Burun Estetiği

Estetik burun ameliyatı (rinoplasti) ülkemizde kadınların da erkeklerin de en çok yaptırdığı estetik ameliyat.

BURUN ESTETİĞİ AMELİYATI

Burun estetiğinde (rinoplasti) yapılan işlem kıkırdak ve kemiklerin yapısını değiştirerek buruna yeniden şekil vermek. Daha estetik burun şekli oluşturmak için bazen kemikleri ve kıkırdakları kesmek, bazen de tam tersine eksik yerlerini tamamlamak ve şekillerini değiştirmek gerekiyor. Bu ameliyatın estetik cerrahinin en zor ve bilinmezleri en fazla olan ameliyatı olduğunu kabul etmek çok doğru olur.

ESTETİK BURUN AMELİYATI NEDEN ZORDUR

Bu ameliyat zordur çünkü burun kapalı bir kutu gibidir ve siz bu kutunun sadece bir tarafından bu ameliyatı yapmak zorunda kalırsınız. Bu ameliyatta bilinmezlikler çoktur çünkü burnun yapısını oluşturan kemik ve kıkırdaklar birbirisinden bağımsız olarak ama bir bütün olarak bulunurlar ve iyileşme döneminde farklı davranabilirler. Bu yüzden sonrasında en sık revizyon, yani ikinci bir düzeltme ameliyatı yapılan estetik ameliyat budur. Dünya standartlarında bir cerrahın her 10 vakasından birine revizyon yapmak zorunda kalması normal kabul edilir. Diğer yandan bu ameliyat iyi yapıldığında çok iyi sonuçlar verir

AMELİYAT

 

Rinoplasti ameliyatı açık ve kapalı teknik olarak iki şekilde yapılabilir.

Kapalı teknikte bütün kesiler burun içerisinde yapılır. Cerrah içeriden çalışarak ameliyatı tamamlar. Açık teknikte ise burun ucunda 3-4mmlik bir kesi yapılarak burun ucu açılır.

İki teknik arasındaki fark cerrahın ameliyata hâkimiyeti ile ilgili. Burun ucundan yapılan kapalı teknik daha çok bir şişenin içerisinde ameliyat yapmaya benziyor. Eğer sadece şişenin içerisinden bir şeyler çıkarmayı planlıyorsanız sorun çıkmayacaktır ama eğer içeride bir gemi maketi yapmak istiyorsanız işiniz zor. Açık teknikte ise cerrah burnun ön 2/3 kısmında kalan yapılarını önünde görebilir.

Hangi tekniğin daha iyi olduğu bu ameliyatı yapan doktorlar arasında hep tartışma konusudur ve bu konuda bir karar verilmiş değil.

Yukarıdaki tariflerimden anlayabileceğiniz gibi benim tercihim büyük oranda açık teknik yönünde. Bunun en önemli sebebi görmeden, körleme yapılan ve bu kadar da hata affetmeyen ince bir işin sonucunun iyi olabileceğine inancım olmaması. Zaten birçok cerrahi manevranın sadece açık teknik ile mümkün olabileceği, kapalı teknik ile hayal bile edilemeyecek düzeltmelerin açık teknik ile mümkün olduğu kapalı teknik savunucularının bile itiraz edemediği bir şey. Ben açık yapılan ameliyatlardan sonra revizyon ihtimalinin de düştüğüne inanıyorum.

Açık tekniğin en büyük handikabı burun ucunda iz bırakması. Ama bu iz, iyi yapılan bir ameliyattan sonra neredeyse belirsiz oluyor ve burnun altında kalıyor. Birçok hasta bu izi ameliyat sonrasında unutuyor.

Bu konuda yine de doktorunuza danışın ve ona güvenin. Her cerrah en iyi bildiği ve inandığı yöntemler ile en iyi sonucu alacaktır. Yukarıda anlattıklarım sadece benim kişisel görüşlerim.

ÇOK KÖTÜ AMELİYATLAR GÖRÜYORUM, BEN DE Mİ ÖYLE OLACAĞIM ?

Doğal olmayan, çok küçük, karşıdan bakınca burun delikleri gözüken “ameliyatlı burunlar” ben de görüyorum. Kötü yapılmış bir burun ameliyatını nasıl anlayabileceğinizi ayrı bir sayfada anlattım. Ameliyat sonucunun tamamen ameliyatı yapan doktorun kullandığı tekniklere, becerisine ve yapmak istediklerine bağlı olduğunu unutmayın.

Sadece burnu küçülterek kalkık bir burun şekli vermek doğal olmayan bir sonuç ortaya çıkarır. Modern tekniklerde artık neredeyse hiç bir şey çıkarılmadan sadece dokuların yerleri, konumları ve şekilleri değiştiriliyor.

Eskiden burnu kalkık göstermek amacıyla burnu iyice küçültüp başlama noktası olabildiğince aşağı alınırdı. Böylece sanki burun kalkıkmış gibi bir illüzyon yaratılır ancak elde edilen sonuç doğal olmazdı. Olması gereken burnu başlaması gereken yerden, yani hemen hemen göz bebekleri seviyesinden başlatmak ve bütün şeklini ona göre vermek.

AMELİYATTAN SONRA NASIL BİR BURNUM OLACAĞINI GÖREBİLİRMİYİM?

Bu amaçla hazırlanmış bilgisayar programları var. Muayene sırasında bir resminiz çekiliyor ve bu resim bilgisayara yüklenerek resim üzerinde değişiklik yapılıyor.

Bu planlama aşamasının çok önemli olduğunu düşünüyorum. Hem sizin aklınızda nasıl bir değişiklik olduğunu ben anlayabiliyorum hem de siz benim ne planladığımı, ameliyatta ne yapacağımı görebiliyorsunuz. Estetik öyle bir şeyki sadece anlatarak açıklamak çok zor ve basit bir resim üzerinde görebilmek ve gösterebilmek çok daha açıklayıcı oluyor.

Bu aşamayla ilgili bilmeniz gereken bir kaç nokta var. Kullandığımız programlar hala bir seviyeyi geçemedi. Resimler iki boyutlu ve sadece tam yandan çekilen profil resimleri üzerinde değişiklik yapmak gerçekçi bir sonuç veriyor. Önden çekilen resimlerde ancak bir yere kadar size bir şeyler gösterebiliyorum. Bilgisayar örneğin burnunuzun ucu bir kaç mm. havaya kalkarsa alttan ne çıkacağını bilemediği için bunu gösteremiyor. Çok yakında üç boyutlu programlar ve resim çekme teknikleri kullanmaya başlayacağız ama şu an için bunlar deneme aşamasında ve muhtemelen bir kaç sene daha geçmesi gerekiyor.

