemik baktikta fark ediliyor
  boyle baktiginda buyuk burunda degil normal burun gorunumu var
  cok rica ediyorum ameliyyat kac para sirf sizin ettiginiz ameliyyati istiyorum smile ifade simgesi simdiden tesekkurler

 409. Mertcan diyor ki:

  Slm İyi Günler Sayın Dr. Teoman Doğan Bey size sorum olacak ameliyat değilde Sadece burun Alçılarıyla oynasak bi değişme olur mu yandan bakildiginda kötü duruyo ve saçları her stil yapamıyorum bi yardimci olabilir misiniz veya küçük bi amilyatta olabilir

 410. Cevriye diyor ki:

  Teoman bey merhaba burun estetiği fiyati nkdr acaba

 411. CB diyor ki:

  doktor bey sorunlu bir nefes alış verişim var , sanırım 17 sene oldu..ben yoğun bir tempoda çalışıyorum ama bir an evvel bu sağlık problemimide haletmem gerekiyor. Sormak istediğim diğer soru bunu sağlık güvencesi yada maddi olarak fiyatlandırmasını sorsam .. Şimdiden teşekkür ederim ilginize

 412. Tuğba diyor ki:

  Merhaba bn burnumdan ameliyat oldum ama yüzüm uzun die estetik yapmadı ama şuanki halinden hiç memnun değilim uzun süredir takip ediyorum ve ameliyat olmak istiyorum gerçekten yaptığınız operasyonlar çok başarılı

 413. cgtyrh diyor ki:

  Ameliyat ücreti ne kadar

 414. Fatih diyor ki:

  Hocam merhaba çok törpülenmiş burun kemiğini ameliyatsız enjeksiyonlu dolgularla düzeltilebilirmi

 415. Afa diyor ki:

  Merhaba Teoman bey.Sizin yaptiginiz burunlari cokkk begeniyorum.3 sene once bende burun estetigi yaptirdim.profilden cok iyi ama burun ucunda hafif egrilik var .Burun ucu ameliyati yaptirsam morarma falan olurmu? cunku ilk yaptirdigimda cok kotu morarmishdim.Ve fiyat soylermisiniz ? Turkiyeye geldigimde yaptirmak isterdim size.

 416. Turkan diyor ki:

  Salam :)narahat edirem uzurlu sayin smile ifade simgesi her weyi ile bir yerde ne qedee pul tutur? Benim burnum cok buyuk deyil ama formasini sevniyorum .cok bawarilisiniz

 417. Ilknur diyor ki:

  Doktor bey merhabalar. 10 Kasım 2014 de burun estetiği oldum fakat hiçbir şekilde memnun değilim. Size nasıl ulaşabilirim ? gelmeyi çok istiyorum fakat hiçbir iletişim num yoktu. Ben kayserideyim haftasonları çalışıo musunuz

 418. Abdullah diyor ki:

  öncelikle selamun aleyküm teoman hocam ben şanlıurfa/ceylan pınar ilçesinde oturuyorum lise mezunu oldugumdan beri ailem için çalışıyorum ve amelyat olmak istiyorum endişelerim var bayagı
  şanlıurfada estetik bölümüne randevu aldım ve doktorun yanına gittim maddi olarak sıkıntılarımız bayagı var ilk önce amelyatın maddi durumunu sordum ortalama 1000 tl gider dedi ve beni burun tomografisi çektirmeye gönderdi
  tomografiyi çektim ve burnumun kıkırdak yapısında egrilik oldugunu söledi doktor ceylanpınara dönmek zorunda kaldım bi daha geldiginde konuşuruz dedi doktor parayı hazırladım ve doktora bidaha gittim doktor hanım efendiye hocam burnuma nasıl şekil vericeksinizdiye sordum doktor net bişe sölemedi ben hastalarıma nasıl bir amelyat yapacagımı sölemedim şimdiye kadar dedi şaşırdım biraz endişeye kapıldım umdugum gibi olmazsa diye neyse hocam yarın öglen ceylanpınardan istanbul otobüsüne binip bi 20 günlük tatile gelcez hocam amelyat fiatlarınız örene bilirmiyim sigorta karşılamıyor amelyat maliyetini lütfen cevap verirsiniz inş.

 419. Bayan diyor ki:

  Merhaba. Size birşey soracaktım, ben 17 yaşındayım ve ailemin onayı ile burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum. Fakat bir sorum var, 17 yaş estetik için çok mu erken? Burnumda kemer ve hafif yamukluk var.

 420. Mustafa diyor ki:

  hocam merhaba , jinekomasti ameliyatının fiyatı nedir acaba ? smile ifade simgesi

 421. Osman diyor ki:

  Hocam iki gözüm eşitlenebilir mi yanlis operasyon nedeniyle gözümdeki su kanalı dikildi ve 2 kez ameliyat oldum sonuc sağ gözüm digerine göre acik ve sağa kayık

 422. Bahri diyor ki:

  Kemık egrılıgım var ve burun ucum dusuk ne kadar tutar ameliyat hocam

 423. Selda diyor ki:

  merhaba teoman bey burun estetiğinde iyilesme süreci şişliklerin geçmesi ne kadar zaman alıyor

 424. Narin diyor ki:

  Merhaba Teoman bey
  Size sormak istediklerim var eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim ilk önce yaşım 20 üniversite öğrencisiyim maddi durumum çok iyi değil burnumun ortasında kemik var onu aldırmak istiyorum yada törpülüyor musunuz işin uzmanı sizsiniz ben bilmiyorum ikinci olarak acı olur mu onu merak ediyorum ve duyduklarıma araştırmalarıma göre burunda zamanla koku kaybı oluyormuş ve dilde tat almayı bile etkilediği söyleniyor burun ameliyatının üçüncü olarak ne kadar sürüyor bir ameliyatınız vede ameliyattan sonra burnum ne kadar sürede iyileşir ve burnumun üzerinde dikiş izine benzer hiç iz kalır mı eğer sorumu görüp cevaplarsanız çok mutlu olurum gerçekten burnum büyük sıkıntı yaratıyor bana gerek nefes almada gerek estetik olarak eğer ilgilenirseniz bu yaz çalışıp birikimim ile ameliyat olmayı ciddi şekilde düşünüyorum efendim İYİ GÜNLER.

 425. Inci diyor ki:

  Selam Teoman doktor. el islerinizi çox beyendim. bakuye gelmiyomusunuz??

 426. Vildan diyor ki:

  merhaba ;
  hangi ilde ameliyat yapıyorsunuz acaba ? ben trabzonda yaşıyorum sizin çıkartmış olduğunuz sonuçlara hayran kalıyorum. burnumda hafif sağ tarafa yanlık var bu işlemi sizin yapmanızı isterim. bana ücretleriniz hakkında bilgi verebilirmisiniz rica etsem

 427. Eli diyor ki:

  selam, siz Bakude ameliyyatlar yapiyormusunuz? yani, hansisa hastaneye gelib, kisa sureli ameliyyatlar yapan diger doktorlar gibi. onceden teshekkurler

 428. Irem diyor ki:

  Merhaba iyi günler .. ben Eskişehir öğrenciyim arkadaşım geçen gün sizin sayfanızı beğenmiş ordan rastladım size anladigim kadarıyla da hastalarınızla da ilgilisiniz. Benim burnumda kemer var ve septumda da egrilik var bu bi sene içinde beni gerçekten çok rahatsız etmeye başladı nefes almak istiyorum artık kisacasi ..

 429. Ümit diyor ki:

  Hocam merhaba benim çift çene ameliyatı olmam gerekiyor sizden nasıl bilgi alabilirim

 430. Make diyor ki:

  Merhaba Dr. Teoman Bey son eklediginiz Resimdeki göz cevresini düzeltme operasyonun ücreti ne kadar ögrenebilirmiyim

 431. Ömer diyor ki:

  Hocam benim burnumda ufak bi sorun var
  Halısaha maçında burnumu direğe vurdum içeride bi yamukluk oluştu nefes almakta zorluk çekiyorum

 432. Sergen diyor ki:

  MERABA TEOMAN BEY BENİM BURNUM KIRIK 17 YAŞINDAYIM VE ŞİMDİ AMELİYAT OLMAK İSTİYORUM YAPABİLCEKMİSİNİZ?