Bilmeniz gereken bir diğer noktada bu çizimlerin sonuçta bir planlama olduğu. Bazen hastalarım bana gördükleri çizimin tamamen gerçekleşme ihtimalinin ne kadar olduğunu soruyorlar. Ben de sıfıra yakın olduğunu söylüyorum. Bu çok bilinmeyenli bir denklem çözmeye benziyor ve ameliyat ne kadar doğru ve iyi yapılırsa yapılsın her şeyi önceden yüzdeyüz bilebilmek mümkün değil. Ameliyat sonucunun yapılan planlamanın tamamen aynısı olması ancak bir tesadüf olabilir. Çok yakın olacaktır, benzeyecektir ama asla birebir olmayacaktır.

Bilmeniz gereken bir diğer şeyde resimde gördüğünüz şekil sizin birinci senedeki halinizi gösteriyor. Erken dönemlerde aynada çok daha şiş bir burun göreceksiniz.

Ben bazen ameliyat öncesi ölçüm yaparak altın oranları ve ideal yüz profilini de hesaplıyorum. Yaptığım hesaplar sonucunda da profil resmini elimle çiziyorum.

KOMPLİKASYONLAR VE ÇIKABİLECEK SORUNLAR

Her ameliyatta olan kanama riski rinoplastide daha ciddi olabilir. Özellikle burun tıkanıklığını gidermek için burun içerisinde estetik dışı işlemler de yapılacaksa ki gerekli ise mutlaka yapılması gerekir, istenmeyen bir kanama olması ihtimali artar. Burun içerisinde orta büyüklükte damarları barındıran bir organdır. Ama bu tür kanamalar genellikle tehlikeli boyutlara varmazlar ve basit tamponlar ile durdurulabilir.

Ameliyattan sonra nefes yollarınızda sineşi denilen yapışıklıklar gelişebilir ve bunlar nefes almanızı ameliyat öncesine göre daha zor hale getirebilir. Bunun tedavisi genellikle kolaydır ancak ikinci bir cerrahi müdahale gerekebilir.

Çok nadir olarak burnun ortasını oluşturan “septum” denilen yapıda delik oluşabilir. Bu genellikle bir sorun oluşturmaz ama nadiren nefes alırken ses çıkmasına sebep olabilir. Tedavisi zordur ve yeniden ameliyat olmak gerekebilir.

Enfeksiyon burunda neredeyse olmaz denilebilir. Kanlanması çok güçlü olan bu organ iltihaba karşı çok dirençlidir. Bu ameliyattan sonra enfeksiyon gelişirse tıp literatürüne girebilirsiniz.

Ama bu ameliyat sonrası estetik sorunlar, deformiteler yaşarsanız ya da burun şeklinizi beğenmezseniz kimse şaşırmayacaktır. Dolayısı ile bu ameliyatın en sık komplikasyonu estetiktir. Bu ameliyattan sonra yüzde 10 – 15 gibi tekrar ameliyat olma riskiniz var, dünya ortalaması böyle ve bu son derece normal kabul ediliyor. Önemli olan hangi sorunlar ile tekrar ameliyata ihtiyacınız olduğu. Benim tekrar ameliyat oranım %6-7 arasında, yapma sebebim de çok büyük oranda burun sırtında ele gelen bir çıkıntıyı törpülemek oluyor. Bu tür bir işlem 5 dakika kadar sürüyor, aynı gün normal hayatınıza dönebiliyorsunuz ama yinede ameliyathaneye tekrar girmeniz, bayılmanız gibi tatsız ayrıntılar içerdiği kesin.

SIK SORULAN SORULAR

Bu ameliyatı bir plastik cerrah mı yoksa bir kulak burun boğaz (KBB) uzmanı mı yapmalı?

Doktorunuz bir plastik cerrah ya da bir kulak burun boğaz uzmanı olabilir. Ben yine de bir plastik cerraha ameliyat olmanızı öneririm ama bu ameliyatı çok iyi yapan KBB uzmanları olduğunu biliyorum. Ancak bunun “içini yapmışken şu kemiği de alalım” denecek bir ameliyat olmadığını sakın unutmayın. Bazen iyi niyetle yapılan bu tür rötuşları düzeltmek çok zor olabiliyor. Doktorunuzla her şeyi ayrıntılı konuşun.

Kemikleri kırıyor musunuz?

Kemikleri kırmıyoruz. Eğer şekil vermek ya da bir kısımlarını almak istersek “kesiyoruz”. Bunun için ince keskiler kullanılıyor. Bazen de kemikler törpüleniyor.

Bu ameliyat lokal anestezi ile yapılabilir mi?

Eğer kemikler ile ilgili bir şey yapılacaksa, ki büyük oranda bu gerekir, lokal anestezi uygun olmaz. Bu genel anestezinin şart olduğu bir ameliyat.

Tampon koymak şart mı? Tamponlar çıkarken çok mu acıyacak?

Tampon koymak şart değil. Hatta birçok ameliyattan sonra tampon koymaya gerek yok. Tampon sadece burun içerisinde ciddi bir iş yapılmışsa gerekir. Artık modern tamponlar da eskiden anlatıldığı gibi metrelerce, çek çek bitmeyen uzunlukta değiller. Tampon çıkarılması biraz iç gıcıklayıcı olabilir ama ağrılı bir işlem artık değil. Eğer tampon mutlaka gerekecekse ben ameliyattan önce bunu söylüyorum. Ama her zaman önceden bu kararı vermek mümün olmuyor ve bazen ameliyat sırasında tampon koymak gerekebiliyor.

Rinoplastide amaç burnu küçültmek ve “kemik almak” mıdır?

Bu sorunun cevabı kesin olarak hayır. Bu ameliyatta amaç burna istenilen şeklin verilmesidir. Bu sanılanın aksine genellikle küçültmekle değil burnu büyültmek ile olur. Burnun sırtında “hump” denilen bir kemik (aslında büyük oranda kıkırdaktır bu) fazlalık varsa bu elbette alınacaktır ama bu tür burunların birçoğunda aslında burun ucunda da düşüklük vardır ve yükseltilmesi gerekir. Aynı şekilde birçok burun ucu şişman gözükse de asıl sorun şekildedir ve genellikle küçültülmesi ya da inceltilmesi sadece sorunu büyültür.

İPUÇLARI:

• Rinoplasti en zor estetik ameliyattır demek abartılı olmaz. İyi yapılırsa çok memnun kalacağınız ama kötü yapılırsa düzeltmenin de zor olduğu bir ameliyat.

• Bizlerin özendiği hafif kalkık Avrupalı burunları sanılanın aksine küçücük değil son derece yüksek burunlar. Dolayısı ile sadece küçültülerek kalkıklaştırılan burunların doğal durması imkansızdır.