 433. Sergen diyor ki:

  yeriniz nerdeydi artı muhanne parası istiyomusunuz

 434. Kübra diyor ki:

  Merhaba Teoman Bey.Burun estetiği ile ilgili bir sorum olacaktı size.Benim burun kemiğim yamuk değil son derece düzgün ancak sorun burun ucunda.birazcık düşük ve burun delikleri biraz daha büyük.Ücretinde herhangi bir değişiklik oluyor mu? kemik düzeltmekle burun ucunu düzeltmek arasında?

 435. Nursel diyor ki:

  İyi akşamlar ben bi konuda bilgi almak istiyorum da mümkün mü acaba Göğüs estetiği hakkında bilgi almak istiyorum ve mumkunse fiyat da öğrenmek istiyorum

 436. Muhammed diyor ki:

  İyi günler doktor bey ben burnumdan çok şikayetçiyim estetik ameliyatı fiyatı nedir öğrenmek istiyorum insanların gözü sanki sürekli üstümde

 437. Deniz diyor ki:

  Selamlar, ben Ingiltere, Londrada yasiyorum burun estetigi yapdirmak istiyorum ama burada fiyatlar uygun olmadigi icin istanbula gelmek istiyorum acaba fiyatlari ogrenmem mumkunmudur?

 438. Arif diyor ki:

  merhaba teoman bey ben nefes darlıgı uyku sorunları gibi sorunlarla doktora gittiğimde burun kemiğinin yanlış bir şekilde büyüdügünü ve bunun alınması gerektigini söylediler bi bucuk sene önceydi acele etmedim. ama şimdi bakıyorum görüntü olarakta hoş değil daha küçük olsun istiyorum sanırım bunu o kemik amelyatından önce belirterek hem estetik hem kemiği alma operasyonunu beraber yapıyorlar. ama onuda arastırdım çenesi küçük yada geride olanlar için çenede giriyormuş işin içine ve benim çenem neredeyse yok gibi küçük, geride. ne yapmam lazım eğer komple hepsinin çözümü varsa tek seferde tek amelyatla halledilebilirmi amelyat sonrası süreç ne kadar sürer nasıl olur sonuc garanti olurmu bunları danışmak istedim. resimlerimden inceleyebilrisiniz yada ben size yollayabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim iyi akşamlar

 439. Arif diyor ki:

  protezle yağ enjeksiyonu farkı nedir ve toplam ücret ortalama ne olur söyleyebilirmisiniz hataydan gelmeyi düşünüyorumda ben

 440. Gül diyor ki:

  selam bende yaptırmak istiyorum ama korkuyorum nedense insanlar hep korkkutu ama burnumu hiç sevmiyorum yandan duruşunu küçükken düşmüşüm aiilemde sağolsun fazla ilgilenmemiş ve sonuç bu sizden haber bekliyorum ve üçreti ne kadar acaba ..

 441. Ayla diyor ki:

  Merhaba
  Burun estetigi yaptirmak istiyorum, burnumun ust kismindaki kemigi ve burun ucunda kirigi yaptirmak istiyorum. Bana fiyat konusunda bilgi verebilirmisiniz?
  Hayirli aksamlar

 442. Ayla diyor ki:

  Peki hangi teknigi kullaniyosunuz?
  Lazer teknigi diye bisey duymustum Siz nasil yapiyosunuz? Icten mi yoksa dis tarafinda iz kaliyormu

 443. Leyla diyor ki:

  Teoman bey oncelikle merhaba ben daha once estetik oldum hatta iki revizyon iki genel ameliyatla sonuclar basarisiz ve doktorum bu durumu kabul etmiyor en son ameliyati 27 mayista oldum tum ameliyatlar kapali yapildi ve 1.5 yil icinde oldum sizce burun ucu egriligi duzelir mi yani ameliyatlardan sonra hala burnum egri ne yapacagimi bilmiyorum adana da yasiyorum muayenehaneniz var mi bir gorusme saglsak yaptiginiz ameliyatlar cok dogal gorunuyor

 444. Leyla diyor ki:

  Hocam sunu merak ediyorum tampon yok dediniz tek ilgimi ceken sey bu ben dirt defa yasadim ayni acilari ve sonuc basarisiz ameliyati 27 mayista oldum
  Randevu alip gelip konusmak tabiki ama geldigimde ameliyat etmeniz icin net konusmaya calisiyorum hocam cunku istanbulda kalacak yerim olamdigi icin otelde kalmam lazim bunlar hep senkronize olmali ve bu kadar kisa surelibiki ameliyat sorun olurmu
  Son olarak bana fiyatlama cikarirmisiniz

 445. Gülhan diyor ki:

  Hocam mrb burun estetiği fiyatlarınız ne kadar acaba

 446. Sevda diyor ki:

  Hocam bacak estetiği yapıyormusunuz? Hocam benim ayak bileğim baldır kısmına göre ince kalınlaştırma işlemini yapıyormusunuz? Hocam yağ enjeksiyonu kalıcı bir işlem değil diye biliyorum zayıfladığımız zaman yağ eriyormuş

 447. Seçil diyor ki:

  Merhaba sayfanıza baktım da çok beğendim çok başarılısınız.Tavırlarınızda çok hoş herkese tek tek cevap veriyorsunuz. ama ben maalesef Ankaradayım. sadece burun ucumdan rahatsızım üst kısmı kusurluysada ben seviyorum ama gittiğim doktorlar ısrarla tamamını yapalım diyor ben doğallığının bozulmasını istemiyorum sadece düşüklüğünden ve burun deliklerimin genişliğinden rahatsızım…

 448. Mêrve diyor ki:

  hocam burun amaliyeti fiyatlariniz ve liposuction fiyatlarii nedir sehir disindan gelmeyi dusunuyorum da ogrenebilir miyim

 449. Meliha diyor ki:

  Dr bey merhaba gecen eylul ayimda bir burun estetigi gecirdim fakat cok fazla torupenmekten cokuk bir burun sirtim var ayni zamanda ic deliklerim sanirim cok dar nefes de alamiyorum.bu ameliyati yapan dr gelin yapalim dedi ama bir daha ona guvenmem cok zor hatta imkansiz.fakat o kadar cok para ayiracak kadarda zengin degilim.bu ameliyatin fiyati nedir ve ne zaman olabilirm ogrenmek isterim.

 450. Hatice diyor ki:

  Methaba Teoman Bey,endoskopik şakak germe ameliyatı lokal amrstrziylemi yapılıyor,normal güne dönme sayısı? Ve yaklaşık ücreti nedir..Bilgilendirirseniz sevinirim..

 451. Rabia diyor ki:

  İyi akşamlar, burun estetiği düşünüyorum bir iki yıl sonrası için fakat bir arkadaşımın kardeşi ameliyattan sonra tamponları çıkarırken çektiği ve daha sonrasindaki ağrıdan çok şikayetçi olduğu için korkuyorum. Bu ağrıları mutlaka çekiyor mu hastalar ? Teşekkür ederim şimdiden..

 452. gülsüm diyor ki:

  Bir sorum daha olacak; kapalı burun ameliyatında herhangi bir risk var mı

 453. Gülümser diyor ki:

  Merhaba, muayenehaneniz nerede acaba, botox için hiç ertelemeden görüşmek isterim, irtibat bilgisi vs rica edeceğim…sevgiler, selamlar smile ifade simgesi

 454. Ömer diyor ki:

  benim göz bebeğimde beyaz bi şey var ve her yeri bulanık görüyorum bu beyaz noktayı nasıl kaldırırım?

 455. hande diyor ki:

  Mrb teoman bey mail den fotoğraf göndere medi gim için burdan gonderiyorum.5 yıl önce burun estetiği olmuştum ancak burnum iki parça halinde gorunuyo ve yanlardan sis yapılmış halinin fotosunu gönderebilir misiniz ve fiyat konusunda bilgi alabilir miyim.tesekurler

 456. Mümin diyor ki:

  Merhabalar , ben burnumu yaptırmak istiyorum ve bu konu hakkında size birkaç şey danışmak istiyorum izin verirseniz.