AMELİYAT ÖNCESİ VE SONRASI SİZİ NELER BEKLER

Bu küçük – orta derece arası bir estetik ameliyat. Ameliyatta mutlaka bayılmanız gerekli, lokal anestezi ile ameliyat olmanızı hiç tavsiye etmem. Ameliyat mutlaka ve mutlaka bir hastanede yapılmalı. Mutlaka tam teşekküllü olması, yoğun bakımı bulunması gerekmiyor ama bu bir “ameliyat” ve muayenehane şartlarında olmanızı hiç tavsiye etmem.

Ameliyattan sonra burnunuzun üzerinde bir alçı olacak. Burun içerisinde de tamponlarınız olabilir. Yeni nesil tamponların çekilmesi artık çok daha problemsiz oluyor. Arkadaşlarınızın anlattığı metrelerce çekilen tamponlar tarihe karıştı diyebilirim.

İlk geceniz nispeten zor geçecektir. Burnunuzdan nefes almanız, tampon olmasa da zor olur, başınız ağrır, devamlı buz uygulaması gerekir ve uyumanız zor olur. Ancak ertesi sabah kendinizi çok daha iyi hissedersiniz.

Ne kadar şişlik olacağı ameliyatta yapılan işlemlere, sizin bünyenize ve tabii doktorunuza bağlıdır. Burnunuzun ucundan ilk 24 saat hafif bir sızıntı olur. Bu da son derece normaldir.

Eğer bir öbek kan kusarsanız korkmayın. Nadirde olsa bazı hastalar ameliyatta kan yutabilirler ve ameliyattan sonra bu kusmaya neden olabilir. Midede biriken bu bir kaç damla kan asitlerle devasa bir pıhtı haline döner ve kusma sahnesi görenleri dehşete düşüren bir hal alabilir. Kanama taze değilse ve davam etmiyorsa korkmayın, ama doktorunuzu haberdar edin.

Ben ameliyattan hemen bir kaç saat sonra hastalarımın duş yapmalarına iziz veriyorum. Artık kullandığımız plastik alçılar suya dayanıklı, ameliyat bögesi ve dikişler de zaten suya dayanıklı, dolayısı ile duş serbest. Saçlarınıza ameliyat sırasında boca ettiğimiz baticon gibi solüsyonlardan ancak yıkanarak kurtulabilirsiniz ve yıkanmak en az tampondan kurtulmak kadar sizi rahatlatacaktır.

İkinci günden sonra normal hayatınıza dönebilir, örneğin sinemaya gidebilirsiniz. Makyaj yapmak, kapatıcılar sürmek te serbest.

Alçılar alındıktan sonra burun üzerine ince bir bant yapıştırılması şişliklerin erken geçmesine yardım eder.

Ben hastalarımın ameliyattan 2 hafta sonra gözlük takmasına izin veriyorum. Gözlüğün sanılanın aksine kötü bir etkisi olduğunu düşünmüyorum. Güneşe çıkmak için morluklaınızın geçmesini beklemeniz yeterli. Morluklar da genellikle ilk hafta sonunda bitmiş oluyor. Dolayısı ile ameliyattan bir hafta sonra tatile çıkabilir, denize girebilirsiniz.

AMELİYATIN KARNESİ

 

Anestezi şekli: Genel.

 

Ameliyat nerede yapılmalı: Bir hastane ameliyathanesinde.

 

Ameliyat süresi: 1.5 ile 2.5 saat.

 

Hastanede yatış süresi: Aynı gün taburcu olunabilir.

Ameliyat sonrası ağrı – sıkıntı: Bir kaç gün hafif bir sızlama olabilir. Genellikle ağızdan alınan basit ağrı kesiciler yeterli olur.

Şişme, morarma: Şişlikler 2 gün, morluk olursa 3–7 gün arasında.

Pansuman: Varsa tamponlar ertesi gün alınıyor. Alçı beşinci gün çıkarılıyor.

Dikişler: Açık rinoplasty yapılmışsa burun ucunda dikişler olacaktır ama bunlar kendiliğinden eriyorlar. Yani alınacak dikiş yok. Alçı 5-7 gün arasında alınıyor.

Ne zaman işe dönülebilir: 3–7 gün.

Spor: 2 hafta sonra uzun yürüyüşler, 3 hafta sonra normal sporlar. Basket, box gibi vücut vücuda yapılan kompetitif sporlara en erken 5 hafta sonra başlamak doğru olur.

Son şekil: Genellikle ikinci haftada şişliklerin önemli bir kısmı gider. Ama son şekil en erken altıncı ayda ortaya çıkar. Özellikle kaşlar arasında alına doğru şişlik varsa bu bir seneye kadar devam eder.

 

#

“Burun Estetiği” için 113 cevap

 1. Ayşen Dila Tatlı diyor ki:

  Yaşasın ben Dr. Teoman Doğana Burun estetiği olacağım. Burun estetiği olacağım. Burun estetiği olacağım. Hahaha mutluluktan uyuyayamadın yine çok ama çok heyecanlıyım

 2. Selma diyor ki:

  İyi günler acaba estetik fiyatlarınız nedir ?

 3. ali sen diyor ki:

  Hocam merhaba . Size sorum su burnumdaki kemer torpuleme ile düzelir mi

 4. Gamze diyor ki:

  Hocam Merhabalar . Uzun zamandır takip ediyorum sizi. Yaptığınız işleri hayranlıkla izliyorum. Burnumu yüzüme göre fazla uzun buluyorum . Burun estetiği yaptırmak istiyorum . fiyat hakkında bilgi verebilir misiniz? Simdiden Teşekkürler :)

 5. Kerem diyor ki:

  Benim nefes alma ve burnumda hafiften ehrilik var daha once bir ameliyat gecirdim nefes sorunu hala devam ediyor hem burnu duzeltip hemde nefes sorunu cozmek istiyorum

 6. Zeynep diyor ki:

  Burun estetiginde ortalama fiyatınız nedir acaba

 7. Elif diyor ki:

  Ne ne kadar olur fiyati

 8. Yigit Cakir diyor ki:

  Hocam benim burnum hafif çok hafif assa dogru amliyatsiz sadece biraz duzeltbilr miyiz ?

 9. Melis Kavas diyor ki:

  Ben de burun estetiği olmak istiyorum bunun için sizden bilgi almak istiyorum

 10. Esra Ünal diyor ki:

  İyi akşamlar hocam ben bi süredir sizi takip ediyorum ve bilgi almak için yazdım

 11. Ecrin diyor ki:

  Hocam benim burnum hafif çok hafif assa dogru amliyatsiz sadece biraz duzeltbilr miyiz ?