 457. Meral diyor ki:

  Merhaba ben belcikada yaşıyorum , 2 kez burun ameliyat-ı geçirdim. Deviation cloison nasal rinoplasti, burnum hep tıkalıydı ve hala tıkanıyor. Ameliyat sonucundan hiç memnun degilim, burnumun tam ortasında ikiye ayrılırmış gibi bir iz var ve burnum çok hassas! Sorum şu 3 üncü bir ameliyat olabilir mi riskimi? Ve burda rinoplastiyi sağlık sigortam karşıladı, tıkalı diye … Size gelip amelyat olsam ne kadar tutabilir .. Teşekkür ederim,

 458. rüya diyor ki:

  Hocam iyiaksamlar rahatsız ediyorum kusura bakmayın
  Burun estetiğiyle ilgili cok kısa bilgi almak istiyorum müsaitseniz

 459. Adnan diyor ki:

  Merhaba Cocukken bi darbe sonucu burnum kırılmış,tabi o zaman doktora falan gitmemistim sonra ergenligim bittikten sonra burnum bu sekle geldi,kemik egriligiginden bi ameliyat oldum ama nefes almami engelleyen bisey var hala,elimle burnumun ucunu kaldirdigimda cok rahat nefes alabiliyorum,bunun icin ne yapabiliriz ne kadara yapabiliriz ortalama,cevap verirseniz sevinirim

 460. Ferdi diyor ki:

  Anladim,sitenizda tam adresiniz var sanırım,adrese bakmamistim, muayene ücreti falan ne kadar,maddi durumu ona göre ayarlamam gerekiyor o yüzden soruyorum,belki sizden cok daha ucuzada yapan vardir illaki ama onlarada ben guvenemem,sizi takip ediyorum çünkü bayadir ve cok guzel isler cikariyosunuz,o yuzden size yazdim ben, pazartesi -sali istanbulda olacagim ve gelmek istiyorum,uygun olurmusunuz

 461. Nermin diyor ki:

  merhabal teoman beyy hayirli ramazanlar dilerim butun a meliyati olmak istiyorum Kikirdak egriligi ‘ve Kemer sorunum var sol burun tikanikligim var yalniz nasil bir ameliyat olacak gorunum nasil olacak endisesi yasiyorum Dogal bir burun olsun istiyorum sizi takip ediyorum tanismak ‘ve bilgi icin gelmeyi dusunuyorum iyi calismalar dilerim..

 462. Müslüm diyor ki:

  Mrb burun estetiği ameliyatı iyileşme sürece nedir ortalama ücreti nedir öğrenebilir miyim

 463. Sinem diyor ki:

  Merhabalar Teoman bey size bir konuda bişey danışmak istiyorum ben 4 ay önce burnumdan ikinci kez ameliyat oldum ama olma nedeni sadece burun etleri yakilacakti ve cok ufak denilen kemik parçası alinacakti ama neyazikki ameliyat sonrası burnum çok küçüldü ve yuzumle orantısız oldu demek istediğim burnumun eski halini alsin istiyorum yüzüme göre şimdiki çok küçük ameliyat la bu durum düzelir mi ? Eskisi Gibi olurmu

 464. Serhat diyor ki:

  Hayirli aksamlar. Ben silme islemi yapıyor musunuz

 465. Nazlı diyor ki:

  Merhaba hocam
  Sizden bi ricam olacak
  Maddi sıkıntılar yuzunden botosk umu kendim yapiyorum
  Ama tam noktaları bilmediğim icin
  Bazen Kaşim
  Düşüyor
  Tam noktaları gorsbilecegim
  Bi resim yollar misiniz bana

 466. Merve diyor ki:

  Merhaba teoman bey kızım bır yasında ve alnında boyle bir beni var kaybolması mumkunmu amelıyetla yuz ıfadesi değişirmi cok korkuyorum.. SizE mailde attım muayeneyede gelicez insallah cevap verirsiniz basarılarınızın devamını dılerım.. İyi günler

 467. Merve diyor ki:

  Dermotologa goturdum kotu huylu deıl korkulcak bısey yok dedı .. Ama gorsel acıdan ılerde rahatsız edıcek bir yerde oldugu ıcın ne kadar kucuk yasta estetık olursa okadar ıyı olurmus yaranın iyilesmesi iz acısından dermotologata plastık cerrahıye yonlendırdı bır deıl ıkı amelıyat gerekebılır dedi deri genişletme yapılabılr dedi .. Cok tesekkurler cvp verdıgınız için ..iyi geceler gorusmek üzere

 468. Muhammed diyor ki:

  yaşım 17. açıkcası burnmu begenmiyorum özelliklede gülerken burnum sanki normalinden 3 kat büyük oluyo buda benim hiç hoşuma gitmiyo. bu yaşta burun estetigi olmam sizce dogrumudur smile ifade simgesi

 469. ipek diyor ki:

  merhaba Teoman bey,ekteki resim için nasıl bir operasyon uygulanır? açık mı kapalı mı ?askı burun ameliyatı yapıyor musunuz ve fiyat aralığı nedir?tşk ler iyi çalışmalar

 470. Umut diyor ki:

  merhaba yaşım 17 burun ucunda sarkma ve konkav burun sırtına sahibim nasolabial açının 90-95 arasında nasofrontal açınında 115-120 arasın olmasını planlıyorum acaba yapabilirmisiniz veya maliyeti tavan miktarı ne olabilir bu arada bende sağlık okuyorum burun hakkında bi açıklama yapmak isterseniz anotomik anlatabilirsiniz

 471. Serdar diyor ki:

  sn hocam iyi günler sayfanızı takip ediyorum benim burnumda sağa doğru çok belirgin kıkırdak yamukluğu var 2 sene önce yanlış bi doktora ameliyet oldum ben eğriliğin düzeleceğini umdum ama düzelmedi gene aynı tekrar ameliyat olabilme şansım varmı bu yamukluğun düzelmesinin istiyorum artık saygılarımla

 472. Cansu diyor ki:

  Merhabalar Teoman bey.Ben estetik burun ameliyatı olmak istiyorum.Sizin adınızı bu alanda çok duydum.Kafam da çok karışık yardımcı olursanız çok sevinirim.Tam olarak nasıl ulasabilcegimi bulamadim facebook’tan yazdım o yüzden. Yardımcı olursanız çok sevinirim

 473. Meteor diyor ki:

  Teoman bey ben kayseri’de yaşıyorum. fiyat konusnda bilgilendirirseniz daha bilinçli olarak gelebiliriz net bir fiyat yoksa bile en azından fiyat aralığı verirseniz mutlu olurum.

 474. Könül diyor ki:

  Salamlar Doktor nasılsınız sıze Bakuden yazıyorum Konul ben Burnumu estetık yaptırmak ıstıyorum sızın yaptıgınjz estetıkler muhtesem gorunur burun forması tam dogal dusundugum sekılde yapıyorsunuz ben fıyatları ogrenmek ıstıyorum bıde burnumda basqa sorunda var ama onun turkcesını bılmedıgım ıcın yazamıcam sımdı)) tez zamanda yanınıza gelmek ısterım bılmek ıstedıgım su ben ıstanbula gelırsem muayeneden sonra bı kac gun ııcınde amelıyyat ola bılecekmıyım yoksa beklememmı lazım ?

 475. Neslihan diyor ki:

  Merhabalar teoman bey mesajımı görecekmisiniz bilmiyorum ama merak ettiğim şeyler var.bunalrdan biri estetik bölümünüz ve estetik vücudun tamamını kapsıyo bnu çok merak ediyorum çünkü doğumlardan kalma göbek kısmında sarkmalar var. Çok derin çatlaklarım var. beni çok mutsuz ediyo bunlarn tamamını yok edebilirmisinz.okursanız çok sevinirim

 476. Dilek diyor ki:

  Slmm..ilgiyle takip ediyoruz sizi:))Yaptirmak istedigim bitakim seyler var ama cok cesaretsizim sadece..

 477. ececiq_ciq diyor ki:

  Ben bisey sora bilirmiyim
  Ben burnumu yaptırmak istiyorum
  Aşagı yukarı fiyat ne olur

 478. Nilay diyor ki:

  Merhaba Teoman Bey..Burun estetiği fiyatı hakkinda bilgi alabilirmiyim..eminim yoğunsunuzdur yaptığınız işlemler operasyonlar harika ellerinize sağlık.. ilginiz için şimdiden teşekkürler..ii çalışmalar..

 479. urgay diyor ki:

  Selamun aleyküm doktor bey benim cokk acill halletmem gereken bir problemimi halletmem gerekiyor

 480. Orhan diyor ki:

  Merhaba teoman hoca ben üniversite öğrencisiyim benim burun estetiğine ihtiyacım war ve sizin iyi bir estetik cerrahi doktoru olduğunuzu öğrendim sizin bana yardımcı olmanızı rica ediyorum ama benim bunu karşılayacak bir bütçem yok

 481. suley diyor ki:

  Teoman beyyyyy :))) hayırlı günler,hayırlı sabahlar
  benım ıhıtıyacım,göz çevresı ve dudak üstü yağ enjekte yaptırmak
  ama malum fıyatlar cokkk ucuk,sıze yazma sebebım de ,yorumlarınızı okudum ve sızın cok ınsafıyetlı ve eklınızden gelenı yaptıgınızın kanaatına vardım…ne olur bana da yardımcı olun,tabııkı önce ALLAH’tan ,sonra sızden :)))
  cok kararsızım benı asıstanlarınıza yönlendırıp ne olur basınızdan savmayın,uğrasamam demeyın lutfennnnn :((( benımde ıhtıyacım varrrr :(((

 482. Gökhan diyor ki:

  Hocam mrb sizi yapmış olduğunuz ameliyatlardan takip ediyorum beğeniyorum başarılı gerçektende Benimde burunla ilgili sıkıntım war yalnız benim biraz problemli kısaca söyle diyim Sporcuyum yani boksörüm ve yaptıgım mesleğe göre biraz burunda yanukluk kırılma kıkırdak felan derken görünüm cok kötü oldu we nefes Almaktada zorluk çekiyorum we zaman geçtikçe görüntüsünde daha kötü oldu size resimde atabilirim bakmanız için

 483. Gökhan diyor ki:

  Hocam numaranızı verirmisiniz
  Sormak istediğim önemli bir kaç şey war
  Ve benim burundan hariç yüzdede sıkıntım war alın felan
  Resim arıcam size hem bir bakın

 484. Furkan diyor ki:

  Teoman bey ben burun estetik ameliyatı olmak istiyorum fiyat hakkinda görüşebilirmiyiz

 485. Volkan diyor ki:

  hocam en büyük edalim iyi bir anestezist olarak operasyonlarda sizinle beraber olmak. inşallah bunu başarıp ekibinizden biri olmayı hakedecegim buna canı gönülden inanıyorum saygılar …. hocam : )

 486. Volkan diyor ki:

  başım üstüne hocam staj yapicam pazartesi stajim başlıyor zaten üç ay boyuncada gönüllü olarak staj yapicam aklıma takilan birsey varsa sizede danisirim arada yaptigim uygulamalari size soylerim smile ifade simgesi saygilarimla hocam

 487. Volkan diyor ki:

  iyi gunler hocam dört oldu staj yapalım 15 vaka oldu ilk iki gün izledim sadece. dün maskeyle 0 o2 verdim aksamki vakada hastayı entube etmeye calistim loringoskopu kullanarak vokal kordlari gormeye calistim ama ilk olduğu için loringoskopu biraz derine almistim vokal kordlarida içine almışım sonra doğan hocanın yardimiyla kafli tüpü vokal kordlar içine gecirdim.
  ilaçları ve etkilerini karıştırıyorum biraz. damar yolunu tam acamiyorum.
  bugunki vakada spinal anestezi yaptim igneyi beyin omurilik sivisina ulastirmaya calissamda (bos) goremedigim için doğan hoca devamini getirdi. inşallah ileriki zamanlarda hepsini en ufak ayrintisiyla ogrenicem hocam saygilarimla .. smile ifade simgesi

 488. derya diyor ki:

  merhaba, burun estetiği fiyatlaınızı öğrenebilir miyim?

  teşekkürler

 489. Lela diyor ki:

  Merhaba doctor bey) Siz bakida emeliyyat edirsiz? Hansi klinikada? Onceden tewekkurler)

 490. Kader diyor ki:

  Hocam merhaba benim sorunun çok ayrı sizden veya çalıştığınız amerikan hastanesinde is istiyorum hemsireyim bu samimiyeti nerden buldunuz derseniz paylasimlarinizi okudum hastalara yaklaşımınız gördüm hocam lutfen ise çok ihtiyacım var bana yardimci olur musunuz lutfen …

 491. Sirin diyor ki:

  Merhaba .. 3D burun estetiginin maliyeti nedir acaba?

 492. Cüneyt diyor ki:

  Mrb teoman bey oncelikle sizi tebrik ediyorum size bir sorum.olacak burun estetigi fiyati ne kadar acaba bilgi verebilirmisiniz

 493. Tahir diyor ki:

  Bir sorum olucaktı Burun estetigi oldum memnun kalmadim. tekrar olabilme sansi var midir. Siz yapiyosaniz ucreti nedir

 494. Raziye diyor ki:

  Hocam merhaba burun estetiği olmak istiyorum. fakat sadece yaz tatilinde olabilirim
  Haziran ve en gec temmuz başı gibi randevunuz var mi
  Dönüş yaparsaniz cok sevinirim. Teşekkürler

 495. valescaley diyor ki:

  Hocam asistanınızdan randevu aldım ayın sekizinde ordu muayene olmam gerekiyor fakat tayin işlerinden dolayı şehir dışına çıkamam bu yüzden ayın 22 sinden sonra bir gun olsa daha iyi olur benm icin
  Şehir dışından geleceğim için geldikten sonra beni kısa bir süre içinde ameliyat etmeniz gerekiyor çok uzun bir zaman orada kalamam
  Tekrar Teşekkürler

 496. Okan diyor ki:

  Hocam bende burunumdan rahtasizm fiyat nedir acaba

 497. Hava diyor ki:

  Mrb doktor bey Bn migde baypasi oldum göz kapaklarimin üstündeki deriler sarktı bunun amaliyatsiz çözümü varmi

 498. Anıl diyor ki:

  Teoman bey merhaba duzgun bir burnum var sadece burun ycu dusuklugunden ve uzunlugundan sıkayetcıyım amelıyattan korkuyorum bana ne gıbı bır ıslem uygulanabılır tesekkur ederım cevabınızı beklıyorum

 499. Kiymet diyor ki:

  Merhaba teoman bey, ben iki yıl once burun ameliyati oldum ve hic iyi olmadi bir taraftan bakinca farkli diger taraftan farkli tekrar olmak istiyorum hem gorusmek hemde fiyatını ogrwnmek istiyorum sakaryada oturuyorum suan ıstanbul, dayim pazartesi gitmeden gorusmek isterim bu mümkün mü?

 500. Furkan diyor ki:

  Teoman bey burnumda yamukluk ve ucunda şişlik var bunun için yapılacak operasyon yaklaşık ne kadar sürer ve alçıların alınması kaç haftayı bulur acaba ?

 501. zencivatandas diyor ki:

  iyi günler teoman bey burnumda bu şekilde sağ tarafta aşırı yamukluk ve ucunda büyük bir şişlik var doğal şekilde yandan görüntüsünü bozmadan ucunu inceltmek mümkün olur mu acaba ?

 502. Ceyla diyor ki:

  rahatsiz ediyorum kusura bakmayin bisey sora bilirmiyim size? tavi cevap yazarsaniz :))

 503. SUAT diyor ki:

  Hocam mrb benimde b urnumla ilgili sıkıntım var sizden yardim istiyorum lütfen bana da yardim edin

 504. Adem diyor ki:

  Teoman bey merhaba paylaştığınız et benin fotoğrafını gördüm benim de yüzde et olmayan siyah benler var bunları da aliyormusunuz
  Çok acil cevap ata bilirsiniz çok sevinirim

 505. Kübra diyor ki:

  Iyi gunler, burun kemigi egriligi ameliyatini ne kadar yapiyorsunuz acaba ?

 506. Çigdem diyor ki:

  Hocam mail attim ama cevap gelmedi sizden ben burun ameliyatı yaptırmak istiyorum burun içerisinde kemikte egrilik var nefes almada güçlük var fiyatına öğrenebilirmiyim

 507. sukran diyor ki:

  meraba Teoman bey yok mail adresine yolladiniz bu kadar duyarlı bi insan oldugunuz için de çok tşk ederim iy gunler

 508. Irfan diyor ki:

  Mrb iyi akşamlar
  Bn marasta Ayşegül
  Bun ameliyatı için bilgi almak istiyordum
  Burun ameliyatı için bilgi almak istiyordum

 509. Vuslata diyor ki:

  Hayırlı akşamlar
  Yarın ameliyat olmayı düşünüyorum önerilerinizi alabilirmiyim

 510. Zeynep diyor ki:

  Merhaba doktor bey gogus amaliyatinin fiyatlarini ogrenebilirmiyiz

 511. Jessica diyor ki:

  Doktor Teoman bey.siz emeliyat turkiyede yapirsiz ya bakude? Salam Teoman bey.necesiz.guzel seyler paylasirsiz.siz bu kadar sevirsiz emeliyyet etmeyi.bes gunahdimi.Allah sevmez burunu duzeltdirmeyi.bu duzdumu? Cunki mende istirem emeliyyat edim .ama Allah gelir aglima.gunah olur deye korkuram

 512. Bayram diyor ki:

  merhaba doktor bey benim mesajı alırmısınız bilmiyorum ama alırsanız bana yardımcı olunuz
  sorun yanagımdaki iz veya çöküklük fotograftaki gibi çaresi varmı

 513. Eda diyor ki:

  Kaca yapiyorsunuz estetigi acaba

 514. Husniyye diyor ki:

  Merhaba Teoman bey.Ben sizin yaptıqınız ameliyyatları bi süredi takip edirem.Ellerinize saqlıq hepsi güzel oluyor.Ben Baküdenem.Meme küçültme ameliyyatı yaptırmaq istiyorum.ama sizin sahifenizde meme estetiki resimleri yok.Rica etsem bana bir iki resim göndere bilirmisiz.Önceden teşekkürler.