 12. Yağmur diyor ki:

  Ben de burun estetiği olmak istiyorum bunun için sizden bilgi almak istiyorum

 13. Zehra diyor ki:

  İyi akşamlar hocam ben bi süredir sizi takip ediyorum ve bilgi almak için yazdım

 14. Azra diyor ki:

  Hocam gurur duyduğum bir doktorsunuz işinizi çok iyi yapıyorsunuz öncelikle tebrik ediyorum. Önden böyle isterseniz yandanda çekip atayım nasıl bir işlem yapılabilir tedavi ne kadar sürer ücretim ne olur yardımcı olabilir misiniz ?

 15. Miray diyor ki:

  Hocam meraba. Size hem kendi burnumun hemde kuzenimin burnunun fotoğrafını atıyorum. Küçük burunda nefes alma sıkıntısı var. Ortalama bir fiyat verebilirmisiniz?

 16. Nehir diyor ki:

  Doktor bey benim kucukken gecirdigim kaza sonuci.burnum.yamuk kaynadi ve kemerli bi görüntü aldi. Istanbulda oturmuyorm ancak fiyat bilgilendirmwsi yaparsanz gelmeyi dusunuyorm

  Ayni zamanda tip1 diyabetim var herhangi bi sorun yasar miyiz ameliyattan sonra

 17. Eylül diyor ki:

  Doktor bey benim kucukken gecirdigim kaza sonuci.burnum.yamuk kaynadi ve kemerli bi görüntü aldi. Istanbulda oturmuyorm ancak fiyat bilgilendirmwsi yaparsanz gelmeyi dusunuyorm

 18. Meryem diyor ki:

  Iyi gunler,
  Ben birsey ogrenmek istiordum..
  Burun estetigin fiyati nekadar? Yani siz kaca yapiorsunuz?
  Selamlar..

 19. Nisanur diyor ki:

  İyi günler ben bu 15 tatilde burun estetiği yaptırmak istiyorum burnum yamuk ve nefes alırken de zorluyor beni acaba fiyatlarınızi öğrenebilir miyim birde özel hastane sigortası geçerli oluyor mu bu estetikte

 20. Hira diyor ki:

  Merhaba iyi günler fiyati ogrenebilir miyim acaba

 21. Ali Rıza diyor ki:

  hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama ben pertevniyal lisesinde okuyorum ve ben de sizin gibi bir plastik cerrah olmak istiyorum. müsaitseniz mesleğiniz hakkında biraz bilgi verebilir misiniz ne kadar eğitim aldıktan sonra kendi ameliyatlarınızı yapmaya başlıyosunuz veya çalışma şartları gibi bilgileri verebilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler hocam ☺️☺️☺️☺️

 22. Sedef diyor ki:

  Teoman bey merhabalar,
  Burnum kemersiz. Mimik yapmadan bakıldığında muntazam bir burnum var. Fakat gülünce uzun olduğu için düşüyor ve çirkin geliyor bana. Ayrıca göğüslerimde çok küçük. 22 yaşındayım ve göğüsleri yeni çıkmaya başlayan çocuklar gibi göğüslerim. 70 beden. Dolgulu 75 giydiğimde bile dolu dolu durmuyor. Sizce bu kadar küçük bir göğüse en fazla kaç beden göğüs büyütülmesi uygun olur? Birde buradan bu iki işlem için tahmini bir fiyat verebilirmisiniz? Ödeme şekilleriniz nasıl?

 23. Aydan diyor ki:

  Meraba hocam ben de burun estetiği olmak istiyorum fiyat hakkında bilgi alabilir miyim acaba ?

 24. Beyza diyor ki:

  Hocam beni de ameliyat edermisiniz ama maddi imkan yada hicbir sosyal guvencem yok

 25. Çağla diyor ki:

  Öncelikle cevap verdiğiniz icin teşekkürler

  Bi onceki mesajimda belirttigim gibi sgk uzerinden devlette ameliyat olamiyorum üniversite öğrencisiyim fakat hicbir sosyal guvencem yok yinede tesekkur ederim bi umut mesaj atmistim cevap vermeniz bile memnun etti

 26. Ece diyor ki:

  Hayirli aksamlar doktor abi bende ameliyat olucam Burnum eğri olduğu için kulak doktorum önce burun sonra kulak ameliyati olucagimi söyledi yaptiginiz ameliyatlar çok basarili fiyat bilgisi alabilirmiyim şimdiden tesekkur ederim

 27. Ece diyor ki:

  Gunaydin doktor abi tekrar rahatsiz ettim kusura bakma ameliyat ücreti fazla geldi bana ailemin bütçesini zorlar bende kalp hastasi olduğum için doğuştan biraz sikintimiz var ben sana ameliyat olmak isterim tabiki de ama hayat sartlari zor sen daha iyi bilirsin tanidigin bildiğin daha az miktarda ameliyat yapan hastane varmi kusura bakmayin

 28. Figen diyor ki:

  Hocam merhaba ben işten dolayı bir türlü gelemedim kliniğinize. Burnumla ilgili köprü vs yok ama ucu tombik😄 napabiliriz :) fiyatı nedir öğrenebilir miyim

 29. Gülhan diyor ki:

  Merhaba Teoman bey daha önce konuşmuştum kendim için sizinle. Nişanlım burnunu yaptırıcak

  Salıya aslında randevu alındı ama ben sizin yapmanızı çok istiyorum. Yarın için sizinle görüşmeye gelse

 30. Handan diyor ki:

  Merhabalar sizi rahatsız etmemim sebebi kendimle alakalı ben meme estetiği olmak istiyorum küçükken bir rahatsızlık sonucu mememin biri birinden farklı nasıl yaparız ne ederiz bilemedim eğer zamanınız varsa iki satır yazarsanız sevinirim kolay gelsin iyiki varsınız size bu soruyu soraniliyorum iyi akşamlar

 31. Hülya diyor ki:

  Merabalar Teoman bey ben estetik olmayı düşünüyorum burnum kemerli ve nefes alma sorunum var ama yaşım 17 ameliyat olabilirmiyim

 32. Irmak diyor ki:

  Hocam merhaba. Ben size ameliyat olmak istiyorum ama fiyat bilgisi verilmedigi icin gelemiyorum. Sehir disindayim. Yani 5 binmi 15 binmi ortalama bisey soyleyebilseniz keske de ona gore durum ayarlayp gelsek. Lutfen. Gercekten cok mutsuzum

 33. esra diyor ki:

  Merhabalar ben burun ameliyatı fiyatı hakkında bilgi almak istiyorum.. şimdiden teşekkürler

 34. Burak diyor ki:

  Tesekkur ederim. Burun ameliyatı fiyatı burnun yapısına göre değişiyor mu ben fotoğraf gönderdim ama böyle bi buruna nasıl bir operasyon gerekiyor acaba ?