 515. Aysel diyor ki:

  Selamm doktor zamaniniz oldugunda size bir kac soru sorcam
  Ben baldir implati yaptirdim bakude yanlis yapmisdi doktor cok aciyordu cikartdirdim((ayagim simdi yine aciyor neden ola bilir?tofsiyeniz ne ola bilir((

 516. Şerife diyor ki:

  iyi geceler teoman bey gece rahatsız ettim kusura bakmayın ben göğüs ameliyatı hakkında sizinle iletişime geçmek istiyorum
  çok zor durumdayım lütfen yardım edin çook kötü hissediyorum

 517. Yasemin diyor ki:

  Slm teoman bey
  Liposaction yapiyormusunuz eger evetse bana bilgi verirmisiniz ?

 518. zeytin diyor ki:

  Hocam merhaba
  Burun ve göz halkalari problemim var bunun için tahmini de olsa rakam verebilir misiniz?

 519. Selinn diyor ki:

  Teoman bey umarım görürsünüz..size bir sorum var; Dudak dolgusunun kendi dudak dokumuzu eritme ihtimali varmıdır? Üst dudağıma 2 yıl önce 1 cc den daha az dolgu yaptırmıştım hafif bi dolgunluktu istediğim.Fakat topaklanma yaptığı yerdeki dolgu eridi ve şuan çukurlaşmış durumda.Tekrar dolgu yapmaya korkuyorum.Ne yapabilirim ?

 520. Eyüp diyor ki:

  Iyi aksamlar teoman bey size olacacagim cep:numarasi gonderirseniz sevinirim

 521. Hazal diyor ki:

  slm lar.. bu yüz ameliyatı hakkında bilgi alabilirmiyim..ne kadr acaba ?

 522. Esra diyor ki:

  Merhaba hocam,

  Ben Cerrahpaşa tıp fakültesi ingilizce üçüncü sınıf öğrencisiyim. Ben de plastik cerrah olmak istiyorum, ancak daha önce hiç canlı plastik cerrahi ameliyatı görmedim. Sizin izin verdiğiniz bir gün ameliyatlarınızı izlemem mümkün mü?

  Şimdiden çok teşekkürler.

 523. Berre diyor ki:

  Hocam merhablar
  Size burdan ulaşıyorum şu an için ankarada yaşıyorum. Ve size birşey danışmak istiyorum
  Umarım geri dönüşünüz olur

 524. Çağla diyor ki:

  Şöyle diyim burun ameliyatlarınıza baktım genelde kemer ismiyle hitap ettiğimiz vakalarla uğraşmışsınız. Burun genişliğini daraltma konusunda çalışmalarınız var mı yada bunun ameliyatını öneriyormusunuz kısa bir bilgi alsam hocam aslında burnumla ilgili çok bir sorunum yok fakat yinede arada takıntılı oluyorum. Büyük gibi geliyor

 525. seda diyor ki:

  Iyi gunler Teoman Bey size bir sorum olucakti ben otuz iki yasindayim iki sene elmaciklarimdaki medpor implant cikarildi ondan bir bucuk sene once takilmisti implantlar ciktiktan sonra yuzumde sarkma oldu ama endoskopi istemiyorum endoskopinin verdigi ifadeyi sevmiyorum zaten benim elmacik kemiklrrim var yuzumun ust kisminda bir sorun yok bana macs lift uygun olur mu

 526. Özlem diyor ki:

  Merhaba
  Fotoğraf gondersem burnum için fiyat alabilir miyim ve ortalama nasıl olabileceğini gormem mümkün mu

 527. Leyla diyor ki:

  Teoman bey öncelikle Merhabalar 3 yıl önce ben burnumdan ameliyat oldum ama burnumun yan kisimlarinda cokmeler oluştu ve uc kısmında sivri birsey var çok rahatsızm hatta düz resim cekemiyorum insanlarla direk konusamiyorum gizlemek zorunda kalıyorum onda hayliyle dikkat çekiyor sizin ameliyatlarınizi duydum gördüm estetik olduğu belli bile değil.o yüzden size yazdım napabilirz bunun için cevap verirseniz çok sevinirim tesekkurler

 528. Şengül diyor ki:

  Mrb nasilsiniz ? smile ifade simgesi burnumu yaptirmak istiyorum fakat korkuyorum dogal görünsün istiyorum olabilir mi ?

 529. Mehmet diyor ki:

  Hocam merhaba ben öğrenciyim Eylül ayında estetik burun ameliyatı olmak istiyorum yazın çalıştım para biriktirdim fiyat nedir öğrene bilir miyim acaba ???

 530. Ayşegül diyor ki:

  Doktor bey ben burumdan çok rahatsızim ve sizin onerinizi almak isterim
  Yardımcı olabilir misiniz acaba

 531. İmran diyor ki:

  Teoman bey bugün aradım sizi yoktunuz fakat yarin tekrar arıcam size ulasmam lazim çocukluğumdan beridir yan profilden shopsuz hic resmim yok hayalim bu ameliyatı olmak sayfanizdan takip ediyorum sizi çok başarılı bir cerrahsiniz ben boluda yaşıyorum bu konuda bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 532. Rana diyor ki:

  Gelmeyi çok isterdim aama dediğim gibi maddiyatim sizin dediginiz fiyata uygun değil çok üzgünüm şuan herhalde bi 4 sene sonra ancak olabilirim bu ameliyatı size basarilarinizin devamını dilerim hoşçakalın … Gamze çınardan size mail atan bendim meşgul ettim kusura bakmayın frown ifade simgesi

 533. Aysnr diyor ki:

  Mrblar hocam. Bir sorum olcakti size. Ben burun ve göğüs estetiği yaptırmak istiyorum. İkisini beraber yapiyormusunuz.? Ve fiyat alabilirmiyim sizden.simdiden tşkler. Hayatınızda başarılar dilerim.

 534. fusun diyor ki:

  Mrb hocam sizi cok araştırdım iyi sonuçlar elde ettim. Benım yuz bolgemde goz cevresınde torbalanma var yorgunluk ifadesi var buda beni cok rahatsiz etti uzun zamandır arastirmalar içerisindeyim fakat guvenebılecegım bir doktora rastlamadım sizi arastırdım dusunceleriniz yenılıklerınız cok hosuma gıttı ve sizde karar kıldım benım yuz ifademi degıstırmenızı istıyorum. Cvp verırsenınz sevınırım…

 535. batman diyor ki:

  Merhabalar bir sey sorabilir miyim

  Bir burun ameliyati olmak istemekteyim bir doktora gostermistim burnumu tam istedigin gibi olmaz anatomisi bozulmus burnunun dedi fazlasiyla catlak ve darbe var
  Nasil yapabiliriz sol taraftan nefes alis verisim kisitli
  Bu da beni cok etkiliyor

 536. sb_dag diyor ki:

  Rinoplasti fiyat nedir

 537. Ali diyor ki:

  merhaba burun estetıgı hakkında ucret bılgısı verır mısınız smile ifade simgesi

 538. OzdilLara diyor ki:

  tekrardan merhaba , ben gozluk kullanıyorum amelıyatdan sonra gozluk takmak burun ıcın problem yaratır mı ?

 539. Duygu diyor ki:

  Burun estetiği nin fiyatı ne kadar

 540. Nur diyor ki:

  Hocam maşallah size. Sizi sürekli takipteyim. Nasıl güzel burunlar. Burnumu cok seven biri deilim ama hep kendi kendime hayır yaptırmıcam diorum. 2 yasında oglum var cok yaramaz genelde burnuma çalısıo burnumdan çok darbe almısımdır. O kırana kadar yaptırmam diorum. Ama fotoları görünce neden benimde böyle olmasınki diyorum. Ne maddi ne manevi böylede bi imkanımda yok gerçi ama Gerçekten tebrik ediorum. Sanat icra ediosunuz. Ellerinize beyninize hayal gücünüze sağlık. Başarılar hocam..

 541. Erkan diyor ki:

  Merhaba hocam ben burun ameliyatı olmak istiyorm beni bilgilendire bilirmisnz ?

 542. Beyza diyor ki:

  Hocam Iyi GÜnler

  Estetik burun ameliyatı fiyatlarınızı öğrenebilirmiyim ?

 543. Arzu diyor ki:

  Hocam meraba burun amalyatı düşünüyorum sizden fikir almak istiyorum ortalama fiyat Bilgisi istiyorum

 544. Elvan diyor ki:

  Teoman Bey merhaba nasılsınız? Ben de burun estetiği ameliyatı olmak istiyorum fakat aynı zamanda astım hastasıyım anestezi için bir sorun olur mu bu konuda endişelerim var ne yapmamız gerekir ?

 545. Ebru diyor ki:

  Merhabalar Hocam burun ameliyatı fiyatını öğrenebilir miyim?
  çokk yüksek olmazsa sevinirim

 546. Gökhan diyor ki:

  İyi günler hocam ben denizli 112 ambulansta de paramedic olarak çalışıyorum , burnumdaki eğrilik ve yamukluk için nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

 547. orhan diyor ki:

  Hocam kolay gelsin
  Burun esnetigi fiyatları nekadar hocam

 548. yasemyy diyor ki:

  hocam ıyı geceler benım burnum parcalı kırık artı burun etı de mevcut amelıyat oldum fakat saglıklı bır sonuc alamadım amelıyat tan burun tabanında delınmeler mevcut rahat nefes alamıyorum bana nasıl bır yol onerırsınız kulak burun bogaz uzmanına gıttıgımde atık platık cerrahın hal edecegı bır amelyat oldugunu belırtı tanı sosyal guvencem devlet tarafından saglanıyo sızler bana goktekı yıldız kadar uzaksınız ama degerlı fıkırlerınızı ogrenmek isterım tsk ederım

 549. adams diyor ki:

  tsk ederım hocam ama benım ssk devlet guvencısı yanı genel saglık sıgortası o yuzden plastık cerrahı bunu karsılar mı bılemem sızınde degerlı vaktınızı alıyorum
  ama gercekten zor bır durumdayım
  tsk ederım ilgınızden dolayı

 550. paronaylak diyor ki:

  ıyı gunler hocam yogunlugunuz arasında sızı rahatsız etmek ıstemezdım ama durumu anlatmıstım sıze bugunlerde kanama oldu bazen tıkanıyorum ama beım devlet tarafından yapılan genel sıgortam benım durumdakı amelıyatı karsılamıyo cunku estegı ge gırıyormus devlet hat bunu luks olarak kabul edıyo ne yapmmı tavsıye edersınız sıze zaten ulasmak yıldıza ulasmak kadar zor da sadece tavsıyenıze ıhtıyacım var basarılarınızın devamını dılerım

 551. Aliye diyor ki:

  hocam ıyı hafta sonları dılerım yaptıgınız basarılı opersyonları gıpta ıle takıp edıyorum sızınle durumum hakkında knusmustuk benım amelyramı marmarada olmuyormus plastık cerahhı kısmına gırdıgı ıcın estetık sayıldıgı ıcın benım sıgortam bunu karsılamıyormus saygılarımla

 552. bulent diyor ki:

  merhaba iyi günler ben burun estetiği hakkında birkaç bişey sormak istiyorum Ben de burnumu yaptırmak istiyorum yaptığınız burunlari gördüm galiba tampon felan kullanmiyosunuz gördüğüm kadarıyla hani şişlik veya morlukta olmuyor ben de korkuyorum bunlarla ilgili sizden bilgi almak istiyorum

 553. Şeker diyor ki:

  Hocam merhaba. Burunumu yaptırmak istiyorum. AmeliyatlarınıZı hangi hastanede ve nekadar ücretle yApıyorsunuz. Klasik tirk burnuna sahibim kemerli ve burun ucu düşük frown ifade simgesi
  Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

 554. selman diyor ki:

  Mrb teoman bey ben qümüşhaneden bayanım ve burun estetiqi dşünüyorum sizle iletisime qecmk istiyorum ksa sürede olmak istiyorum ve fiyatnı merak ediyorum. Burunum kemerli biraz uzun

 555. Kaan diyor ki:

  Slm hocam yeriniz ve ücret hakkında bilgi almak istemiştimde burun estediği olmak istiyormda

 556. nihan diyor ki:

  Hocam aslinda suan derdim bu degil tabi bunca olan biten arasinda. ama ordan burdan derken sayfada buldum kendimi bugun.
  Benim ufak bir basen problemim var. Ve arkadaslarimla aldirmak uzerine konustugimda bunun icin deger mi diyorlar. Ama bu isin azi cogu yok degil mi?
  Yani ben size muayeneye gelsem ve aldirmak istiyorum desem siz alirsiniz degil mi. Anlatabildim mi kendimi bilemedim suan.

 557. zeyecenep diyor ki:

  Hocam iyi aksamlar direk burundan başlamak istedim rahatsiz oluyorum burnumdan ama korkuyorum da saglikciyim çalışmama engel ölümü fiyatları ne kadar agrilimi iyileşme sureci ne çok fazla yapay görünümü yanitlarsaniz çok sevinirim

 558. Bebo diyor ki:

  Merhaba Doğan bey smile ifade simgesi Adım Beste Özçelik, yaşım 17… almanyada yaşıyorum burnumla barışık değilim o yüzden bilgi edilmek istiyorum. Annemle babam tastikliyorlar. Acaba yaşımdan dolayı problem olur mu? Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İsterseniz annem sizinle telefonda irtibata girebilir. Şimdiden teşekkürler. Saygılarla…

 559. Barış diyor ki:

  merhabalar doktor bey benim burun kemigimde egrilik sorunu var amelyatın ucreti ogrenebilirmiyim ve ayrıca izmirde önere bileceginiz bir klinik var mı?

 560. sumbul diyor ki:

  Bir kaza sonucu burnum kırıldı 3 sene kadar oluyo ve yamuldu kırılma anında yüzümde hasar gördü kisler olustu temizlendi ama bazı kısımlarda çukurluklar oluştu her aynaya baktığımda sinirim bozuluyo yardımcı olabilirmisiniz ?

 561. Duygu diyor ki:

  Merhaba Teoman bey
  Bende burun ameliyat-ı ile ilgili bir araştırma yapıyorum sizin gönderilerinizi ve yaptığınız çalışmaları gördüm oldukça iyi ben 5 yıl önce burun ameliyat-ı geçirdim Hacettepe hastanesinde falan 3 aydır sol burnumdan nefes alamıyorum ve burnumda ciddi Şekil Değişikliği meydana geldi ve nefes almakta zorluk yaşıyorum bir operasyon gerekli diye düşünüyorum ama çok Uçuk fiyatlar ile karşılaşıyorum tabi sağlık konusunda maddiyat düşüncesi biraz Saçma bir durum ibraz ediyor ama söylemeden geçemedim Ankara da yaşıyorum isterseniz fotoğraflarımı gönderebilirim sizin düşüncelerinizi almak isterim dönüş taparsanız sevinirim.iyi Akşamlar

 562. Medine diyor ki:

  iyi gunler burun estetiginin fiyatini sorcaktim annem hep derdi de simdi fiyatini merak ettim . bilgilendirirseniz sevinirim smile ifade simgesi

 563. Yazgülüü diyor ki:

  meraba teoman bey burun estetigi fiyatini ögreneblirmiyim..

 564. Musa diyor ki:

  hocam Merhaba ,

  Ben yurtdışında çalışıyorum rinoplast yani estetik burun amelyati olmak istiyorum 15 günlük bi izin sürem var 15 gün içinde işime geri dönmem gerekiyo iyileşme süreci ve ücret konusunda bilgi verebilir misin ?

  Eğer şartlar olumlu gelişirse türkiyeye gelir gelmez amelyat olmayı dusunuyorum..