 35. Aşkın diyor ki:

  Merhaba hocam bn burun ameliyatı olacağım doktor ameliyat açık olcam ve dikiş izi geçer mi

 36. Birgül diyor ki:

  Hocam Merhabalar bi sorum olacak benim yüzümde sağ kaşımın yan tarafında saç ile Kaş arası olan bölümde Şark çibanı tıptaki adı leishmaniasis olan bir yara izi var bunu estetik operasyon ile tedavi etmek mümkünmüdür şimdiden teşekkürler

 37. Duru diyor ki:

  15 yasindayim ve egri bir burnum var cok rahatsizlik duyuyorum 18 yas altina da ameliyat yapiyor musunuz

 38. Ece diyor ki:

  Burun amelyati olcaktim ama burnumda sorun yok ben sekli icin olmak istiyorum 18 tasinda once olamiyomuyum

 39. Gökmen diyor ki:

  Ben 21 yaşındayım burun estetik ameliyatı olmak istiyorum ortalama olarak ne kadar bütçe ayırmam gerek rahatsız ettiysem özür dilerim

 40. Nazlı diyor ki:

  Burnum büyük ve yamuk gibi açıkçası hiç beğenmiyorum neler yapılabilir ve fiyat öğrenebilirsem şimdiden çok teşekkür ederim 😊

 41. Özgü diyor ki:

  Burnum büyük ve yamuk gibi açıkçası hiç beğenmiyorum neler yapılabilir ve fiyat öğrenebilirsem şimdiden çok teşekkür ederim 😊

 42. Seçil diyor ki:

  Merhaba birşey sorucaktım burun estetik ameliyatına ortalama nekadar fiyat veriyorsunuz. Benim burnumda törpüleme ve burun ucunu çok az kaldırmak istiyorum

 43. Sonay diyor ki:

  Merhabalar burnuma estetik yaptırmayı düşünüyorum. Doğal bir görünüm elde etmek için sadece üst kemiğine törpü yaptırmam yeterli olur mu çünkü ucunu kaldırdıktan sonra yıl içerisinde düşmesinden çekiniyorum. İlginiz için çok teşekkür ederim. İyi akşamlar diliyorum

 44. Toprak diyor ki:

  Merhaba benim sizden bir ricam olucaktı ben izmirde yaşıyorum ama plastik cerrahi alanında güvenebildiğim kimseyi bulamadım ve siz hastalarınızın burun resmini ayarlayarak ona nası bir burun yapabiliceğinizi gösteriyormuşsunuz acaba bende bir resim göndersem banada estetikten sonraki burnumu gösterebilir misiniz acaba ?
  Şimdiden çok teşekkürler.

 45. Yudum diyor ki:

  Merhabalar Teoman bey ufak bi sorum olcaktı. Uzun zamandır düşünüyorum burun ameliyatı olmayı aklıma takılan sorular var. Ameliyat sonrası burun içindeki yanlış bilmiyorsam silikonları çıkarma sürecinde çok acı veriyormuş. Rica etsem ameliyat süreci ve sonrası için ne kadarlık bi sürede eski durumumuza dönebiliriz ve bu acı ağrı kısmı benim gözümü korkutuyorda zaman ayırıp bilgilendirirseniz sevinirim. İyi günler…

 46. Zübeyde diyor ki:

  Hocam merhaba, ben 17subat 2015te rinoplasti oldum. Fakat burnumu hic begenmiyorum. Ben kucuk ve dik bir burun isterken ortaya eski burnumdan daha yaygın ve ucu dusuk bir burun cikti. Ve sol yaninda kocaman bir sislik olmasina ragmen doktorum burnumun normal oldugunu benim takindi yaptigimi dusunuyor. Fakat cevremdeki herkesin dikkatini cekecek kadar bir sislik var ve burnum o sislikten dolayi sag tarafa kayma yapiyor. Tekrar ameliyat olmayi dusunuyorum. 2.ameliyat icin ne kadar bir sure gecmesi gerekiyor bilgi alabilirmiyim

 47. Aysun diyor ki:

  Iyi gunler doktor bey acaba cene ameliyati yapıyor musunuz

 48. Binnaz diyor ki:

  Merhaba, burun amaliyatın fiyatlarını öğrenmek istiyorum. Yardımçı olursanız sevinirim.

 49. Candan diyor ki:

  Merhabalar Teoman bey öncelikle gerçekten çok başarılı işler çıkarıyorsunuz diğer meslektaslarınızdan çok üst bır sevıyedesınız bana gore. Benim tam olarak sorunum yan profılımın çok kötü bı görüntüsü olması on profilden çok problem yokmus gıbı dursa da benı epey rahatsız etmekte ama açıkçası da bır nebze ameliyat korkusu var ve fıyatlarınız konusunda da bılgı alabılırsem çok sevınırım sımdıden teşekkürler

 50. Doğa diyor ki:

  Hocam merhabalar burun ameliyatinjn fiyati nedir ve göz kapagi düsüklügü hastaligim mevcut 2 cm felan bu ameliyatida yapiyormusunuz

 51. Evrim diyor ki:

  Merhaba Teoman bey ben ve kuzenlerim burun estetiği olmak istiyoruz burunlarımız işe ilgili hiçbir sağlık broblemimiz yoktur ortalama olarak bi fiyat bilgisi alabilir miyiz ? Daha sonra da ofisinizde görüşmek isteriz.

 52. Gizem diyor ki:

  Merhaba doktor bey Ben Mardin de yaşıyorum. Burnum hafif yamuk ve nefes alma güçlüğü çekiyorum. Ben de estetik yaptırmak istiyorum. Ortalama bir fiyat bilgisi alabilir miyim. Bir de ameliyattan sonra kontrollere ne sıklıkla gelmem gerekiyor? Şimdiden teşekkürler iyi günler..

 53. Işık diyor ki:

  Merhaba Teoman bey biliyorum ki burundaki şekil bozukluğu muhakkak etkili oluyordur ama ben burun estetiği için tahmini bir fiyat öğrenmek istiyorum,ilginize..İyi çalışmalar

 54. İnce diyor ki:

  Hocam merhaba .Ankarada ikamet etmekteyim. Methinizi duydum yakın takipçi bir arkadaşımdan. Acaba burada operasyon yapiyor musunuz maliyet nedir bilgilendirirseniz memnun olurum. Saygılar.

 55. Jale diyor ki:

  @drteomandogan merhaba doktor bey. Sizce bu burun düzelir mi :)) ve ücret hakkında bilgi alabilir miyim? Öğretmenim. Yazın bu ameliyatı yaptırmak istiyorum. Para biriktirmem lazım. Cevap yazarsanız çok sevinirim. Çünkü doğallığı ön planda tutmanıza hayranım. :)

 56. Maral diyor ki:

  Hocam burun ameliyatının fiyatları ne kadardan başlar.