 565. Abdullah diyor ki:

  selamun aleyküm teoman abi benim burnum da hafif yamukluk var artı nefes almakta zorlanıyorum burnumun sol için de birşey var ama tam net ne olduğunu bilmiyorum ben onu aldırmak istiyorum kaç saat de biter ve ücreti ne kadar dır abi

 566. Yunus diyor ki:

  Merhaba hocam burun estetiği için fiyatlarınız ne kadar

 567. Tahir diyor ki:

  Dr. Bey iyi günler. Ben burun ameliyatı olmak istiyorum, fakat büyük bir burnum var ve sonuçta kötü bir görünüme sahip olmaktan hep korktum. Size bir iki foto gönderebilirim. Bu sayede belki bana yardımcı olabilirsiniz
  Bu arada yaşım da sorun olur mu bilmiyorum. 29 yaşındayım

 568. Müge diyor ki:

  Mrb ust dudagi burun alti kesiyle yukari kaldiriyor musunuz. Dudagim dusuk disler gorunmuyor

 569. Selma diyor ki:

  Teoman bey iyi günler göğüs küçültme ameliyatının fiyati için bilgi verebilirmisinz?

 570. Senem diyor ki:

  Hocam arkadasim gulunce disleri gorunmuyo siz bi cerrah olarak nail gorunebilr disleri saygilar

 571. iskender diyor ki:

  Ameliyat olmadan once ön profilimde burnum düzdü ameliyattan sonra burnumun kikirdak uc kismi saga dogru yamuk oldu bunun ameliyatinin zorluk asamasi nedir?ve burnumun ucuda dustu sizin ameliyatinizdan sonra burun ucu dusmesi gibi bir sorunla karsilasabilirmiyim ? Ve ön profilden de simetri sorunu yasamam degilmi? Sorularim bunlar Teoman bey simdiden tesekkur ederim ilginiz icin

 572. Esmerim diyor ki:

  Merhabalar kısmet olursa bir iki ay sonra burun amalıyatı olmak istıyorum yerınız istnbuln neresinde bırde ilk defa yaptırıcam birazdaa korkuyorum fıyatt nedır örenebilirmiyım

 573. Gözde diyor ki:

  Teoman bey iyi aksamlar instagramdanda takip ediyorum sizi harikadiniz ben eskisehirdeyim ve burun ameliyati fiyati öğrenmek istiyorum hastane fiyati dahilmidir bide hadtanede kac gun kaliniyo cok tesekkur ederim
  Bide ben aldirma fiyati ogrenebilirmiyim cok cok tesekkur ederim

 574. Yusuf diyor ki:

  İyi günler hocam estetik yaptırmayı düşünüyorum burnuma fiyat hakkında bilgi almak istiyorum Hocam 3-4 sene önce burnum kırılmıştı. 4 ay önce amasya merzifon devlet hastanesinde ameliyat oldum.burnumun şekli parantez gibiydi sağa doğru yamuk ve kemerliydi.ameliyat oldum burnumun hemen uç sağ tarafında göçündü oluştu önceden yoktu hiç. Birde kemer oluşan yerden dikiş dışarı çıktı

  Sivilce sanıyor gören ama dikiş cımbızla baktım kendim uzman bi hemşire tanıdığa göstersin oda dikiş dedi

 575. Seyyal diyor ki:

  hocam iyi gunler benim kizim 22 yasinda kucukken dusmustu nefes alisinda ve goruntude sıkıntı var doktorlar ameliyatla duzelir dediler ama biz korkuyoruz ameliyat etmeye.size tlf ulasmam mumkun mu acaba.sanliurfadan yaziyorum.cevap verirseniz sevinecem

 576. kbra diyor ki:

  Merhaba hocam ben burun ameliyatı olmak istiyorum fotoğraf göndersem Nasıl olabileceği ile ilgili fikir verebilir misiniz?

 577. Tolga diyor ki:

  hocam merhabalar gecenin bir vakti iş yerinden yazıyorum size ben şubat ayında kemik egriligi oldugu ve nefes zorlugu çektiğim için burnumdan ameliyat oldum fakat hala nefes zorlugu çekiyorum ve birazda olsa hala burnumda egrilik var ve tekrardan ameliyat olmam gerektiği söyleniyo bunu maddi durumum iyi olmadıgı için iş yerinin yapmış oldugu özel saglık sigortamla olmuştum ilk ameliyatımı ama sürekli ameliyat olmaktansa estetik olup tek seferde sorunum bitsin istiyorum estetik fiyatı nedir hocam bilgi verebilirmisiniz eger ayarlayabilecegim bi tutarsa sizin bu ameliyatı yapmanızı bana saglıklı dogal burun ve daha iyi bir nefes almamı allahın izniyle saglamanızı istiyorum egerki ücret beni aşarsa maalesef yine aynı şekilde aynı doktora ameliyat olmak zorunda kalcam
  bilgi ve yardımlarınızı bekliyorum hocam
  allaha emanet allah yar ve yardımcınız olsun inşallah

 578. Furkan diyor ki:

  s.a hocam ben bunda 1.5 2 yıl once burun amelıyatı oldum cokta kotu dıyemem ama bıdaha amelıyat olucam emre ılhanla gorusme ıcerısındeyım 1.5 yıldan berı enson gorusmemı daha yenı yaptım we 3 ay soraya bıdaha gormek ısdedı benım ıse askerlıgım war eger erken gununuz warsa sızıde uzun zamandan berı takıp edıyorum erken tarıhe amelıyat tarıhı werıyorsanız bıde sızınle gorusmek ısterdım

 579. Yelda diyor ki:

  Merhaba Teoman bey, burnumdan sikayetciyim nefes alamıyorum ve daha güzel görünmesini istiyorum sizi sürekli takip ediyorum ve sizden başka herhangi bir yerde bu operasyonu olmak istemiyorum. Fiyat Aralığı m kısıtlı,bu konuda sizden bilgi alabilirsem çok sevinirim

 580. Soran diyor ki:

  Merhabalar teoman bey size bir sorum olacaktı ben üç yil önce sezeryanla doğum yaptım göbeğinde sarkmalar var kavitasyona girmeyi düşünüyorum sizce karin gerdirme amelyatimi yapayım hangisi daha sağlıklı

 581. Mert diyor ki:

  Merhabalar iyi akşamlar kısa bi sure yazılarımla vakitinizi alıcagım bunun ıcın baslı basına ozur dıleklerımı ıletıyorum . Ben 25 yasındayım ve soyle baslamak ıstıyorum . ben hayata 1.0 yenık baslıyanlardanım kucuklugum deprem okul degıstırmek ve aılemın bırbırıne bıtmıyen savaslarıyla kucuk yasımda bu psıkolojıyle basladım hayata evet hayatta herkez yasıyor bırı sakat dıye dıgerıde olcak dıye bı kural olmadıgını elbettekı bılıyorum soyle baslamalıyımkı en buyuk salaklıgım okumamak oldu ama acıktan okulumu bıtırıyorum uzun zamandr aılemle gorusmuyorum tabıykıde aılemın destegı olsaydı sıze bu yazıları dıle getırmıs olmıyacaktımkı caresız oldugumun ornegıdır hayatınızdakı en kotu sey en ozelınız ıse ıfade etmek ne kadar zordur bıde hıc tanımadıgınız medet umdugunuz baska bır kısıyse ınanın bu cok fazla zor.ÖZÜR DİLİYORUM sizden daha baslıyamadım vakıtınız alıyorum ama ıfade etmek bnm ıcın zor sacmalıyorsam eger benı maruz gorun TAM 6 sene once basladı sehır degıstırmıstık evet egoıst bır kısılık asla tasımıyorum ama evet yakısıklıyım belkıde baskalarının cok kısının sozlerıyle cok yakısıklı oldugmu yolda gıderken kendıme baktıysam unlu zannedıldıgım cokk anı hatırlıyorum. Ama bunları duymaya basladıgımda sehırde degıstırmıstık hayatım boyunca nefret ettıgım kulaklarımı yapıstırmaya baslamıstım bu nasıl bı psıkolojı kı 6 senedır askerlıgım harıcı hep yaptım bırakamadım kı bırakamıyorum hayallerıme engel oluyor bu sacma aptal yaptıgım sey calısamıyorum artık işe gıdemıyorum anlıyacagınız ama ınanınkı gercekten zekı bırıyımdır ama hatalarım yaptıgım hatam herseyıme engel oluyor aıleme acıkladım yaptıgımı ınanırmısınız babam sevgılısı ıle vakıt gecırmekten bızı zaten unutmustu sıze aıle dertlerımı anlatmak gbı amacım tabıykıde yok ama kendımı bıan rahatlamıs hıssettıgımden sunuda soylemelıyımkı eger bır carem olsaydı oda bu sekılde olmazdı sayın dr.Teoman DOĞAN saygılarımla yazılarımı okudugunuzu dusunerek ıfadede bulunuyorum gercekten caresız bır durumdayım ıcıme kapandım cıkamıyorum sadece bı kopegım var 3 senedır baktıgım bıde kız arkadsım 1 sene olck o daha bılmıyor saklıyorum bı sekılde yaptıgım salaklıgımı ama benı anlamanızı dılıyorum nasıl karsılarsınız bılemıyorum tabıykıde ama sızden bir yardım talebınde bulunmak istiyorum gercekten hayallerıme ulasmak hayatım boyunca basarılı olmak ıcın cunku ınanıyorum kendıme ınancımı yetırdıgım tek noktam kulaklarım ve ne olursa olsun ınancımı yetırmemde ustune yoktur . Sizın tanımadıgınız ve benmde baktıgım gordugum harıcı tanımadıgım saygın bır doktordan tum ıctenlıgımle yardım dılıyorum ve birgun bu karsılıksız kalmıyacaktır. TEKRARDAN ÖZÜR DİLERİM VE BENİ DİNLEDİĞİNİZ İÇİN TESEKKÜR EDERİM .

 582. Fahri diyor ki:

  Slm
  Hocam
  Ameliyat ücretlerinizi
  Öğrenebilir miyim

 583. Şehzade diyor ki:

  Merhabalar teoman bey sizden bir bilgi almak istiyorum nolur lutfen cevap vermenizi cok isterim burun estetigini yaptiginizin ucreti ne kadar tutar bende yaptirmak istiyorum ona göre calişicam parami biriktiricemde lutfen cevap yazin nolur teşekur ederim

 584. Olcay diyor ki:

  Iyi günler dilerim Hocam, 3 yıldır yılda bir defa botox yaptırıyorum. Fakat son defaki 4,5 ay olmadına rağmen etkisini yitirdi. Doktor ve ilaç değiştirmeyi düşünüyorum. Botox fiyatınızı öğrenebilir miyim? Teşekkür ederim.

 585. Dilara diyor ki:

  Merhaba hocam bende burnumdan çok rahatsızım resim göndersem yardımcı olabilirmisiniz sevgilerimle

 586. Tuğba diyor ki:

  Ne kadara yapıyosunuz bir burun estetigini ?

 587. Aslı diyor ki:

  Merhaba teoman bey
  Burun estetigi ucretinizi ogrenebilir miyim

 588. Ferah diyor ki:

  Uzun zaman önce (yanılmıyorsam 2013 yılıydı) kliniğinize gelmiştim ve görüşmüştük. Seneye tekrar Türkiye’ye geleceğim. Sizin hastanız olarak burun estetiği olmak istersem, Mayıs ayında olmam mümkün mü?

  Bir de burun estetiği fiyatınızdan emin olabilir miyim?

 589. Hasibe diyor ki:

  Merhaba Teoman bey. En büyük hayalim güzel bir burna sahip olmak. Fiyat bilgisi verir misiniz? Yurtdisinda yasadigim icin anca bu sekilde bilgi almaya calsiyorum. Simdiden tesekkürler. Saygilarimla

 590. Yasemin diyor ki:

  Merhaba Teoman bey ,
  Size mail ile ulasmaya calisdim fakat henüz hic bir cevap alamadm ,
  Ve hergün calisdigim icin aramaya zaman bulamiyorm, o yüzden yazmayi tercih ettim.
  1Rica etsem bana size ulasabilecegim bir mail adressi verirmisiniz ?

 591. Yesim diyor ki:

  Merhaba, almanyada istikamet ediyorum. Iki ay sonra istanbula gelme imkanim var. Ögrenci oldugumdan dolayi toplam 3000 euroya kadar odeme yapma imkanim var. Daha öncesi burun amelyati olmustum ucundan memnun degilim. Burun ucu ile gögüs buyutme amelyati olmayi planliyorum. Sizden randevu alma imkanim varmidir acaba? Geri dönerseniz sevinirim. Iyi günler dilerim

 592. Nil diyor ki:

  Mrhb Teoman by …Ben Sezer’in doğumu yaptım Karnım çok sarkık ve psikolojimi çok etkiliyor bu durum ..Maddi durumum ameliyat olmaya elvermiyor …Bir arkadaş böyle bir sitede ssk yardimli ameliyat olduğunu söylemişti .Bu mümkünmü acaba ..

 593. Şule diyor ki:

  Merhaba sevgili doktorumuzzzzzzz,
  sayfanızı yeni keşfettim ve bayıldım , harika olmuş, samimi ,gerçek, yaptığınız işler gibi doğalllll neden olduğunu bilmediğim bir şekilde kendime pay çıkartarak gurur duydummmmmmişte benim doktorum bu diye…kolaylıklar diliyorum…bu arada ,ekler pasta aklımda unutmadım, en kısa sürede organize edip sizi ziyarete geleceğim…görüşmek ümidiyle

 594. Sinan diyor ki:

  iyi akşamlar hocam benim kemerli burnum vardı iki kez ameliyat oldum burnumun ortasından cok alındı malesef bir yolu var mı düzeltmenin

 595. Sezer diyor ki:

  Sevgili Teoman bey telefonla asistanınızla görüştüm mail atmamı söyle bende burdan yazmak istedim umarım cevap verirsiniz. 32 yaşındayım kulak burun ve High Definition Liposuction yaptırmak istiyorum 5 6 yıldır sporları uğraşıyorum fitnes vucütgrliştirme. 2 yıldır aralıksız yapıyorum beslenme olsun bulk dönemi definasyon dönemi herşeyi titizlikle yapıyorum fakat 30 yıldır birikmiş olan karın bel yağlarım son yağlar olan kısımı yok edim diyorum fakat bu seferde kazandıgım kaslardan gidiyor. Merak ettiyim High Definition Liposuction yöntemi kalıcımıdır malum bu sporu düzenli yapıyorum kış ayları bulk kilo alma dönemim yaglanıyoruz ister istemez 10 15 kilo alıyoruz bu serede 4 5 aylık her ay 3 4 kilo alıp. Sonra ilk bahara girerken definasyon a kazandıgımız kasları ortaya çıkarmak için yag oranını yüzde 10 lara düşürüyoruz. Bu kilo alma döneminde karın alt karın özellikle ve bel bölgem doluyor ve yok etmesi en zor kısım. Ben bu High Definition Liposuction yaptırırsam avantajı ve dez avantajı nelerdir. bu yöntemle kasa şekil verme yağlarla dizayn etmek biraz yapay duruyor ben o belgedeji yag dokulanırını tamamen aldırabilirmiyim bunu özellikle definasyona girmeden istiyorum yag oranımın en yüksek oldugu dönem 17 18 lerde oluyor. Şehir dışındayım bunlar için bilgi verirseniz vede fiyat direk gelmek istiyorum. Bide hocam ben spora çok ara veremem 10 15 gün içinde spora geri dönebilirmiyim.

 596. Nebahat diyor ki:

  selam benimde burunda sorun var burun esteigi ne kadar öğrenmek istiyorum yardımcı olurmusnuz lütfen mesajınızı bekliyorum

 597. Cem diyor ki:

  Hocam merhabalar ..
  Hocam sizden bir konuda yardım rica ediyorum
  Ben 33 yaşındayım , 19 yasımda burnumdan ameliyat oldum Eğrilik tıkanıklık ve asimetri vardı malesef şikayetlerim devam ediyor .. Burada görüştüğüm yerler bana asimetrinin (burun deliklerindeki bozukluk oldugu söylendi ) düzeltilemeyeceği ,ne yaparsa yapılsın belli olacağı söylendi size ekte birkaç fotoğrafımı gönderiyorum rica etsem zaman ayırıp cevaplıyabilirseniz cok mutlu olurum .. Eğer olumlu görürseniz ziyaretinize ve tedaviye geleceğim şimdiden çok teşekkür ederim
  Saygılar..

 598. salih diyor ki:

  Selam aleykum hocam burun amelyati olmayı düşünüyorum fiyat ve adres alabilirmiyim

Bir Cevap Yazın