  Mesajla ilgilenirseniz çok çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

 57. Oya diyor ki:

  Merhabalar.. bende burnumdan cok sikayetciyim bir an önce yaptirmak istiyorum.. bunun ilgili bilgi almak istiyorum fiyatlar nasil bir burun olabilir cevaplarsaniz çok sevinirim.. iyi çalışmalar

 58. Özperi diyor ki:

  Merhabalar, daha önce bir kere estetik bir kere de kulak burun Boğaz doktoru tarafından operasyon geçirdim. Ancak hala burnumda eğrilik var ve sol taraftan nefes almamı engelliyor. Ayrıca burunucu düşmesi var, tekrar operasyon olursa yapay olmasından çok korkuyorum. Bu konuda öneriniz nedir acaba teşekkürler.

 59. Pelin diyor ki:

  Ben Denizli’de yaşıyorum o yüzden şuan için ertelemek durumundayım uygun bir Zaman’da gelebilirim ancak.. mükemmel olmazdan kastınız eğrilik sebebiyle nefes alamamam düzelemez mi yani? Yoksa yapay mı görünür? Estetik 2008, kbb 2012 yılında oldu bu arada. İlgilenip cevap verdiğiniz için de çok teşekkür ederim.

 60. Sevim diyor ki:

  Vücut çatlakları için tedaviniz varmı peki hocam BN kortizon tedavisi gördüm vücudumda fazlasıyla derin çatlaklar var iki sene geçti üstünden ama hala belirgin

 61. Tutkun diyor ki:

  Hocam merhaba benim burnumda egrilik var ve ben ameliyattan cok korkuyorum nefes problemim yok su an resimlerimi cekip yollasam siz yönlendirme yapar misiniz bana

 62. Yaprak diyor ki:

  Hocam merhabalar kolay gelsin ben de estetik ameliyat ı olmak istiyorum. Yalnız fiyatlarınız nedir. Normal fiyatların çok üstüne çıkar zaten benim burnum 😀😀 sizinle görüşe bilme ihtimalim var mı kolay gelsin

 63. melis diyor ki:

  Teoman bey merhaba. Burnumda herhangi bir problemim yok fakat bazen nefes almakta zorlanmaktayim. Ve burnumun yayık durduğunu dusunuyorum. Ne onerirsiniz ?

 64. simay diyor ki:

  Siz cok güzel yaparsınız ama hem öncelikle maddi olarak sıkıntı hemde siz muayeneniz istanbulda .ben adanada yapmak için görüştüğüm doktorda hem kişilik olarak hemde kariyer olarak cok iyiydi ama yapacağı ameliyatin maliyeti cok pahali geldi ..tabii ben yeni bir burnum görünümüne kavuşup eve gidecehim ondan sonra okulda gittiğimde arkadaşlarımın tepkiler oo bende benim kafamda neler kurulmadi.bizde ertledik artık meslege geçince yaparım umarım sıkılmadan okumussunuzdur doktorlar insanlardan uzak olurlar siz öyle değilsiniz size başarılarızin devamını dilerim alcak gönüllü kalmak dileğiyle iyi geceler

 65. nisa diyor ki:

  Hocam Merhabalar bi sorum olacak benim yüzümde sağ kaşımın yan tarafında saç ile Kaş arası olan bölümde Şark çibanı tıptaki adı leishmaniasis olan bir yara izi var bunu estetik operasyon ile tedavi etmek mümkünmüdür şimdiden teşekkürler

 66. azra diyor ki:

  Merhaba Teoman Bey; Eserlerinizi beğeni ile takip eden bir genç kızım. Burunlarından muzdarip olan çoğu kişinin aksine kendi burnumu beğeniyorum. Lakin malum ergenlik döneminde siyah noktalar gibi şikayetlerimiz var.. e kendimizcede çözümler buluyoruz ; sıkma bol bol yıkama gibi. Benim merak ettiğim bu sıkma işlemleri sırasında sert etkiler burun derisinde kırışıklık veya çatlağa neden olur mu ? (Özellikle yan birleşim bölgelerinde hafif kılcal damarlanmalar) ( Eğer olursa bu cildin başka bölgeleri içinde geçerli mi ) Şimdiden teşekkürler
  Not1-Yaşam tarzınız ve düşünceleriniz yönünde şahsi fikrimce örnek alınası bir insansınız en içten dileklerim ile umarım aileniz ve sevdikleriniz ile uzun ömürler geçirirsiniz..
  Iyi akşamlar

 67. sude diyor ki:

  Merhaba. Kendimi bildim bileli ben burnumu yaptırıcam deyip dururum. Ama artık sorunum estetik olmaktan çıktı. Burnumda sinüzitten bir türlü yakamı kurtaramamama yol açan ağır bir septum deviasyonum var. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 5. sınıfım. Bir hocam olarak sizi takip etmeye bayılıyorum diyebilirim. Cesaret edip dm attım. Genel itibariyle fiyat belirtebileceğinizi düşünmüştüm. Umarım cevap verirsiniz 😊

 68. Mina diyor ki:

  İyi aksamlar ben de burun estetigi yaptirmak istiyorm da fiyat ne kadar olur ki burnumun ustu biraz kemerli ve burun ucumda dusuk biraz

 69. selin diyor ki:

  Burun estetik fiyatları nedir acaba

 70. sena diyor ki:

  Teoman bey bu benim ameliyattan sonraki 1.haftam kbb uzmanı yaptı ama şekil olarak sonuc beni tatmin etmedi burun ucum resimde kalkık gorunsede birkac gun snra düştü sarkık olmadıysada dümdüz br görüntü oldu suan 3. Haftamdaym ikinci bir ameliyat dusunuyorum aylar sonra burnum degisirmi beklemelimiyim smdiden tesekkurler

 71. can diyor ki:

  Burun estetiği yaptırmak istiyorum ama korkumdan yaptıramıyorum kemik eğriliği ve et de var burnumda artık nefes almakta zorlanıyorum

  Cesaretimi topladığımda kapınızı çalacağım 😊 sakaryadan geleceğim ortalama olarak ameliyat fiyatlarınızı öğrenebilir miyim? Teşekkürler 😊

 72. emine diyor ki:

  İyi akşamlar,ben burun ameliyatı olmak istiyorum fakat devlet hastanelerinde olmak beni biraz korkutuyor. Fotoğraflarınıza baktım çok başarılı ameliyatlar yapmışsınız,ortalama bir fiyat alma imkanım var mı acaba?

 73. BERRA diyor ki:

  Meraba hocam ben 20 yaşındayım burnumun kemiginden çok rahatsizım benim burun ameliyatı ücretim nekadara çıkar tahminen şimdiden teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim

 74. utku diyor ki:

  Hocam estetik ne kadar fiyat burun estetiği

 75. alya diyor ki:

  Teoman Bey, tampon koymuyor musunuz? Ne kadar hastanede kalınıyor? Ne kadar süre sonra işe başlayabilirim? Son olarak fiyat aralığı verebilir misiniz? Teşekkürler

 76. Fatma diyor ki:

  Merhabalar Teoman bey.. Burnumdan nefes şikayetim yok, en azindan beni rahatsiz etmiyor yada gercekten nefes almak nedir bilmiyorum. Ancak bariz kemik eğriliği var, eğer profilime girerseniz yandan çekilmiş1 tane fotoğrafım var ve bu durumu düzeltmek ve tam manasiyla sizin hünerlerinizden ben de yararlanmak istiyorum.. Bana ne gibi bir rakam çıkar, nakit ödeme yapmayı düşünüyorum.. Muayene olmak da isterim müsait bir zamanda.. Şimdiden çok teşekkürler..

 77. Dilâ diyor ki:

  Teoman bey ben mert benim sikintim erkekteki gogus buyumesi 2 yil once 40 kilo verdim goguslerim ve basenlerimi eritmekte zorlaniyorum ameliyat olmaya karar verdim oyle asiri derecede cok yok fakat rahatsiz oluyorum fiyat konusunuda merak ediyorum geri donerseniz sevinirim iyi gunler

 78. feriha diyor ki:

  Merhaba hocam benim burnumla ilgili sorunlarim var fiyatti ne kadar maddi durumum iyi degil ama yine ben sormak istedim.. inşallh cevp verirsiniz.. belki ilerliyen senelerdee guzel bir burnum olurr.. şimdiden teşekkür ederim

 79. zehra diyor ki:

  İyi akşamlar doktor bey 2013 yılında nazal septum deviasyonu ameliyatı oldum ameliyattan sonra burnunda çöküntü oldu bukez rinoplasti ameliyatı oldum çöküntü giderildi ama bu seferde burun kemiğim sola doğru kaydı sonrada septorinoplasti ameliyatı oldum ama burun kemiğim tekrar sola doğru hafif kaydı ve çok az bi çöküntü oldu bunu problemi düzelttirmek istedim fakat tekrar ameliyat olursam sağlıklı olmayacağını ve ameliyatı yapmayacaklarını söylediler acaba bu doğrumu tekrar ameliyat olmam mı?

 80. DILAN diyor ki:

  Merhaba teoman bey bende kemerli bir buruna sahibim ve sizden ortalama bir fiyat almak istiyorum sadece kemer ve çok hafif burun ucu ortalama okarak ne kadar

 81. hazal diyor ki:

  Merhaba, hocam bi sorum olucaktı bu ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflarındaki sonrası resmi ameliyattan ne kadar süre sonra cekiliyor ? Ameliyat bitimindemi daha sonramı yani

 82. EFE diyor ki:

  Merhaba teoman bey , ben daha once devivasyon ameluyati gecirdim 1 sene once nefes alamiyordum burnumdan buna bagli bircok saglik problemi bildiniz gibi… Suan gayet saglikliyim fakat burnumun gorunusunden cokta memnun degilim..

 83. nur diyor ki:

  Hocam merhaba ben işten dolayı bir türlü gelemedim kliniğinize. Burnumla ilgili köprü vs yok ama ucu tombik😄 napabiliriz :) fiyatı nedir öğrenebilir miyim

 84. beyza diyor ki:

  Ben sizden randevu almak istiyodumda estetik ameliyatla ile ilgili bilgi edinmek istiyorum

 85. bihter diyor ki:

  İyi akşamlar teoman bey muayene ücretinizi öğrenebilir miyim ?

 86. aysima diyor ki:

  Merhabalar Teoman Bey size biraz sorularım olacak bunaltmış gibi olucam belki ama ben artık böyle bir burunla yaşamak istemiyorumm :((

 87. ceyda diyor ki:

  18 yaşıma yeni girdim ve burun iç kemigimde yamukluk var ayrıca migren hastasıyım bazen burnumada ağrı veriyor. Sizce ameliyat olmam uygun mu

 88. miran diyor ki:

  Teoman Bey merhaba. Ben burun estetiği olmayı düşünüyorum, ancak emin de değilim ve sizin fikrinizi almak istiyorum. Süreç nasıl işliyor? Önce muayene içşn randevu mu almamız gerekiyor? Şimdiden teşekkürler

 89. İLAYDA diyor ki:

  Merhaba 🙋🏻 burnumda kemik eğriliği, geniz eti ve kemer var ameliyat olmak istiyorum. Bu işlemler için kapalı ameliyat olur değil mi? Ameliyat fiyatlarınız nedir acaba? Ayrıca görüşmeye geldiğimizdede ücret alıyor musunuz? Ne cok soru sordum 🙈 cevap verirseniz sevinirim iyi calısmalar

 90. sibel diyor ki:

  Merhaba ben burun ameliyati olmak istiyorum kemerli bir burnum var ve nefes almaktada gucluk cekiyorum eskisehirde oturuyorum ameliyattan sonra ne zaman taburcu olurum ortalama ne zamanda iyilesir ve fiyati yaklasik ne kadar olur bilgi verirseniz cok sevinirim

 91. banu diyor ki:

  meraba teoman bey tek ameliyatta deviasyon artı rinoplasti yaptığınız en genç hastanızın yaşı nedir ve 17sini doldurmak üzere olan bir kıza ocak şubat gibi bu ameliyatın yapılması uygun mudur? yaz aylarıyla ocak şubat zamanlarında yapılması arasında ne gibi farklar olur? ameliyatlarınıza sizle birlikte kbb doktoru da giriyor mu? cevaplarsanız çok sevinirim

 92. naz diyor ki:

  Merhaba Teoman bey. Size daha önce de mail atmıştım fakat ne yazık ki hala fırsat bulup kliniğinize gelemedim. Merak ettiğim bir şeyi sormak istiyorum, muayene ettikten sonra ameliyat kesinleştiği takdirde sanal burun tasarımı yapıyor musunuz?

 93. nihal diyor ki:

  Fiyat ogrenebilir miyim cok acil lutfenn

 94. didem diyor ki:

  Merhaba daha önce sizden fiyat almıstım burnumu yaptırmaya karar verdim riskleri nelerdir acaba bir de yarı yıl tatilinde yaptırsam 15 gün icinde morluk gider mi

 95. duru diyor ki:

  Eminim yuzlerce mesaj geliyordur, ben burun ameliyati icin seceneklerimi arastiriyorum ve size de bir danisayim istedim. Umarim geri donus yapabilirsiniz. Iyi calismalar.

 96. ayda diyor ki:

  Merhabalar hocam benim burnumla ilgili sikayetim kemeri.paylastiginiz tum fotograflardaki yorumlarin nerdeyse hepsini okudum:) anladigim kadariyla burnumda kalin derili tabiki sizin gorup karar vermeniz onemli.sorularim sunlar kalin derili olmak dezavantajmi kapali mi olur yoksa acik mi olur benim burnum birde guldugumde burun kanatlarim cok yayiliyor yuzume buda beni rahatsiz ediyor.son olarak ortalama bi fiyat araligi verebilir misiniz? Cevaplayabilirseniz cok mutlu olurum.simdiden tesekkurler iyi aksamlar.

 97. berat diyor ki:

  Hayırlı aksamlar ben gözde ılayda burnum da egrilik var ve voleybol oynuyorum ameliyat olmak istiyorum ama voleybol u kötü etkiler mi ne kadara yapıyorsunuz öğrenmek istiyorum

 98. Zahide diyor ki:

  Merhaba, iyi günler size bişey danışmak istiyorum ben 16 yaşındayım ve burnumdan çok şikayetçiyim daha önce 1 doktora gittim ve şuan senin yaşında yaparsam daha kötü olur diyo siz ne diyosunuz bu konuda

 99. bennu diyor ki:

  Estetik ameliyatlarınızın fiyatı ne kadar ?

 100. elif diyor ki:

  Merhaba fiyat hakkında bilgi almak istiyorum

 101. sefa diyor ki:

  Iyi günler kolay gelsin kusura bakmayın rahatsız ediyorum sizden bilgi almak istiyorum burun kemigim yamuk düzeltme olayı nasıl oluyor bana zararı olurmu düzeltmek istesem ve fiyat araliklariniz nedir

 102. esra diyor ki:

  Merhaba ben burnumdan hiç hoşlanmıyorum burnumdaki kemik su genişleyen kısma kadar genişleyen kanat kısımları fazla etli ve geniş umarım anlatabiildim size sorunumu bir kac resim daha atacağım benim burnuma napilabilir ve ne kadar ameliyat ücreti öğrenebilir mıyım?

 103. ibrahim diyor ki:

  Hocam benim burun kemigim kirik ben ameliyat olmak istiyorum ama hem agri ve morluklar beni korkutuyor hemde fiyat biraz pahali oluyor sizi takip ettim yazilarinizi okudum guven duydum bana burun kemiginin duzeltilmesi ne kadar mal olur ssk var cvp verirseniz sevinirim iyi gumler dilerim

 104. sevda diyor ki:

  Merhaba Teoman bey çalışmalarınızı çok beğendim bende burnumu yaptırmayı düşüyorum sizden bir fiyat almak istiyorum

 105. Selda diyor ki:

  Merhbalar!!! Resimlerden gordugum kadar cok basarilisiniz… Benimde burnumda eyrilik var yillardir istiyorum duzeltmeyi.. Operasyonla ilgili biraz bilgi rica etsem.. Tabiki fiyatinida belirtirseniz cok memnun olurum.. Simdiden teskkurker.. Burdan yazdim umarim bir sakincasi yoktur.. Selda

 106. Gamze diyor ki:

  Benim burnum yamuk estetik olmak için doktora gittim doktor dedi ki senin burnunda kıkırdak yok önceden alınmış ve bu yüzden beni estetik yapmadı . Acaba hiç yapılma şansım yok mu

 107. Duygu diyor ki:

  Calismalariniz cok basarili teoman bey beim.de goz cevresi ve burun da sorun var burunda et ve kemik nefes almami guclestiriyor horlama yapiyor burun estetigi ve goz cevresi ile ilgili fiyatlariniza nasil ulasabilirim tesekkurler

 108. Narin diyor ki:

  Hocam öncelikle hayırlı günler ben 14 yaşımda bir ameliyat geçirdim sağ burun deliğinden nefes alma sorunu nedeniyle ancak ben ameliyat olduğum k.b.b doktoruna estetikte olur mu diye rica ettim kemerin üst tarafına bir destek(platin) koydu ve burnum hafif düzeldi şimdi 16 yaşındayım o burnumun üstündeki platin kayma yapti ve bu yaz yani 2016 Temmuz ayında ameliyat olmayı düşünüyorum Temmuz ayında 17 yaşımda oluyorum 18 yaşıma 4-5 ay gibi bir süre kalıyor ameliyat olmamda hi sakınca varmıdır size ameliyat olmayı düşünüyorum Kastamonu’dan geleceğim inşallah ygs ve bazı sınavlardan dolayı erken olmam gerekiyor ameliyatımı yaparmısınız ve fiyat nedir Kastamonu’dan geleceğim fiyat konusunda yardımcı olurmusunuz sizi 4 aydır takip ediyorum hocam tekardan hayırlı günler nice ameliyatlar dilerim.

 109. Mehtap diyor ki:

  Hocam merhaba benim sahane bir burnum var ama daha sahane olsun istiyorm 😅 sizi uzun zamandir takip ediyirm o sihirli ellerinizle benim burnuma da siz dokunun ıstiyorm burdan fiyat bilgisi almam mumkun mu acaba

 110. Gökhan diyor ki:

  Hocam merhaba, ben Adanadan yazıyorum size, web sitenizi okudum, sizden Aralık ayında 15 inden sonra bir randevu istesem, bunun için aramam mı gerekiyor, bir de randevudan sonra ameliyat tarihini hemen belirlemek mümkün mü?

 111. Seda diyor ki:

  Hocam merhabalar sizin yaptığınz burunlari çok beğeniyorum çok iyi bi doktorsunuz.. ben Ankarada yaşıyorum bihafta önce burnumdan ameliyat oldum ama burnumun içindeki dikislerde ödem oluşmuş tekrardan ameliyat dedi doktor ama korkuyorum..ve alçı dan mi bilmiyorum ama sağ taraf hafif çökmüş gibi içine o masajla düzelir mi napmam gerekiyor piskolojim bianda alt üst oldu bana yardımcı olabilir misiniz çok teşekkür ederim..

 112. Damla diyor ki:

  Hocam benim burnum 1. Sınıfta kırıldı .ve şekil olarak egri .hem kırık burnu düzeltip hemde esnetik amleiyat yapılabilirmi.yapılırsa fiyatı ne kadar ?

 113. Ferdi diyor ki:

  Hocam hayirli aksamlar.ben şubat ayinda septoplasti ameliyati oldum İzmirde bir devlet hastanesinde.kemik eğriliği var dediler nefes almakta güçlük cekiyodum özellikle sol taraf.ameliyati oldum ama bu sefer tamamen kapandi ve ben geceleri nefes alamiyorum.illiadin ve diğer burun acici spreyleri sikmadan burnuma rahat uyuyamiyorum geceleri.ikinci bir ameliyat olmam şart midir yahut bir çözümü varmidir.yardimci olursaniz sevinirim.şimdiden teşekkürler iyi calismalar.

Bir Cevap Yazın